Zeytincilik ve Zeytin İşleme Teknolojisi (2 Yıllık) Bölümü Taban Puanları 2020

0

Zeytincilik ve Zeytin İşleme Teknolojisi (2 Yıllık) taban puanları. 2019 – 2020 yerleştirme sonuçlarına göre Zeytincilik ve Zeytin İşleme Teknolojisi (2 Yıllık) olan üniversitelerdeki yerleşim durumuna göre taban puanları ve kontenjanları

2020 Zeytincilik ve Zeytin İşleme Teknolojisi (2 Yıllık)Taban Puanları ve Kontenjan Bilgileri

Aşağıda yer alan tabloda Zeytincilik ve Zeytin İşleme Teknolojisi (2 Yıllık) bölümüne ait olan taban puanları alfabetik olarak doğru sıralanmış hali ile yer almaktadır. Zeytincilik ve Zeytin İşleme Teknolojisi (2 Yıllık) okumak isteyenler için bir rehber niteliği taşıyan tablo tamamen ÖSYM verileri ile hazırlanmıştır.

Zeytincilik ve Zeytin İşleme Teknolojisi

2019 yılında yapılan YKS sınavı sonrası ortaya çıkan  Zeytincilik ve Zeytin İşleme Teknolojisi (2 Yıllık) taban puanları Üniversite ismine göre alfabetik olarak sıralanmıştır. 2020 yılında yapılacak olan YKS sınavı ile Zeytincilik ve Zeytin İşleme Teknolojisi (2 Yıllık) hedefleyen tüm adayların aşağıda yalın bilgiler veren tablomuza göre tercihlerini şekillendirmeleri beklenmektedir.

Üniversite Adı / Meslek – Yüksekokul Adı / Bölümü / Kont. / Taban Puanı

BALIKESİR ÜNİVERSİTESİ / Edremit Meslek Yüksekokulu / Zeytincilik ve Zeytin İşleme Teknolojisi / 30 / 198,89014

BALIKESİR ÜNİVERSİTESİ / Edremit Meslek Yüksekokulu / Zeytincilik ve Zeytin İşleme Teknolojisi (KKTC Uyruklu) / 1 / —

MANİSA CELÂL BAYAR ÜNİVERSİTESİ / Akhisar Meslek Yüksekokulu / Zeytincilik ve Zeytin İşleme Teknolojisi / 20 / 185,54226

Zeytincilik ve Zeytin İşleme Teknolojisi Mezunları Ne İŞ Yapar? Nerede Çalışır? Videosu:


Zeytincilik ve Zeytin İşleme Teknolojisi

70%
70%

Zeytin ve zeytin ürünlerinin (sofralık zeytin, zeytin yağı, prina yağı, sabun, prina) sağlık koşullarına uygun olarak üretilmesini, ambalajlanmasını ve tüketiciye ulaştırılmasını sağlayan, kimyasal ve mikrobiyolojik analizler yapan, elde edilen sonuçları inceleyip, değerlendiren ve karşılaşılan sorunlara çözümler bulan ara meslek elemanıdır.

  • İş İmkanları
    7
  • Kazanma Zorluğu
    7
  • Kullanıcı Oyları (0 Oy Verilmiştir)
    0
Bir Yorum Yazmak İster misiniz?