Zeytincilik ve Zeytin İşleme Teknolojisi (2 Yıllık) Bölümü Taban Puanları 2019

0

Zeytincilik ve Zeytin İşleme Teknolojisi 2 yıllık bölümün taban puanları. 2018 yılında yapılan TYT yerleştirmeleri sonrası ortaya çıkan son durumun yer aldığı tablo.

2019 Zeytincilik ve Zeytin İşleme Teknolojisi (2 Yıllık) Bölümü Taban Puanları

Aşağıda yer alan tabloda 2018 yılında yapılan YKS sınavları sonrası TYT puanı ile yapılan yerleştirme sonucunda Zeytincilik ve Zeytin İşleme Teknolojisi 2 yıllık bölümüne ait son taban puanları, genel kontenjan ve yerleştirilen öğrenci sayılarını öğrenebilirsiniz.


Zeytincilik ve Zeytin İşleme Teknolojisi

Aşağıda verilen tüm taban puanları verileri YÖK Atlastan alınmış olup 2019 yılında yapacağınız Zeytincilik ve Zeytin İşleme Teknolojisi bölümü tercihlerinde dikkate almanız gerekmektedir. Aşağıdaki listede ki sıralama Zeytincilik ve Zeytin İşleme Teknolojisi bölümü taban puanlarının büyükten küçüğe sıralanması ile oluşmuştur. Listenin en üstünde en yüksek taban puanına sahip üniversite bulunmaktadır.

Bölüm Adı / Üniversite Adı / Meslek Yüksekokulu / Genel Kont. / Yerleşen / Taban Puanları

Zeytincilik ve Zeytin İşleme Teknolojisi (KKTC Uyruklu) / BALIKESİR ÜNİVERSİTESİ / Edremit Meslek Yüksekokulu / 1 / 1 / 227,76758

Zeytincilik ve Zeytin İşleme Teknolojisi / BALIKESİR ÜNİVERSİTESİ / Edremit Meslek Yüksekokulu / 30 / 31 / 190,12336


Zeytincilik ve Zeytin İşleme Teknolojisi / MANİSA CELÂL BAYAR ÜNİVERSİTESİ / Akhisar Meslek Yüksekokulu / 30 / 20 / 181,45386

Zeytincilik ve Zeytin İşleme Teknolojisi Mezunları Ne İŞ Yapar? Nerede Çalışır? Videosu:

Bir Yorum Yazmak İster misiniz?