Akrep Burcu Kadınının Özellikleri, Akrep Burcu Kadınını İyi Tanıyor musunuz? Burç Testi

0

Akrep burcu kadınının genel özellikleri, Akrep burcu kadınını ne kadar tanıyorsunuz test edin. Akrep burcu nasıl bir annedir, Akrep kadınında cinsellik ve diğer tüm özellikler.

Akrep Burcu

Akrep Kadını

Bu gizemli güzelin derin bir çekiciliği vardır. Kendi halinde renksiz biri değildir, bir an soğuk, mesafeli görünürken bir an sizi yakacak kadar sıcak ve sevimlidir. Arkadaşlıklarında seçicidir, basit ve değersiz insanlarla boş muhabbetler yapıp vakit geçirmeyi sevmez. Azimli ve kararlıdır. Sır dinlemeyi sever ve sırrıyla ölmeyi tercih edecek kadar ketumdur. Temizliği ve rahat ortamları severler. Evlerinde her şey kontrollü ve düzenlidir.

Aşık olduğunda aşkının yegane savunucusu ve koruyucusu olur. Erkeği gölgede bırakmak yerine ona evinin patronu olma onurunu verir. Evlendikten sonra çalışmaya devam etmeyebilir. Eşine kötülük yapılmasına izin vermez.

Onu terk etmek imkansızdır. Her şeyine sahip çıkan bir insandır. Ama kendisine kimse sınır çizemez, sahip çıkamaz. Kıskançtırlar, ama sizi de kıskandıracak birçok olaya sebep olacaktır. Gittiği her yerde dikkati çekecektir. Diline pek hakim olamayıp, sivri eleştiriler yapar. Parayı çok sever. Bir yıl biriktirip bir günde harcayabilecek kadar tuhaftır.

Paradan çok prestij onun için önemlidir. Yetkiden çok hoşlanırlar ve bunun için taviz verebilirler. Çoğu zaman adalet duygusu intikam duygusu kadar güçlüdür. Yapılan iyiliklerin karşılığını vermekte cömert davranacaktır.

Akrep Kadını İçin Cinsellik

Bir erkeği baştan çıkarmak için neler yapması gerektiğini çok iyi bilen vamp kadınlardır. Herhangi biri ile yer, zaman farkı gözetmeksizin sevişebilir. Seks merkezli bir yaşam tarzı olan ateşli ve güçlü bir kadındır. Ateşine, şevkine, ihtirasına kapılmayacak erkek çok azdır. Sevdiği erkekle sevişebileceği gibi nefret ettiği erkekle bile sevişebilir.

Arzuları aşkı ve sevgisinin bile önüne geçebilir. Sadık kalması zordur ama gerçekten sevdiği zaman asla aldatmaz. Her şeyi abartılı yaşar. Akrep kadınları güçlü, bakımlı, şehvetli, itaatkar ve sadık erkeklerden hoşlanır. Son derece kıskanç olduğu için onunla birlikte olmak zordur.

Akrep Burçlu Anneler

Çocuklarını sevmelerine rağmen sevgisini gösteremeyebilirler. Çocuklarının yüksek hedefleri olmasını ve başarılı olmak için çabalamalarını ister. Çocuklarını zor durumlara karşı hazırlar ve mücadele etmeyi öğretir. Çocuklarının yeteneklerinin körelmesine izin vermez. Ama çocuklarının kusurlarını görmeyecektir. Onların mutlu olmasını engelleyen kim olursa olsun eşi bile olsa hakkından gelecektir.

Akrep Burcunun Saç Rengi

Saçları koyu kahverengi, gür ve kıvırcıktır. Aslında altın sarısı ya da kuzguni siyah olması da fark etmez, önemli olan etrafını aydınlatmasıdır.

Akrep Burcu Kadınını İyi Tanıyor musunuz? Burç Testi

Akrep Burcu Kadınını İyi Tanıyor musunuz? Burç Testi

Aşağıdaki soruları dürüstlükle cevaplayın. Her Evet için 3 puan, her Bazen için 2 puan ve her Hayır için 1 puan verin. Sonra puanlarınızı toplayın.

 • 1. Nasıl bir erkek istediğini biliyor mu?
 • 2. Kıskançlık yapıyor mu?
 • 3. İçki onu pek etkilemiyor mu?
 • 4. Onun fazla eleştirdiğini mi düşünüyorsunuz?
 • 5. Daima bildiğini mi yapıyor?
 • 6. İnsanları tanımakta usta mı?
 • 7. Daima aynı arkadaşlarla mı ilgileniyor?
 • 8. Acımasız bir yanı mı var?
 • 9. Son derece gururlu mu?
 • 10. Yapılan kötülüğü unutmasına olanak yok mu?
 • 11. Sekste ısrarcı mı?
 • 12. Yükselmeniz konusunda çok mu hırslı?
 • 13. Esrarlı olaylardan zevk alıyor mu?
 • 14. Sivri dilli mi?
 • 15. Sevgiden çok ihtirasa mı kapılıyor?
 • 16. Kendi grubundaki kadınlardan daha fazla ilgi çekmek mi istiyor?
 • 17. Kararlarından dönmesi imkânsız mı?
 • 18. Biri hakkında bir karara vardıktan sonra bunu değiştirmesi imkânsız mı?
 • 19. Arkadaşlarınız onun yanında rahatsız oluyorlar mı?
 • 20. Onun istediğini yapmamanız gerektiğini bile bile, yine de dediğini yapıyor musunuz?

CEVAPLAR

1-30 Puan:

Akrep kadım olumlu bir tiptir ve onun için de kendisini tanımak kolay sayılır. Fakat siz bunu başaramadığınıza göre onun doğum anında başka etkiler aldığı anlaşılıyor. O, bir Akrep’e uymayacak kadar rahat ve durumlara uyan biri. İkizler veya Terazi gibi Hava burçlarını inceleyin. Doğum anında bunlardan etki almış olabilir.

31-50 Puan:

Hoş sayılan Akreplerden biriyle ilişki kurduğunuz anlaşılıyor. Üstelik onu iyi anlıyorsunuz. Belki evlisiniz. Veya evlenmek üzeresiniz. Yahut çok başarılı ve ömürlü bir ilişkiye girişmişsiniz. Akrep kadınından hiç korkmuyorsunuz değil mi? Onu mutlu etmek için gereken her şeyi öğrenmişsiniz. Bu sayede size tam anlamıyla sadık tabii. Çok akıllısınız doğrusu.

51-60 Puan:

Akrep kadınınız toptan kötüdür denemez, ama Akrep burcunun eksikliklerinden payına düşeni yeterince almıştır. Üstelik, siz de bunun tamamıyla farkında görünüyorsunuz. Belki yapınızda, ondaki sadist tarafa çekici gelen bir mazoşist yanınız var. Ya da ondan kurtulmak için henüz bir yol bulamadınız.


Leave A Reply