Aldatma Mesajları, Aldatan Sevgilinin Sahte Aşkını Aşmanıza Yardımcı Olacak Alıntılar

0
Advertisement

Sevgilinize sizi aldatan kişiye ya da sizin onu aldattığınıza inanan kişiye gönderebileceğiniz resimli ve yazılı aldatma mesajları. Unutmayın ki aldatan kişi aslında kendini aldatmıştır!

Aldatma Mesajları

Erkek ya da kız arkadaşını seni aldatırken mi yakaladın? Sadece güveninizi değil, tüm inanç sisteminizi de sarstı. Şu anda kendinizi yalnız hissedebilseniz de, çoğumuz benzer durumlardan geçmiştir. Yani, tamamen yalnız değilsin.

Aldatma Mesajları

Son zamanlarda işler değişmeye başlamıştı – bir ‘arkadaşın’ yerine biraz fazla gidiyordu, onu biraz fazla telefona bağlı buluyordunuz ve yemek planlarınızın çoğu tabii ki iptal oluyordu. Ama bir gün arabasını takip edip onu başka birinin kollarında görene kadar hiç aklına gelmedi. Belki hemen gidip ona tokat attın ya da belki numaranı değiştirdin ve onu bir daha aramadın.

Aldatma Mesajları

Advertisement

Ne yaparsan yap, sevgilinin seni aldatırken yakalamak canını yakıyor. Şok, iğrenme ve kafa karışıklığı içindesiniz. Her şey bu kadar mükemmel görünürken neyin yanlış gittiğini merak ediyorsunuz. Sen miydin yoksa o muydu? Yüksek sesle çığlık atmak ya da sadece ağlamak isteyebilirsiniz. Ancak şu anda ne kadar zor görünse de, tek çözüm gerçeği kabul etmek ve hayatınıza devam etmektir.

Aldatma Mesajları

Aldatma İle İle İlgili Sözler ve Mesajlar

 1. Senin için ağlamayan biri için ağlama. – Lauren Conrad
 2. “Hiçbir erkek senin gözyaşlarına değmez ve öyle birini bulduğunda seni ağlatmaz.” – – Anonim
 3. “Bir gün senin için ağladığım gibi benim için ağlayacaksın, bir gün seni özlediğim gibi özleyeceksin, bir gün sana ihtiyacım olduğu gibi bana ihtiyacın olacak, bir gün beni seveceksin ama ben sevmeyeceğim.” seni sevmiyorum.”
 4. “Sonunda beni sevmeye karar verdiğin gün, seni kovalamaktan vazgeçtiğim gün olacak.”
 5. “Dün seni kimin incittiğini unut, ama bugün seni kimin şefkatle sevdiğini unutma.”
 6. “Bitmiş olana asla üzülme, sadece bir zamanlar senin olduğu için mutlu ol.”Aldatma Mesajları
 7. “Sevdiğimi biriyle mutlu görmekten nefret ediyorum ama sevdiğimi benimle mutsuz görmekten kesinlikle daha çok nefret ediyorum…”
 8. “Sevdiğin biri canını yakarsa, bir nehir gibi ağlarsın, bir köprü kurarsın ve onu aşarsın.”
 9. “Artık insanlar aşkın kör olduğunu söylediğinde buna inanıyorum… çünkü senin gibi birini sevmek için kör olmalıyım.”
 10. “Kişi, bir kez kaybedildiğinde beraberinde gelen acıya katlanmadan aşkın güzelliğini gerçekten deneyimleyemez.”
 11. “İyi olan her şey zordur. Bütün kötülükler kolaydır. Ölmek, kaybetmek, aldatmak ve sıradanlık kolaydır. Kolaydan uzak dur.” – Alexander Scott


Leave A Reply