Amerikan Polisinin Top Gun’dan Bir Sahneyi Canlandırması Viral Oldu!

0
Advertisement

Polis teşkilatının hazırladığı bir videoda olmak nasıl olur diye hiç merak ettiniz mi? Elbette göz altına alınma veya daha ciddi bir durumdan bahsetmiyoruz.

Amerikan Polisinin Top Gun'dan Bir Sahneyi Canlandırması Viral Oldu!

Teksaslı bir kadın, polislerin hazırladığı bir sürprizin tam ortasında kaldığında verdiği tepki internette viral oldu. Peki, olay esnasında aklından acaba neler geçti? Çeşitli yerlerde anlık çekilen videolar viral hale geliyor ancak bu tip olayların bir kafede cereyan etmesine pek alışkın değiliz. Kahve ve tatlı, yoğun güne başlamak veya biraz mola vermek için harika bir yöntem. Peki bu ikiliye katılan sarışın güzel bir kadını görmek nasıl olur? Küçük bir kahve dükkanında, Teksas, Sherman ilçesi polis memurlarıyla beraber bu sarışın kadın tüm internete yayılan harika bir videoya imza attılar.

Amerikan Polisinin Top Gun'dan Bir Sahneyi Canlandırması Viral Oldu!

Her şey 2018 yılının sıcak bir Teksas sabahında başladı. İlçenin polis memurları o sabah da genellikle işten önce bir şeyler atıştırmak için buluştukları Hot and Creamy Donuts adlı mekana geldiler. Tam o sırada içeri giren güzel ve sarışın kadın doğrudan kasaya yöneldi. Başına geleceklerden habersizdi ama birkaç saniye sonra kendini bir film sahnesi gibi gelişen olayların ortasında bulacaktı!

Amerikan Polisinin Top Gun'dan Bir Sahneyi Canlandırması Viral Oldu!

Advertisement

Okuyacağınız hikayede verdiği siparişi kenarda beklerken iş arkadaşlarının bahsettiği bir challenge’a kulak misafiri olan bir polis memuru var. Bu genç adam, arkadaşlarının anlattığı viral videolar hakkında heyecanlanırken içeriye girip tatlılara göz atan sarışın kadını fark etti. Aklına harika bir fikir geldi ve bunu uygulamaya koymak için harekete geçti. İş arkadaşlarına gülümseyerek dönüp: “Vay canına! Şuraya bakın, sevilmenin nasıl olduğunu unutmuş” derken ayağa kalkıp sarışın kadına doğru yürümeye başladı. İş arkadaşları “Hayır, saçmalama” demeden önce bir afalladılar. Diğer ofis memuru, yoluna çıkıp kadını rahatsız etmesini engelliyormuş gibi yaptı.

Sonrasında olanlar ise herkese keyifli anlar yaşattı!

Videoyu izlerken cesur polis memurunun klasik bir filme ait bir sahneyi canlandırmak üzere hareketlendiği anlaşılıyor. Polis memuru parmaklarını şıklatıp kadının omzuna dokundu. Bu filmi bilmeyenler için hatırlatalım. “Top Gun” filminin bu meşhur sahnesinde Tom Cruise beğendiği hatuna yürümek için arkadaşıyla beraber bu mizanseni oynuyor. Tabii hoş bir şekilde. Ama bu sarışın filme atıfta bulunduğunu anlayacak mıydı acaba?

Amerikan Polisinin Top Gun'dan Bir Sahneyi Canlandırması Viral Oldu!

Kadın yüzünü memurlara doğru döndüğünde filmdeki mikrofonun yerini elindeki donut’ın aldığını gördü ve o an sahnenin oynandığını anlar gibi oldu. Peki polis memuru Tom Cruise’un başarılı performansını yakalayabilecek miydi yoksa rezil mi olacaktı? Polis memuru Tom Cruise taklidine sağ elini kadına doğru uzatırken gözlerini kısarak başladı. Sarışın ise, filmdeki karakter kadar eğlenmiş görünmüyordu. Acaba ilk başta kahvesinden bir yudum alıp uyanmasını mı beklemeliydi? Sarışın yabancı, gözlerini devirirken sahne devam ediyordu. diğer polis memurları da olaya cesur bir şekilde dahil olacaklardı…

O sırada sahne hızlanıyordu, polis memurları ezberledikleri şarkı bölümünü hafiften söylemeye ve kadına hep birlikte serenat yapmaya başladılar.

Amerikan Polisinin Top Gun'dan Bir Sahneyi Canlandırması Viral Oldu!

Kadın gülümsüyordu, baş memur tiz bölümü son derece temiz bir şekilde ve tek nefeste bitirdi! Sarışın hanımefendi, serenadın muhatabı olmaktan memnun olmuş gibi duruyordu. Video, çeşitli sosyal medya platformlarında paylaşıldı ve tüm ülke çapında milyonlarca kez görüntülendi. Birçok insan bu sahneye bayıldı, eski günleri hatırlayıp duygusal anlar yaşadılar. Peki, bu şekilde viral hale gelen bir videoda yer almak nasıl bir histi?

Advertisement

Sonradan anlaşıldığına göre polis birimleri arasında devam eden bir şarkı challenge’ı vardı ve bu video sarışın kadının rızası alınarak paylaşılmıştı. Donut sever iyi bir oyuncuydu kadın. Sherman Polis Teşlikatı böylece diğer birimlerin işlerini baya zorlaştırmış oldu. Peki bu challenge’ı kim kazandı? Kimin kazandığını bilmesek de insanlar bu teşkilat için destek mesajları yağdırdılar. “Harika olmuş”, “Umarım siz kazanırsınız”, “Süper gösteriydi” yorumlarının yanı sıra şarkıyı söyleyenlerle dalga geçenlerde olmuş. Biri “şan derslerine verilmesi gereken parayı donut’lara yatırmamalıydın” demiş.


Leave A Reply