Azerbaycan Devlet Pedagoji Üniversitesi 4 Yıllık Bölümleri Taban Puanları 2021

0
Advertisement

Azerbaycan Devlet Pedagoji Üniversitesi. 2021 eğitim yılı için 4 yıllık bölümlerinin, fakültelerin taban puanları, başarı sıralamaları ve kontenjanları listesi.

2021 Yılı Azerbaycan Devlet Pedagoji Üniversitesi Taban Puanları ve Kontenjanları

2020 yılında yapılan YKS sınavı ile ortaya çıkmış olan Azerbaycan Devlet Pedagoji Üniversitesi. 4 yıllık bölümlerin taban puanları, genel kontenjan bilgileri, yerleşen öğrenci sayısı gibi 2021 yılında yapılacak olan sınavda işinize yarayacak tüm bilgiler aşağıda yer almaktadır. Ayrıca puan türlerini de aşağıdaki tablomuzda bulabilirsiniz.

Taban Puanları

YÖK Atlas verileri ile oluşan Azerbaycan Devlet Pedagoji Üniversitesi . 4 yıllık tüm taban puanları aşağıdaki gibi oluşmuş olup 2021 yılında yapılacak olan. YKS sınavına girecek olan tüm yeni ve eski öğrenci adaylarının aşağıda yer alan taban puanları tablosunu göz önüne alarak hem çalışmalarını başlatmaları hem de tercih listelerini oluşturmaları gerekmektedir.

Üniversite Adı / Bölüm / Puan Türü / Kontenjan / Taban Puan / Başarı Sıralaması

Azerbaycan Devlet Pedagoji Üniversitesi (Bakü) (Yabancı) / Psikolojik Danışmanlık ve Rehberlik Öğretmenliği (Ücretli) / EA / 5 / Yer.Olmadı / –

Advertisement

Azerbaycan Devlet Pedagoji Üniversitesi

50%
50%
Awesome

Azerbaycan Devlet Pedagoji Üniversitesi veya kısa ASPU - pedagojik personelin eğitimi için kurulan devlet eğitim kurumudur.

  • Eğitim Kalitesi
    5

Leave A Reply