Başak Burcu Erkeğinin Özellikleri

0
Advertisement

Başak burcu erkeğinin genel özellikleri nelerdir? Başak burcu nasıl bir babadır? Başak erkeğinde cinsellik ve diğer tüm özellikler.

Başak Erkeği

Çalışma aşkı ile dolu, disiplinli, pratik, idealist bir insandır. Keskin zekaları eleştiri yapacak bir durumu muhakkak bulur. Ama kendileri eleştirilmekten pek hoşlanmazlar. Temizlik, düzen, dürüstlük ve samimi dostluklar başaklar için önemlidir. Maddi, manevi bütün problemlerin üzerinden gelebilecek bir dayanıklılıkları vardır. Dostlarına ve eşlerine sadıktırlar ve aile bağlarını koparmayı sevmezler. Genelde duygularına hakim insanlardır.

Aşık olmaları ya da aradıkları insanı bulmaları uzun sürebilir. Kadında zeka, temizlik ve düzen, sade bir güzellik ve samimiyet ararlar. Dramatik sahneler, gözyaşları, onların uzaklaşmasına sebep olur, kaliteli bir beraberlik her şeyden önemlidir. Onlarla kitaplardaki masalsı aşkları yaşayamazsınız. İnce eleyip sık dokuduğundan genelde platonik yaşar.

Utangaç tavrı ve çekingenliği onu uygunsuz ilişkiler kurmaktan kurtarır. Bir eşi olması uzun yıllar alsa da öyle biri olduğunda onu üzen bütün sorunlarda anlayışlı, düşünceli ve müşfik davranacaktır. Ortak yaşamlarına dair hiçbir ayrıntıyı atlamayacak, son derece sahiplenen, güvenilir, çalışkan, yakışıklı, derli toplu, güzel giyinen, başka kadınlara itibar etmeyen, kıymet bilen akıllı, kibar ve düşünceli bir eş olacaktır.

Başak Erkeği İçin Cinsellik

Advertisement

Çok titiz ve mükemmeliyetçi olduğundan duygularını yaşarken bazen abartıya kaçabilir. Bu yüzden seks onlar için çok da zevk veren bir aktivite değildir. İdealist ve romantiktirler. Zeki bayanlardan hoşlanırlar.

Kadınları tavlamak yerine onlar tarafından tavlanmayı tercih ederler. Başak erkeği de kadını gibi hijyene çok düşkündür. Temiz bir yatak, beyazlar içinde bir kadın uyarılmalarına yardımcı olur. Onları elde etmek için bakımlı, titiz ve fazla masraf çıkarmayan bir bayan olmanız yeter. Bitmeyen hastalık ve somurtkanlıklarına dayanabilirseniz tabii..

Başak Burçlu Babalar

Başaklar baba olmak için deli divane olmazlar. Küçük bir aileleri olmasını isterler. Çocukları olunca çocuklarına çok düşkün olurlar. Sorumluluklarını ihmal etmezler. Zeki ve kültürlü bir baba olarak, çocuklarının dersleriyle öğrenim hayatları boyunca yakından ilgilenirler.

Düzenli ve disiplinli çocuklar yetiştirme arzusundadırlar. Muhtemelen çocukların daha küçük yaşta bir kütüphaneleri olacaktır. Çocuklarını pek şımartmazlar. Eleştiriye meyilli oluşu bazen çocuklarda olumsuz etkiler yapabilir. Üstelik başak sevgisini göstermede pek başarılı değildir. Bunun için özel bir gayret sarf etmesi gerekir.

Başak Burcu Erkeğini İyi Tanıyor musunuz? Burç Testi

Advertisement


Leave A Reply