Devrekani Meslek Yüksekokulu Taban Puanları ve Bölümleri 2020

0
Advertisement

Devrekani Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği Meslek Yüksekokulu 2020 eğitim yılı için 2 yıllık bölümlerinin, fakültelerin taban ve tavan puanları, kontenjanları listesi.

2020 Yılı Devrekani Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği Meslek Yüksekokulu Taban Puanları ve Kontenjanları

2019 yılında yapılan YKS sınavı ile ortaya çıkmış olan Devrekani Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği Meslek Yüksekokulu 2 yıllık bölümlerin taban puanları, genel kontenjan bilgileri, yerleşen öğrenci sayısı gibi 2020 yılında yapılacak olan sınavda işinize yarayacak tüm bilgiler aşağıda yer almaktadır. Ayrıca puan türlerini de aşağıdaki tablomuzda bulabilirsiniz.

YÖK Atlas verileri ile oluşan Devrekani Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği Meslek Yüksekokulu 2 yıllık tüm taban puanları aşağıdaki gibi oluşmuş olup 2020 yılında yapılacak olan YKS sınavına girecek olan tüm yeni ve eski öğrenci adaylarının aşağıda yer alan taban puanları tablosunu göz önüne alarak hem çalışmalarını başlatmaları hem de tercih listelerini oluşturmaları gerekmektedir.

Meslek Yüksekokulu Adı / Bölüm Adı / Kontenjan / Taban Puan

Devrekani Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği Meslek Yüksekokulu / Büro Yönetimi ve Yönetici Asistanlığı / 40 / 183,45249

Devrekani Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği Meslek Yüksekokulu / İnsan Kaynakları Yönetimi / 30 / 175,72390

Advertisement

Devrekani Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği Meslek Yüksekokulu / Medya ve İletişim / 35 / 169,29249


Leave A Reply