Eşyalar, Objeler İle İlgili Rüyalar ve Anlamları, Eşya Rüyalarının Yorumları

0
Advertisement

Rüyada günlük hayatımızdaki eşyaları, objeleri görmek ne anlama gelir? Eşyalar ile ilgili rüyalar, anlamları, açıklamaları.

Aynalar

Eşyalar – Objeler İle İlgili Rüyalar ve Anlamları

Gündelik hayatımızın vazgeçilmez nesneleri olan objeler, ruh dünyamızda neleri ifade ediyor? Toplu iğneden elmasa, anahtardan aynaya, inciden alyansa… Sıradan veya özellikli nesnelerin dünyasından, rüyaların gizemli derinliklerine…

Alyans: Bekar bir kimse için yüzük almak, bulmak veya parmağa takmak nişan ya da nikah olarak yorumlanır. Eğer evli biri yüzük takıyor ya da buluyor ise işinde para kazanacak, çok başarılı olacak demektir. Eğer yüzük başka birine veriliyorsa, eşinden ayrılacak ya da malına zarar gelecek demektir.

Anahtar: Yeni bir umut, yeni bir fırsat demektir. Parlak anahtar yeni bir fırsattan yararlanacağını, eskisinden de iyi bir duruma gelineceğini gösterir. Eğer anahtar kapıya sokulursa yaşamın iyi şekilde değişeceği şeklinde yorumlanır. Elmas: Gündelik hayatta kullanan kadını özellikli kılan elmasa rüyada sahip olmak, çok umut verici bir duruma işaret eder. Onlara sahip olmak, yüksek mevkilerdeki kimseler tarafından onurlandıracağınız anlamına gelir.

Ayna: Rüyanızda kendinizi aynaya bakarken görürseniz, yaşadığınız hayal kırıklıklarının sizin düşüncelerinizi kara bir bulut gibi karartacağının işaretidir. Aynaya bakıp kendinizi gördüğünüzde, eşinizi ihmal ediyor ya da aldatıyorsunuz anlamına gelir. Aynaya baktığınızda sizin dışınızda bir başkasının yüzünü de görüyorsanız ikili bir hayat yaşıyorsunuz demektir. Bu rüya arkadaşlarınızı aldatacağınızı belirtir. Ayna kırmak kaza demektir ve bu kazanın sonucunda oluşan ani ölümü ifade eder

Advertisement

Hediye: Rüyanızda hediye almak, aşın derecede şanslı olduğunuz anlamına gelir. Üstelik bu şans uzun süre hayatınızdan çekilmeyecektir.

İnci: Rüyada inci görmek iş hayatında ve sosyal yaşamda iyiye gidişin habercisidir.

Kadeh: Kadeh görmek, kısmet, yeni iş, hayırlı haber olarak yorumlanır. Eğer kişi bekar ve bardağın içi temiz su ile dolu ise iyi bir evlilik yapacak demektir. Kadeh boş ise, çevresindekilerin yardımıyla kişi yeni biriyle tanışır ve evlenir. Kadeh boş ise ve evli biri tarafından görülürse, çocuğu olamayacak anlamında yorumlanabilir. Aynı şekilde kadeh dolu ise yakın zamanda çocuk sahibi olunacaktır.

Kağıt: Rüyada kağıt görmek önemlidir. Temiz ya da beyaz bir kağıt alındığı takdirde, feraha çıkılacak anlamında yorumlanabilir. Kağıt, pis ya da buruşuk ise sıkıntılar bir süre daha devam edecek demektir. Yeni problemlerle karşılaşılacağı şeklinde de yorumlanabilir. Kağıdı ortadan bölmek, para ile ilgili bir konuda ortaklık bozmak, yırtıp atmak ise çevresiyle ilişkisini kesmek olarak yorumlanabilir.

Kristal: Bu talihsiz bir rüyayı ifade eder. Kristal görmek sos yal ve iş hayatınızda depresif ve bunalıp lı bir tutum içine gireceğinizin işaretidir. Bu tür rüyada, genelde şehre ve ülkeye zarar verebilecek bir fırtına da yer alır. Yatak odası kristal döşeli ise bir kadın için gözünde çok büyüttüğü kişilerin aslında bunu hak etmedikleri anlamına geliyor.

Kurdele: Rüyada kurdele görmek yorulacağınız ve yaptığınız işlerden verim alamayacağınız anlamına gelir. Bir kadının kurdele satın alması, kendisini sıkıntıya sokacak bir talihsizliğin başına geleceğini haber verir.

Advertisement

Makas: Makas görmek hayra alamet değildir; kadınlar kocalarına güvenmeyecek, sevgililer tartışıp birbirlerini suçlayacaklardır. işle ilgili olarak da karanlık günler kapıda demektir. Masa: Yemek için masa hazırlamak mutlu birliktelikleri, boş masalar yoksulluk veya anlaşmazlıkları, masayı temizlemekse sevincin yerini sıkıntı ve kayıtsızlığın alacağını işaret eder.

Mücevher: Rüyada mücevher görmek bolca zevk ve zenginlik demektir. Onları takmak mevki getirir. Başkalarının taktığını görmek sizin ya da bazı arkadaşlarınızın önemli bir yere geleceğini ifade eder.

Toplu İğne: Rüyada toplu iğne görmek, aile içinde farklılıklar ve çekişmelerin ifadesidir. Toplu iğne yutmak, kazaların tehlikeli sonuçlar yaratacağı, iğneyi kendinize batırmaksa birilerinin sizi tedirgin edeceği anlamına gelir.

Silah: Bu çok kötü bir rüya. Rüyanızda silah sesini duymak işinizi kaybedeceğiniz anlamına gelir. Eğer silahla birisine ateş ederseniz, şerefsiz biri durumuna düşeceksiniz. Bir kadının silahla ateş etmesi duygularına bağlı olarak anlaşmazlık ve kavga sebebi; evli bir kadının silahla ateş etmesi bir başka kadın nedeniyle mutluluğunun bozulması anlamına gelmektedir.


Leave A Reply