Haber İle İlgili Cümleler

0

Haber ile ilgili cümleler. Haber kelimesi içeren “Haber” kelimesinin kullanılmış olduğu örnek Türkçe cümlelerin yer aldığı sayfamız.

 1. *** Haberleri her izleyişimde canım çok sıkılıyor.
 2. *** Haber ajanslarından sadece ekonomi başlıklı haberlerin bizlere verilmesi için abonelik başvuruları yapılmıştır.
 3. *** Resimli haberlerin ve güncel olayların yer aldığı popüler bir dergidir.
 4. *** Telefon konusundaki yetkiler 1934’te ICC’ den Federal Haberleşme Komisyonu’na (FCC) geçti.
 5. *** Günlük ya da aylık olarak gerçekleştireceğiniz araç kiralama işleminizde sizlere özel olarak tanımlanmış fiyat garantisini sunan Rugu Savay araç kiralama, aynı zamanda sizlere özel olarak hazırlanacak olan kampanyalardan da anında haberdar olmanızı sağlıyor.
 6. *** Ayrıca internet satış mağazalarına üye olunduğunda email adresleri ve cep telefon numarası bırakılarak kampanyalardan ve indirimlerden anlık olarak haberdar edilmek mümkün.
 7. *** Artık internet üzerinden kişilerin haber okuma alışkanlığı da giderek geliştiğinden dolayı daha fazla internet sitesi açılarak insanlığa hizmet veriyor.
 8. *** Eğer siz de haber okumayı internet üzerinden yapmayı tercih ediyorsanız bu konuda güvenilir kaynaklar bulmaya dikkat etmemiz gerekir.
 9. *** Bugüne kadarki süreç içerisinde ise kişilerin internet dünyasındaki sorunlardan uzak, güvenilir haberlere ulaşabilmesi ve tarafsız haberler okuyabilmesi adına mutlaka doğru kaynaklara ulaşması gerekiyor.
 10. *** İzmir ve İzmirspor haber ve gelişmelerin aktarıldığı yeni internet sitesi ise bu konuda tüm tabuları yıkmaya başarıyor.
 11. *** Kısa süre içerisinde taraftarları ve İzmir şehrine gönül verenlerin en çok tercih ettiği internet sitelerinden birisi olan İzmir haber sitesi sizin için de en güvenilir kaynaklardan birisi.
 12. *** Herhangi bir sorunla karşılaşmamak, spekülasyon ya da benzer haber içerikleriyle uğraşmamak adına sizler de bu internet sitesini kayıt altına alabilirsiniz.
 13. *** İnternet sitesinde yer alan içerikler özel haberler olduğu gibi özellikle güncel olduğundan dolayı kişilerin daha doğru ve hızlı bir şekilde bilgiye ulaşmasını sağlar.
 14. *** Bugüne kadarki süreç içerisinde memnuniyet yaratmayı başaran ve herkesin sevdiği yeni haber portalı işleri kolaylaştırdığı gibi aynı zamanda güvenli ve hızlı bilgiye ulaşmada da büyük bir avantaj sağlıyor.
 15. *** Bilgisayar, tablet ya da cep telefonları üzerinden kişilerin giriş yaparak haberlere ulaşabileceği internet sitesi üstelik son derece basit bir dil kullanarak olayları tarafsız ve yalın bir şekilde anlatmayı tercih ediyor.

Advertisement

Leave A Reply