Hepimizin Yaydığı Auranın Renginin Anlamı Vardır İşte Aura Renkleri ve Anlamları

0
Advertisement

Tüm canlıların yaydığı auraların renkleri neyi ifade eder, bu renklerin anlamları nelerdir? Aura enerjisini ve aura renklerini anlayalım.

Aura renkleri düşünceleriniz, duygularınız ve hayalleriniz hakkında bilgi verebilir. Aura anlamları ve renkleri değişir; auralar açık veya koyu gölgeler olabilir ve canlı veya loş olabilirler. Bir aura rengini okurken, kesin olmak için rengin gölgesini hesaba katmalısınız. Tüm canlılar, yaydıkları enerjiden bir aura yayarlar. Bu özel titreşimler ve renkler, etkili şifalar için enerji alanlarını manipüle edebilen yetenekli insanlar ve şifa sanatlarında eğitilmiş kişiler tarafından görülebilir.

aura renkleri

Aura Enerjisi Tanımı

Aurik renginiz, mevcut enerji durumunuzun bir yansımasıdır. Sizi, genellikle çeşitli renklerde birden çok katman halinde, renkli bir enerji bulutu içinde çevreler. Auralar dakikadan dakikaya değişebilir veya uzun süre sabit bir gölge ve yoğunluk olarak kalabilirler. Ruh hali gibi basit şeylerden ruhsal gelişim gibi önemli konulara kadar pek çok şey, insanların aura renklerinin her katmanının gölgesini etkileyecektir.

Aura Renklerinizin Ne Anlama Geldiğini Anlamak

Aura renklerini nasıl okuyacağınızı öğrenmek ve aura renklerinizi anlamak, gizli düşüncelerinize, gömülü duygularınıza ve uzun süredir unutulmuş anılarınıza bir bakış atarak kendinizi daha iyi anlamanızı sağlayabilir. Auranızda hangi renklerin olduğunu öğrendikten sonra, daha önce bilmediğiniz şeyleri iyileştirmeye ve değiştirmeye başlayabilirsiniz.

Aura Enerjisinin Birçok Rengi ve Anlamları

Auralar her renkte olabilir. Auraların tipik olarak bir baskın rengi olmasına rağmen, auranızda yalnızca bir renk olması nadirdir. Bazıları gökkuşağı renklerinin bir bileşimi olabilir.

Advertisement

Gökkuşağı Auraları

Şifacılarda, özellikle vücudun enerji alanlarıyla çalışmak üzere eğitilmişlerde gökkuşağı renkli auralar bulunur. Gökkuşağı auraları tipik olarak güneş patlamasına benzeyen renkli ışık parçaları olarak görülür. Ruhsal olarak yüksek derecede evrimleşmiş, gökkuşağı aurasına sahip bir kişinin beşinci boyutun (cennet olarak da adlandırılır) ruhsal frekansına uyum sağladığına inanılır.

Gökkuşağı çocuklarının Dünya’da ilk kez enkarne olduklarına inanılıyor. Ayrıca gökkuşağı auraları sergiledikleri söyleniyor. Bir gökkuşağı aurası oluşturmak için gereken yüksek enerji frekansının doğası gereği, renkler her zaman parlaktır.

 • Parlak renkli çizgiler: Bir şifacının gökkuşağı aurası genellikle ellerin ve başın etrafına yayılan renkli çizgiler olarak görülür. Genellikle bir şifacının tüm vücudu, kişiyi çevreleyen bir renk gökkuşağı yayar.
 • Soluk gökkuşağı renkleri: Bir şifacının veya gerçek aydınlanmanın eşiğinde olan birinin soluk bir gökkuşağı aurasına, ancak aynı zamanda parlaklığa da dalgalanan bir auraya sahip olması mümkündür.

aura

Sarı Aura Enerjisinin Anlamı

Sarı aura enerjisinin dalakla ve kişinin enerji kaynağı olan chi ile belirli bir fiziksel ilişkisi vardır.

 • Parlak sarı aura: Ruhsal olarak ilham alıyorsunuz veya ruhsal bir uyanış yaşıyorsunuz. Oyuncu bir ruhunuz var ve düşüncelerinize göre hareket edeceksiniz.
 • Kahverengi tonlu koyu sarı aura: Siz bir öğrencisiniz. Hedeflerinize ulaşmak ve testlerde yüksek puan almak için baskı altında hissediyorsunuz. Öğrenme sevginizi kaybettiniz ve ders çalışmak yorucu bir iş haline geldi.
 • Limon sarısı aura: Kaybetme korkunuz var. Bu, bir iş kaybı, boşanma, yaşam tarzı değişikliği, sağlık kaybı veya kaderiniz üzerindeki kontrolü kaybetme korkusu olabilir.
 • Soluk sarı veya açık sarı aura: Yakın zamanda ruhsal bir yolculuğa çıktınız veya gizli psişik yetenekler keşfettiniz. Gelecek için yenilenmiş bir heyecan ve umut duygusu var.

Turuncu Enerji Anlamı

Turuncu aura enerjisi, üreme organlarıyla ve bir kişinin duygularının vücudun o bölgesine nasıl bağlandığı ile ilişkilidir.

 • Parlak turuncu aura: Bu gölge, sağlığınızın, canlılığınızın iyi olduğunu ve hayatı dolu dolu yaşadığınızı gösterir. Bu renk tonunun fazlalığı, bir bağımlılığın veya arzunun üstesinden gelmeye çalıştığınızı gösterebilir.
 • Kırmızı turuncu aura: Büyük bir kişisel güce sahipsiniz ve bir güven havası yayıyorsunuz.
 • Turuncu-sarı aura: Bilimsel bir zihniniz var ve biraz mükemmeliyetçi olma eğilimindesiniz. Detaylı çalışmaya ve zihinsel açıdan zorlayıcı projelere bayılıyorsunuz.

Kırmızı Aura Ne Demektir?

Kırmızı aura, aura enerjisinde bulunan en güçlü renklerden biridir ve kırmızı auraya sahip olanlar tutkulu, güçlü ve çevrelerine karşı duyarlıdır. Olumlu veya olumsuz bir unsur olabilir. Kırmızı, kanı ve yaşam gücünü temsil eder. Çekme ya da itme yeteneğine sahip bir hareket titreşimi.

Advertisement
 • Koyu kırmızı aura: Yeryüzüne odaklanmış ve topraklanmışsınız, kendi kendine yeterli ve her koşulda hayatta kalabiliyorsunuz.
 • Parlak kırmızı aura: Çok tutkulu, cinsel, enerji dolu ve rekabetçisiniz.
 • Bulutlu kırmızı aura: Bu, negatif bir enerjiyi temsil eder. Bırakamayacağın derin bir öfke var.
 • Pembe aura anlamı: Sevgi dolu bir insansın. Pembe, bir sanatçıyı, hayattaki daha ince şeyleri takdir eden şehvetli bir kişiyi gösterir. Yakın zamanda aşık olduysan, auranda önemli miktarda pembe olacak. Ruhsal olarak yetenekli insanların da pembe auraları vardır.
 • Koyu pembe aura: Güvenilir değilsiniz. Bu renk aldatmacayı, sahtekarlığı ve olgunlaşmamış bir kişiyi gösterir.

aura

Mavi Aura Anlamı

Mavi aura renkleri boğazı, özellikle tiroidi temsil eder. Aura enerjiniz maviyse, sezgiselsiniz ve insanlara yardım etmeyi seviyorsunuz. Bir kriz sırasında sakin kalırsınız. Diğerleri destek için size güveniyor.

 • Kraliyet mavisi aura: Bu, son derece gelişmiş bir manevi sezgisel veya durugörü olduğunuz anlamına gelir. Çok cömert ve verici bir ruhunuz var ve her zaman yeni olasılıklara açıksınız.
 • Koyu mavi aura veya bulutlu mavi aura: Geleceğe güvenmiyorsunuz ve kontrolü ele geçirme arzunuz nedeniyle gerçekle yüzleşemiyorsunuz.
 • Açık mavi aura veya gök mavisi aura: Doğru ve sakinsiniz ve tüm iletişim alanlarında üstünsünüz.

Yeşil Aura Anlamı

Yeşil aura ne anlama geliyor? Yeşil auralı insanlar doğaya daha bağlıdır ve en çok başkalarına yardım etmeye odaklanır. Yeşil, kalbin ve doğanın rengidir. Bu genellikle şifacıların, öğretmenlerin ve kamu yararı için çalışan insanların aurasında bulunur.

 • Açık yeşil aura anlamı: Açık yeşil aura, sevgiyi, şifayı ve masumiyeti gösterir.
 • Orman yeşili aura: Doğal bir şifacısınız. Doğaya bağlısınız ve şifa uygulamanızda şifalı bitkiler kullanıyorsunuz.
 • Sarı-yeşil aura anlamı: Siz bir iletişimcisiniz. Bir oyuncu, yazar, müzisyen veya satış görevlisi olabilirsiniz.
 • Koyu yeşil aura anlamı veya bulutlu yeşil aura: Çok kıskanç birisiniz ve kızgınlıkla dolusunuz. Kendi eylemlerin için sorumluluk almayı reddediyorsunuz.
 • Turkuaz aura veya yeşilimsi mavi aura anlamları: Bu, güçlü bir şifacı için ultra aura rengidir. Başkalarının kendi iç gerçeklerini keşfetmesine yardım edersiniz. Genellikle doktorlarda, şifacılarda ve danışmanlarda bulunur.

Mor Aura Anlamları

Auradaki mor enerji, hipofiz bezi, epifiz bezi ve sinir sistemi ile ilişkilidir.

 • Menekşe aura: Siz en yüksek seviyenin vizyonerisiniz. Ruhani aşkla hayal kurabilen ve dünyayı değiştirebilen birisiniz.
 • Çivit mavisi aura: Diğer dünyalara göz atarsınız ve bilge bir arayış içindesiniz.

aura

Gümüş ve Altın Auralar

Gümüş ve altın auralar çok olumludur ve ruhsal titreşimler olarak kabul edilir.

 • Gümüş aura anlamı: Bu bolluğun rengidir. Parlaksa, fiziksel ve ruhsal zenginliğe sahip olduğunuzu gösterir.
 • Altın aura anlamı: Sizi koruyan melekleriniz ve diğer ilahi varlıklarınız var. Kendinizin ötesine geçmek için size rehberlik ediliyor ve yönlendiriliyorsunuz.

Siyah Aura Anlamı

Siyah aura ne anlama geliyor? Siyah auralar, olumsuz duygulara sahip olduğunuzu gösterir. Tipik olarak, isteksiz ve affetmeyen bir ruhu gösterir. Bu renk aynı zamanda hastalığın vücudunuzun belirli bölgelerinde tutulmakta olduğunu da gösterebilir.

Diğer Negatif Aura Renkleri

Kötü aura renkleri yoktur; ancak, enerjik olarak benliğin belirli yönleri üzerinde çalışmanız gerektiğini gösteren aura renkleri vardır. Koyu renkler, vücuttaki tıkalı enerji merkezlerinin bir göstergesi olabilir.

 • Gri aura anlamı: Bu renk engellenmiş enerji alanlarını gösterir. Hiç kimseye veya hiçbir şeye güvenmiyorsunuz.
 • Karanlık aura veya bulanık kahverengi aura: Bırakmaktan korkuyorsunuz ve kişisel gücünüzü korumaya çalışıyorsunuz veya kendinizi başkalarıyla paylaşmaktan korkuyorsunuz.

Beyaz Aura Anlamı

Beyaz aura renkleri tipik olarak yeniliği ve saflığı gösterir. Beyaz enerji, fiziksel olanı aşmış ve yükselmeye hazırlanan son derece ruhsal insanlarda bulunabilir. Dini tarih, meleksel varlıkları çevreleyen beyaz auraların görüldüğünü iddia ediyor. Beyaz aura enerjisi, tipik olarak ilk yaşamda, dünyadaki enkarnasyon döngüsünde çok yeni olan ruhlarda da bulunabilir.

Parlak Aura Anlamı

Auranızın ne kadar parlak veya sönük olduğu şu anda yaydığınız enerjinin ne kadar güçlü olduğunu gösterir. Parlaklık, kendi enerji seviyenize ve duygularınıza göre değişecektir. Daha parlak bir aura, güçlü bir enerjiyi gösterirken, daha sönük bir aura daha zayıf bir enerjiyi gösterebilir. Hafif bir aura, yeni doğan enerjiyi veya sizin için yeni olan bazı enerjilerin varlığını da gösterebilir. Daha canlı bir aura, bunun uzun süredir üzerinde çalıştığınız bir enerji olduğunu gösterebilir.

Advertisement


Leave A Reply