Hüzünlü Sözler, Yaşamın ve Aşkın Dokunuşunu Hissedeceğiniz Güzel ve Hüzünlü Sözler

0

Hüzünlü sözler. Birbirinden hüzünlü hayat ile aşk ile ilgili güzel hüzünlü sözler. Ayrıca resimli hüzünlü sözlerde sayfamızda mevcuttur.

Hüzünlü Sözler
Hüzünlü sözlerin sevilmesinin birkaç sebebi olabilir. İnsanlar, hüzünlü sözleri dinleyerek veya okuyarak kendilerini daha iyi anlaşılmış hissedebilirler. Hüzün, insan hayatının doğal bir parçasıdır ve çoğu zaman insanlar hüzünlü sözlerde kendilerini bulabilirler. Bu sözler, insanların hayatın zorluklarıyla başa çıkmasına yardımcı olabilir ve bir tür terapi etkisi yapabilir.

Hüzünlü sözler, insana melankolik veya hüzünlü hissettirir. Ancak bu duygular, bazı insanlar için tatmin edici veya terapötik olabilir. Hüzünlü sözler, insana derin düşüncelere dalmak için bir fırsat sunabilir ve belki de hayatın anlamını veya kişisel yaşam felsefelerini sorgulamalarına neden olabilir.

Ayrıca, bazı insanlar hüzünlü sözleri dinlerken veya okurken, o sözlerin kendilerine özgünlük ve duyarlılık kazandırdığını hissedebilirler. Bu sözler, insana farklı bir bakış açısı sunabilir ve hislerini ifade etmelerine yardımcı olabilir.

Sonuç olarak, hüzünlü sözler insanlara farklı duygular yaşatabilir ve onlara hayatın zorluklarıyla başa çıkmalarına yardımcı olabilir. Ancak herkesin duygusal ihtiyaçları farklıdır ve bazı insanlar hüzünlü sözleri sevmezler.

Hüzünlü Sözler

Hüzünlü Sözler

 • Geçmiş günlerimizde sokaklarımızda çeşme, biricik komşularımıza selam ve daha da önemlisi dostlara vefa vardı. Minikler sevilir büyüklere ise saygı duyulurdu. Evlerin başköşesinde ise şimdi çok aradığımız o İNSANLIK bulunurdu.
 • Sana seni seviyorum dediğim gün hatırlar mısın “Boşver zaten kaybedecek hiç bir şeyim yok” demiştim ya… Maalesef o sözü söylerken kendimi hiç ama hiç hesaba katmamışım…
 • Öyle zamanlar vardır ki elinden gelen her leyi yapmana rağmen karşı tarafa yaranamazsın ve işin daha da kötüsü ona yaranamadıkça sen yaralanır gidersin…
 • Bir ilkokulda “Eğer kömür olmasaydı” diye sordun ya o çocuğun cevabı belki de hayatın cevabı idi “O zaman babam sağ olurdu öğretmenim”
 • Sana ne yaparlarsa yapsınlar ne durumda olursan ol hiç kimseyi üzme. Çektiğin acıların hep bir sonu olacaktır ama pişmanlığın sonu yoktur pişmanlık hep baki kalacaktır.
 • Hayattan tek bir şey iste. Sana huzuru veren onu senin için tahsis eden insanların yanında, senin huzurunu bozan insanların ise cehennem kadar uzak olduğu bir dünya iste.
 • Bazen yepyeni kapılar açma fırsatını sadece bir “Merhaba” demediğin için tepersin.
 • Hislerinden o kadar uzaklaşmışsın ki birisi gelip sana “Seni Seviyorum” deyiverse senin cevabın “Ne gereği var” olacak gibi geliyor.
 • Kalbin ile dilin bir ise samimi bir insansındır onun ötesi yalandır ya kalbini dinlemeyen bir kalpsizsindir ya da dili kopacısa bir yalancısındır.
 • Çay deyip geçme sana hayatı öğretir. Bir bardak çay al ve bekle göreceksin ki bekleyen ne olursa olsun önce soğur sonra acılaşır ve sonra kullanılamayacak şekilde bayatlar.
 • Bazen kendine bile sessiz kalmak istersin ya işte o an hüzün denen duyguyu tam yaşarsın yoksa hüzünlüyüm demenin bir anlamı yok.
 • Unutma! Sevgi bir çiçek, çiçeğin bulunduğu saksı ise saygıdır. Eğer ki çiçek solmaya başlamışsa o saksıda bir problem vardır. Saksı ya çatlaktır ya da seni suya boğuyordur.
 • Bazen kendimi radyolarda çalan yabancı şarkılar gibi hissediyorum. Dinleyenim o kadar çok ama beni gerçekten anlayanım çok az.

Leave A Reply