İnsan İle İlgili Cümleler

0
Advertisement

İnsan ile ilgili cümleler. İnsan kelimesi içeren “İnsan” kelimesinin kullanılmış olduğu örnek Türkçe cümlelerin yer aldığı sayfamız.

İnsan İle İlgili Cümleler

 1. *** Yaşam koşulları ve benzeri birçok konuda kendisini çıkmazda hisseden insanların yeni bir hayata adım atmak için en büyük hayallerinden biri yurtdışına yerleşmek olur.
 2. *** Sabah saat 04.36’da Ankara Radyosu’ndan yapılan bir anons nefesini tutan insanları bir anda heyecanlandırdı.
 3. *** Bu suyun içilmesi insanlarda belirtilen hastalıkların oluşmasına neden olur.
 4. *** Milyonluk kentler oluşmaya başladığında, buralara akın edenlerin çoğu, insan elinin geliştirmiş olduğu kadar bozmuş da olduğu bir çevreye geldi.
 5. *** 1938’deki büyük su baskınında çok sayıda insan öldü.
 6. *** Zararsız bir tür olarak bilinmekle birlikte insanlara saldırabilir.
 7. *** Günümüzde teknoloji geliştikçe insanların alışveriş şekilleri de değişiyor.
 8. *** Geniş bir alanda kullanılan doğru koku ancak ortamdaki insanların rahat bir şekilde nefes almasına ve ortamın keyfini çıkarmasına yardımcı olacaktır.
 9. *** Bu hizmeti veren çok firma olsa da kokulandırmayı, Dünya standartlarına göre kaliteli ve insan odaklı hizmet anlayışıyla yapmak önemlidir.
 10. *** Alınan eğitim sonucunda insanlar bir hayat kazanırlar.
 11. *** Gerek yakın çevre gerekse başka insanlar tarafından bilinen ve tanınan bir marka olmalıdır.
 12. *** Kıbrıs otelleri, isteyenlere klasik yılbaşı programları, isteyenlere de farklı bir eğlence sunumu ile her kesimden insanın mutlu olmasını hedeflemektedir.
 13. *** Dijital ve sosyal medya reklamcılığı ile markalar ve insanlar arasında 360 derece iletişimi hedefleyerek, bağ kuran bir sistemdir.
 14. *** Günümüzde insanlar doğum başta olmak üzere çeşitli nedenlerden dolayı ev veya ayarladıkları çeşitli mekanlarda mevlüt yaparlar.
 15. *** Evlerde ya da çeşitli yerlerde yapılan mevlitlerde okunan mevlit sonrası gelen misafirlere çeşitli ikramlarda bulunulduğu gibi hatıra olması amaçlıda insanlara mevlüt hediyelikleri verilir.
 16. *** Mevlüt hediyelikleri dinimizde için önemli olan hediyeleşmenin önemi ortaya koyan ve insanların mutlak olarak gelen misafirlerine bir şeyler vermesi gerektiği ortaya koyan bir hediye türüdür.
 17. *** Bu konuda ne yazık ki başı ağrıyan nice insanlar vardır.
 18. *** Özellikle kutu içecekler, yiyecekler ve benzeri tüketim malzemelerinin insan eli değmeden paketlenmesi, hem sektördeki hijyeni, hem de daha uygun maliyetler ile paketleme ve ambalajlama işlemlerinin tamamlanmasını sağlıyor.
 19. *** İşte bu sayede hem iş yerinizin kazançları daha da artacak, hem satış oranlarınızda gözle görülebilir bir yükselme olacak, hem de paketleriniz ve ambalajlarınız, insan eli değmeden tamamıyla sağlıklı bir şekilde Shrink Paketleme ve Ambalajlama paketleri makineleri tarafından yapılacak.


Leave A Reply