İyi Geceler Sözleri

0
Advertisement

İyi geceler sözleri. Dostunuza, arkadaşınıza, sevgilinize yani tanıdığınız herhangi bir kişiye göndermek isteyebileceğiniz seçme İyi Geceler Mesajları.

İyi Geceler Sözleri

Gece ne kadar karanlık olursa cenabı Allah gönlünüzü o kadar aydın kılsın. Tatlı uykular. Hayırlı geceler.

Birden uyandım. Dogruldum yatagımda. Yastıgım gözyaslarımdan sırılsıklam. Son bir damla gözyasım ise süzülüyor hala yanaklarımdan. Kâbusum oldu sensiz geceler artık bana. Bensiz gecirdigin son gece olması dilegimle iyi geceler sana.

Kapattıgınız sadece lambanızın ısıgı olsun. Yüreginizin ısıgı hic sönmesin iyi geceler…

Advertisement

Bazı kelimeler yürektendir. Bazı sözler ise gönülden. Bazı kelimeler ise yetersiz kalır. O an gözler konusur. simdi görebilseydin gözlerim o zaman anlardın uykumun geldigini. İyi geceler.

Gece olup güzel gözlerin yenik düstügünde uykusuzluga, seni gökyüzünden alıp düslerime emanet ediyorum, gözlerimden uzaksın belki ama daima yüregimdesin unutma. İyi geceler.

Gece bir baska giyer siyahını, yıldızlar daha sönük olur, yakamozlar baska cizer denize kendini ve hayat daha kahpe oynar oyununu sen yanımda yoksan… İyi geceler…

Geceleri uzaklara cıglık olur sesim, denizden cıkan yosun kokusundan keskin sana olan özlemim, bu gece sırf senin icin kapanıyor gözlerim. İyi geceler her seyim!

Advertisement

Gülüsün gökteki ay kadar parlak ve sonsuz, umutlarınız yarın dogacak Günes misali erken gerceklesmesi dilegiyle. İyi geceler…

Gece olup güzel gözlerin yenik düstügünde uykusuzluga, seni gökyüzünden alıp düslerime emanet ediyorum, gözlerimden uzaksın belki ama daima yüregimdesin unutma. İyi geceler.

Geceler karanlık, geceler issiz cok zor geliyor bana, hele de sensiz hic cekilmiyor bir tanem, gel de sevindir seni seven sevgiliyi…

Duvarıma bakarken bos odamın, birden sen beliriverdin. cevirdim gözlerimi baktım karanlık tavana yine geldin. Usulca yaklasıp yanagıma bir buse verdin. Bende gönderiyorum canım sana. Öptüm biricigim iyi geceler sana.

Advertisement

Gecenin karanlıgından gündüzün aydınlıgına en mutlu sekilde uyan ve sabah gülümseyerek yeni güne basladıgında beni aklından gecirmeyi unutma İyi uykular…

Bu gönül sana tutkun. Sözlerin yine suskun. Ne olursa olsun artık, sessizlikten korkuyorum. Bir aradayken ayrıyız. Her seye ragmen dayanmalıyız. Kayıp gitme ellerimden, korkuyorum sensizlikten, gecelerden. İyi geceler askım.

Canım yanında olmak istiyor canımın bana ihtiyacı vardır diye. Canım cok sıkılıyor canım yanımda yok diye. Sensiz gecelerden sensiz günlerden bıktım artık. Sabret hayatım iyi günler bizi bekliyor. İyi geceler canım.

İnsan uyumadan önce ne düsünürse rüyasında onu görürmüs derlerdi de inanmazdım. Demek ki her gece rüyalarımda seni görmemin nedeni buymus. Sende beni düsün uyumadan önce. İyi rüyalar askım. Rüyalarda bulusmak dilegiyle.

Advertisement

Hep aklımdasın öylesine bendesin ki hic bitmek, tükenmek bilmeyen bir sey bu, bu can bu bedenden cıkana, bu diyardan göcene dek görebildigim tek gercek rüyam sensin tatlı rüyalar melegim.

Her gece varlıgının verdigi huzurla basımı yastıga koyuyorum her seyim… Sonsuza kadar hep benim ol cünkü sadece seninle bu can var olur… simdi yine seni düsünerek yatıyorum Allah rahatlık versin.

Kalbinin ısıgı gecenin karanlıgını bastırsın rüyaların mutluluk yagmurlarında gecsin gecen mutlu kalbin huzur dolu olsun iyi geceler!

Yüregin dogan günesi degil batan günesi secsin, cünkü dogan günes elbet batacaktır ama batan günes yeni umutlarla dogacaktır yarınki günes senin icin bir tanem iyi geceler.

Advertisement

Rüyalara rest cektim uyumuyorum herkes derin uykudayken ben sana dalıyorum uyku cok tatlı derler ben seni tadıyorum onlar uykuya ben sana doyamıyorum bir tanem iyi geceler.

Yasanmıs ve yasanacak en tutkulu askların tek sahidi karanlık geceler ve parlayan yıldızlar diyor ki bana yat uyu, günes dogacak ve sen yine ona kosacaksın.
Ayaklarımın gidecegi tek yerdeki askıma iyi geceler…

İyi geceler, tatlı rüyalar. Rabbim c.c selamı, sevgisi, muhabbeti, rahmeti cümlemizin üzerinde olsun. Gecemiz mübarek olsun. Melekler sizi korusun.

Sırf birisi iyi geceler demedigi icin kötü gecen geceler varmıs ya; hah iste onlar omasın diye buraya bir iyi geceler bırakıyorum. İhtiyacı olan alıp kullansın. İnsanlık daha ölmedi.

Advertisement

En güzel rüyaların seninle olması, meleklerin uyurken seni koruması dilegiyle. Tatlı uykular…

Mademki Allah günesi cekmis semamızdan, kâinatı susturmus, yıldızlarla süslemis gecemizi, biz de hamt edip dalalım uykuya. Allahümme bismike emütü ve ahya.

Cenabı Allah’tan icinde Rasulullah efendimizi görecegin bir rüya dilekleriyle. Hayırlı geceler.

Kalbin kar gibi beyaz gönlün yıldızlar gibi parlak duyguların günes gibi sıcak rüyaların ay yıldızı gibi olsun…

Advertisement

Geceniz, yesil kubbedeki yesil halılarda namaz kılmanın verdigi huzur koksun. Hayırlı aksamlar.

Beyaz bir güvercin yolluyorum sana, kanatlarında mutluluk yüreginde sevgi ve sadakat, kar beyaz tüylerinde umut ve gagasında iyi geceler öpücügü…

Kalbinin ısıgı gecenin karanlıgını bastırsın rüyaların mutluluk yagmurlarında gecsin gecen mutlu kalbin huzur dolu olsun iyi geceler!

Gecenin en güzel karanlıgına gözlerini yumdugunda aklına ben geleyim iyi geceler bir tanem…

Advertisement

Kalabalık yıldızlar icinde arama gözlerimi… Ben sana ay kadar büyük yansıyacagım, ısıgımla aydınlan ve tatlı uyu hayal gözlüm…

Dur bir dakika önce bana bir öpücük, sonra seni seviyorum, tamam simdi uyuyabilirsin.

Artık sırdas degil geceler bana. Sana duygularımı iletebilecegim telefonuna mesajla. En icten duygularımla iyi geceler sevdigim sana.

Bu gece dolunay var gökyüzünde, kutup yıldızı yine belirgin. Sen rahat uyu diye bekci atadım onları gecene. İyi geceler gökyüzümün en parlak ve güzel yıldızı.

Advertisement

İsyanım sensiz gecen gecelerime. Ben seni düsünmekten uyuyamazken sen rahat ve huzurlu uyu diye bu mesajı gönderiyorum sana. İyi geceler canım. Rüyalarda kavusmak dilegiyle.

Geceler sessiz, soguk, ayaz. Sevgim o kadar sıcak ki onu gönderiyorum sana, ört üstüne sakin üsüme diye. İyi geceler canıma.

Bu gece senin gözlerin icin uyuyacagım, sen uyurken gizlice ellerini tutup saclarını oksayacagım, sana yaklasıp o her zaman duydugun seyi söyleyecegim; seni cok seviyorum ve hep sevecegim iyi geceler.

Geceye inat seninle sabahlayacagım günes kıskansın seninle ısınacagım yastıklar aglasın gögsünde uyuyacagım ve bir tek sana baglı kalacagım askım…

Advertisement

Leave A Reply