Koç Burcu Erkeğinin Özellikleri

0
Advertisement

Koç burcu erkeğinin genel özellikleri nelerdir? Koç burcu nasıl bir babadır? Koç erkeğinde cinsellik ve diğer tüm özellikler.

Koç Erkeği

Ateşli, yerinde duramayan, ilerleyen yaşına rağmen genç görünen, genç davranan kendilerine has fikirleri yaratıcı bir enerjiyle gerçekleştiren etkileyici birini görürseniz, işte o tipik bir koç erkeğidir. Eğer, ağırkanlı biri iseniz size dayanamaz, onun saatleri hareketli bir akışa odaklanmıştır. Kendi fikir ve düşüncelerinin doğruluğu konusunda sabit bir tavrı vardır, haksız olmaktan ve karşısındakine fazla hak tanımaktan hoşlanmaz.

Çok cömerttirler, sevdikleri için kolayca para harcarlar, yarın için plan yapmazlar fakat tipik koç inadı tuttuğunda herkesi çıldırtacak kadar bencil, hoşgörüsüz ve düşüncesiz olabilirler. İş hayatlarında hükmetme arzularından dolayı sayılacakları saygın bir statü isterler. Aşık olan bir koç erkeği gerçekten şaşırtıcıdır. Yarıda bırakıp gitmeyi sevmeyen bir aşıktır, aldatmak ise onun idealist düşüncelerine aykırı. Yalnız kıskançtırlar, bütün dünyanızın o olmasını ister. Bir taraftan bağımsız olmanızı, başınızın çaresine bakabilmenizi diğer taraftan birkaç adım arkasında durmanızı ister.

Koç Erkeği İçin Cinsellik

Çekici ve atletik bir yapıya sahiptirler. Çok sabırsız ve aceleci olduklarından her şartta ve ortamda sevişebilirler. Saldırgan kadınlardan hoşlanmasalar da yatakta küçük başkaldırılara hayır demezler. Romantizmden hoşlanmaz, yatak oyunlarını sevmezler. Partnerini mutlu etmek için her şeyi yaparlar. Yatakta üstünlük sağlamayı sever, partnerinin geri planda kalmasını, gerektiği zaman kendini desteklemesini bekler. Kalabalık ortamlarda seks fikri bile tahrik olmalarına yeter. Koç erkeğini elde etmek için biraz gizemli, direkt ve geri planda kalmayı kabul etmek gerekir.

Advertisement

Koç Burçlu Babalar

Koçlar hükmetme huyu sayesinde ilerki yaşlarında çocuklarının hayatına çok müdahale etseler de sıcak ve eğlenceli babalardır. Çocuklarıyla arkadaş gibi gezip tozmayı, eğlenmeyi sever. Bebeğiniz için isteyebileceğiniz müşfik, gururlu ve en sıcak baba koçtur.

Koç Burcu Erkeğini İyi Tanıyor musunuz? Burç Testi


Leave A Reply