Özür Mesajları

0
Advertisement

Özür mesajları.Hayatınızın her döneminde bir hata yapıp özür dilemek zorunda kalmışızdır. Özür insana mahsus bir davranış olup aşağıdaki mesajları özür mesajı olarak kullanabilirsiniz.

Özür Mesajları

Benim icin cok anlamlısın öyle ki senin bendeki yerin bu satırları yazmama sebep oluyor. Kabul edilemeyecek bir seydi belki yaptıgım ama sen de biliyorsun ki her insan hata yapar ve senden bir kereligine olsun beni affetmeni diliyorum. Kalbindeki yerimi yitirdiysem, beni affetmeni bekleyemem. Ama tekrar düsünmen icin kendine fırsat vermeni istiyorum. Yine eski günlerdeki gibi olalım sevgilim. Seni cok seviyorum.

Seni seviyorum sen ne kadar terslesen de seninle hayaller kuruyorum. Sen beni affetmesen de ben yine seviyorum seni sen benden nefret etsen de sonunda ben yine af dileyecegim sen istemesen de.

Güzel hayatımı kısa cevirme sözlerinle ne olur affettim de hadi gel de, bırakıp gitme beni soguk buz tutmus hayatımla bas basa bırakma beni sensiz bırakma beni geleceksiz.

Advertisement

Mesajım yüregimin en derin kösesinden geliyor? Bu nedenle saka mı yapıyor diye düsünme sevdigim? Kırgınlıklar kalksın istiyorum biricigim.
Özürlerimi kabul et! Mesajım yüregimin en derin kösesinden geliyor? Bu nedenle saka mı yapıyor diye düsünme sevdigim? Kırgınlıklar kalksın istiyorum biricigim.
Yaptıgım hatadan dolayı özür diler, bundan sonra böyle bir hatanın tekrar etmeyecegine bildirerek, özürlerimin kabul edilmesini temenni ederim. Saygılarımla?

Bu mesaj sana ne mi söylüyor? Dinle: ?kırdım seni ama inan cok üzgünüm… Bugün icin özür dilerim. İstedigim tek sey beni affetmen ve yine eskisi gibi olmamız.

Beyaz bir güvercin yolluyorum sana bu mesajla birlikte. Bu bir barıs mesajı. Tüm kırgınlıkları yok etsin ve sen özürlerimi kabul et diye…

Tartısmalar aslında hayatta verdigimiz bir sınav. Askımızın sınavı. Bu sınavı kazanalım olmaz mı? Beni affet özür dilerim…

Advertisement

Askım bir tanem seni kırdıgım icin cok özür dilerim söylediklerim icin cok pismanım ne olur beni affet seni cok seviyorum her seyim.

Gözlerinden okunuyor bana kırgın oldugun… Özür dilerim askım. Lütfen daha fazla uzatmayalım. Askımız bu engelleri asacak gücte. Beni affet bir tanem.

Bu sms ile bir de öpücük yolluyorum sana özürlerimi kabul edip, beni affetmen icin. O kadar degerlisin ki benim icin, sensiz bir hayat düsünemiyorum.

Bilirsin affetmek gibi bir baska büyüklük yoktur. Ben de bir hata yaptım ve affına sıgınıyorum… Affet lütfen beni.

Advertisement

Bu mesaj sana ne mi söylüyor? Dinle: Kırdım seni ama inan cok üzgünüm… Bugün icin özür dilerim. İstedigim tek sey beni affetmen ve yine eskisi gibi olmamız.

Bilirsin bir karıncayı bile incitmem… Seni de incitmek istemedim, inan ki istemeden oldu. coooook ama coooook özür diliyorum senden…

Nedense gözlerin dargın bakıyor, sitemin bana mı söyle bileyim. O gülen gözlerden yaslar akıyor, bilmeden kırdıysam özür dilerim…

Seni ben bilerek ezer miyim hic, sevdigim o kalbi kırar mıyım hic, taptıgım mıhrabı yıkar mıyım hic, özür dilerim özür dilerim…

Advertisement

Neden hüzünlüsün söyle güzelim, sen iste yeter canımı veririm sana, yalanım yok yemin ederim, bilmeden kırdıysam özür dilerim…

Ne kötülük gördün benden, ölürüm gecemem senden, affet beni sen sevgilim, özür diliyorum senden. Artık sucumu anladım, senden ayrı cok agladım, affet beni sen sevgilim, özür diliyorum senden.

Günlerdir özrümü kabul etmen icin mesaj yolluyorum… Lütfen artık olumlu bir yanıt ver de icimdeki sıkıntıyı hafiflet! Tekrar yazıyorum. Özür dilerim tüm olanlar icin…
Gercekten cok üzgünüm. Haydi, artık daha fazla bekletme beni ve affet! İnan ki bir daha böyle seyler yasamayacagız.

İnatlasıp kırmak da nereden cıktı bir sözün bütün hayallerimi yıktı, sevmek ne anlama gelir, bilir misin? Kalbini kırsa da onu sever misin? Bir gül düsün ki dalından koparılmıs, ugradıgı hakaretten cok yıpranmıs, gülü yeniden canlandırmak gerekir özür dilemesini de bilmelidir.

Advertisement

Bu cok ciddi bir mesajdır, icerigi kalbimin en derin kösesinden geliyor? Özür dilerim! Seni cok seviyorum ne olur beni affet…

Senden özür dilemek icin bana bir fırsat daha vermeni istesem ne dersin? Bu mesajla birlikte bulusmak ve konusmak istegimi dile getirsem, bana görüsme sansı verir misin? Umarım cevabın olumlu olur da beni cok mutlu edersin… Bir tanecigim seni cok seviyorum?

Sadece özür dilemek istemistim ama yapamadım sacma gururuma yenildim ve beni terslemenden korktum, ama sebepsizce cekip gitmene de dayanamadım ve bu mesajı yolluyorum simdi… Beni affet olur mu? cok üzgünüm. Gecmiste yasadıgımız tüm kırgınlıklar icin özür diliyorum senden.

Saga dönüyorum olmuyor? Sola dönüyorum olmuyor… Yok, nafile uyku tutmuyor… cünkü aklım sende ve bugünkü kavgamızda… Bana kırgın olma istiyorum sevdigim… Bu nedenle tüm kalbimle özür diliyorum! Bak uyku tutmuyor, haydi barısalım da güzel rüyalar görelim? Seni seviyorum!

Advertisement

Beni icimi ısıtan günesten, geceme dogan yıldızdan mahrum bırakma. Beni affet seni üzdügüm icin…

Sanırım özür dilemek icin cok gec kaldım ama yine de son kez sansımı denemek istiyorum: Özür dilerim! Seni sevdigimi düsün ve beni affet…

Sen günüme dogan günes, gecemi aydınlatan yıldızsın. Seni cok seviyorum ve seni kırdıgım icin cok özür diliyorum…

Agladıysan, aglamak istiyorsan ve buna sebep bensem. Akan her damla gözyasın icin senden özür diliyorum…

Advertisement

Sevgilim ne olur, darılma bana. Seni üzgün görmek beni yıkıyor. İnsan hata yapar, sözüm yok sana, bir sitemin bile, yürek yakıyor…

Güzel yüzünü soldurmaya neden oduysam lütfen beni affet… Sen benim her seyimsin. Sana nasıl kıyarım biricigim…

Söyle güzel kalbin, affetsin beni, bir sayfa acalım, tertemiz yeni. cok özür dilerim, kırdıysam seni, suan cektigimi, Allah biliyor…

Bir daha sakamı asla, rahat ol bundan sonra, moralin bozuksa, gülmen icin senden özür diliyorum…

Advertisement

Sen benim canımsın, düsmesin yüzün, öyle hüzün dolu, bakmasın gözün, bizle ilgisi yok, ettigim sözün, inan bana askım, icim sızlıyor…

Bugün ilk defa üzmüstüm seni, bugün ilk defa silmistim gözlerini, hatalıydım elbet biliyorum kendimi, cocukluguma bagladım ne olur affet beni…

Gel bu yasananı, kaldırıp rafa, üc günlük dünyada, sürelim sefa, insan sevdigine, eder mi cefa, seni seven kalbim, seni istiyor…

Ben seni bilirim dayanamazsın gülüsüme, sen de beni bilirsin hasretim gözlerine, bırak hadi inadı uzat elini elime, gözlerime bir baksan diyecegim tek kelime… Seni seviyorum.

Advertisement

Ben hatalarım icin, sana yaptıklarım icin, hic affetmedim kendimi. İnan bana hala sızın icimde, aglarım düsündükce, hic affetmedim kendimi. Beni affet.

Özür dilerim gecerken ezdigim cicek, bilmeden öldürdügüm böcek, selamsız gectigim Günes, sevdigim kadın hepinizden özür dilerim.

İnsanın özünde vardır, hata yapmak bir erdemdir, özrünün farkına varmak daha büyük erdem de özür dilemek aslolan hatasını kabul etmek.

Ne varsa bilmeden yasanan, yorgun argın soluklanan elde olmadan yaslanan, yasamdan özür dilerim.

Advertisement

Biliyorum bugün seni istemeden kırdım ve sonra pismanlıklar denizinde kulac atıp durdum caresizce… Biliyorum gözlerinden okudum kırgınlıgını. Affet beni ne olur sevdigim… Özürlerimi kabul et. Seni seviyorum!


Leave A Reply