Rüyada Ağız Görmek

0

Rüyada Ağız görmek tabiri, anlamı, yorumu. Rüyada Ağız görmek ne anlama gelir, Ağız ile ilgili rüya yorumları

Rüya TabirleriA Harfiyle Başlayan Rüya TabirleriABCÇDEFG HIİJ KLMNOÖPRSŞTUÜV YZ

Rüyada görülen ağız bir çok çağrışımlar yapar. Bazen iyilik yapmaya, bazen de kötülüğe yada iftiraya işarettir. Kimi zaman sevinmeye, tatlı sözler duymaya, kimi zaman da malı veya inancı çağrıştırır.

Rüyada ağız kavgası görmek istemediğiniz halde çevrenizde kırmakta olduğunuz kişiler olduğunu gösterir.

Rüyada ağızdan kan gelmesi, hasta bir kimse ile ilgili bir gelişmedir. Rüyada ağız dolusu kusmak da ağızdan kan gelmesi ile aynı şekilde yorumlanır. Hasta bir kimsenin durumundaki iyileşme, gelişmedir.

Rüyada ağızda yara görmek, sözlerinizin bir gün kendinize zarar olarak dönmesi anlamına gelir. Rüyada ağızda yara sözler yüzünden kişinin başının derde girmesidir.

Rüyada ağzına ilaç damlattığını görmek, hak yolunda olmaya işarettir. Şayet kötü bir huyu varsa bu huydan vezgeçmektir. Rüyada ağzının kapanmış ve kilitlenmiş olduğunu görmek, rüyayı görenin doğru yoldan saptığına, şeytana uyacağına işarettir.

Bir kimse rüyada ağzına tiksindirici bir şey alıp çiğnerse, üzüleceği bir haber alır. Eğer kimse ağzına tatlı bir şey alıp çiğnerse rüya tam tersi olarak yorumlanır.

Hasta bir kimse rüyada ağzını büyümüş ve güzel görürse, şifa bulur. Şayet ağzının büzüştüğünü görürse hastalığı devam eder.

Hamile bir kimsenin rüyada ağız görmesi ağrısız bir doğumun onu beklemesidir.

Rüyada ağız görmek işin başlangıcı ve sonu ve rızkının yoluna belirtidir.

1- Ağzı kilitlenmiş olarak görmek: Kötülüklere işaret eder. Eğer rüyanızda ağzınızı bağlı gördünüzse bu çok yakında hastalanacağınızın işaretidir.

2- Bir kadının ağzından öpmek: Çok yakın gelecekte bir nikah olacağını belirtir.

3- Ağzın yok olduğunu görmek: Ölüm işareti sayılır.

4- Ağzın küçüldüğünü görmek: Bir çıkar sorunun gerçekleşeceğine işaret eder.


Bir Yorum Yazmak İster misiniz?