Rüyada Çocuğunu (Kızını, Oğlunu, Bebeğini) Kaybetmek Ne Anlama Gelir?

0
Advertisement

Rüyada çocuğunu, oğlunu, kızını yada bebeğini kaybetmek ne anlama gelir, nasıl yorumlanır? Rüyada kaybolan çocuğu bulmak ne demektir, yorumları.

Rüyada Çocuğunu Kaybetmek

Kaynak: pixabay.com

Rüyada Çocuğunu Kaybetmek

Bazı ebeveynlerin çocuklarını kaybetme konusunda kabusları vardır. Ebeveynler çocuklarının korunması ve güvenliği ile ilgilenirler bu sebepten bilinçaltı bu rüya ile yakından ilişkilidir. Çocuklarınız hakkında endişe duyduğunuz dönemlerde bu rüyanın görülmesi oldukça doğaldır. Bununla birlikte yaşanan olağanüstü dönemler, örneğin yaşamış olduğumuz pandemi veya yaşanan bir depremin ardından çocukları için endişelenen ebeveynler, çocuklarıyla ilgili onları kaybettiklerine dair rüyalar görürler. Bu tür durumlar mevcutsa bu rüyaları bilinçaltının ürünü olarak yorumlamak ve altında bir anlam aramamak daha doğru olacaktır.

Diğer durumlar için yorumlar şöyledir.

kayıp çocuk

Kaynak: pixabay.com

Rüyada Çocuğunu Kaybetmek ama sonra bulmak

Bir rüyada kayıp olan çocuğu bulmak, yeni bir başlangıç hayatına işaret eder, mutluluğu çocuğu bulma sevinci sembolize eder. Peki çocuk rüyada neyi temsil ediyor? Çocuk kendiniz ve yaşamınız hakkında ne hissettiğinizi sembolize edebilir. Gelecek hedeflerinize ve olası kariyer seçeneklerine bağlanabilir. Bir rüyada kaybolan veya ağlayan bir çocuk, hayattaki mevcut eylemlerinizi analiz etmek isteyebileceğiniz farklı bir uyarıdır. Yapmanız gereken kararları ve geleceğinizi düşünün. Kaybedilen çocuk mutlu değilse, bu hayattaki yaptığınız hatalardan ders çıkarmaya, eğer çocuk mutluysa hayatta yapacağınız başarılı girişimlere işarettir. Çocuk aynı zamanda masumiyetin bir simgesidir. O sebepten çocukla ilgili rüyalarda en iyi niyetli ve saf duygularınızın sonuçlarına yorumlanır.

Rüyada Çocuğunuzu Kaybetmek ve Bulamamak

Çocuğunuz rüyada bulunmazsa bu sizin yararınıza olacak bazı güzel tesadüflere işaret eder. Şu anda farkına varmanız mümkün olmasa da hayat sizin için güzel planlar yapıyor. Doğru kişiler doğru zamanlarda sonu sizin yararınıza olacak adımlar atmaktalar. Kendinizi hedeflerinize ulaşmak konusunda geç kalmış hissediyorsanız, biraz daha sabredin ama tabi çalışmayı elden bırakmayın. Ancak güzel sürprizler yakında sizi bekliyor olacak.

kayıp çocuk

Kaynak: pixabay.com

Rüyada Kendini Kayıp Bir Çocuk Olarak Görmek

Kendinizi rüyada kayıp bir çocuk olarak görürseniz, bu sonuç olarak içsel çocuğunuzla bir sorununuz olduğu anlamına gelebilir. Belki de çocukluğunuzda ele almanız gereken kısıtlamalar veya üzüntülerle karşılaştınız. Ailenizdeki bazı üyeler ile bu anne yada babanız olabilir çocukluğunuzdan gelen ve hala tam olarak içinizde çözemediğiniz bazı sorunların bir işareti olabilir. Eğer böyle bir soruna sahipseniz, o ebeveyininiz hayattaysa, konuşarak duygularınızı ona anlatmanızı öneririz. Kendi kırgın çocukluğunuz rüyalarınıza yansıyor olabilir.

Advertisement

Leave A Reply