Rüyada İncir Ağacı Görmek

0
Advertisement

Rüyada İncir Ağacı görmek tabiri, anlamı, yorumu. Rüyada İncir Ağacı görmek ne anlama gelir, İncir Ağacı ile ilgili rüya yorumları

Rüya Tabirleriİ Harfiyle Başlayan Rüya Tabirleri
ABCÇDEFG HIİJ KLMNOÖPRSŞTUÜV YZ

Rüyada görülen incir ağacı, zengin, makam sahibi ve aynı zamanda elinden gelen yardımı esirgemeyen kimseyi simgeler. Bazen de din düşmanı olan kimselerin sığındıkları güçlü bir adamı çağrıştırır. Bazen de kişinin kendi yuvası veya geçimini kazandığı işi olarak tanımlanır.

Bir kimse rüyada bahçesinde incir ağaçları görse, kısmetinin açılacağına ve işinden geçimini kolayca sağlayacağına işaret sayılır.

Rüyada bir kimse incir ağacından incir topladığını ve topladıklarını sattığını görse, hayırlı işler yaparak sevap kazanacağına yorumlanır. Rüyada görülen incir ağacının üstünde bol miktarda incir varsa bu zenginlik anlamına gelir. Eğer ağaçtan incirler kendiliğinden düşerse, bu önünüze fırsatlar çıkacağı anlamına gelir.

Advertisement

Bazı yorumcular incir ağacını, herkese yararı dokunan bir adam olarak tanımlarlar.


Yorum yapılmamış

  1. nezaha cinar on

    Ruyada sevdigim kisi incir agacini altinda duruyordu sonra o bi yere gitti ben agacin altina gittim bi gelin arabasi geldi durdu gelin arabadan indi 5 daka falan bekledi gitti sonra sevdigim kisi geldi biraz konustuk ve uyandim

Leave A Reply