Rüyada Kürek Görmek, Kürekle Toprak Kazmak, Küreğin Kırılması Anlamı

0
Advertisement

Rüyada kürek görmek ne anlama gelir? Kürekle bir yeri kazmak, kürek satın almak, kürekle sandalı sürmek, kırık kürek görmek ne demektir? Kürek rüyalarının yorumları.

Rüyada Kürek Görmek

Arka resim kaynak: pixabay.com

Rüyada Kürek Görmek

Genel olarak, rüyadaki kürek yaşama şeklinizden memnun olmadığınız bir semboldür. Ancak bu, onu değiştirmeniz gerektiği anlamına gelmez, ancak sabırlı olmalısınız çünkü gayret ve fedakarlık ile sonuç vereceksiniz.

Rüyanızda bir kürek gördüğünüzde, bu rüya endişelerinizi de ifade eder. İşleriniz planladığınız gibi gitmeyecek ve ne yapmanız gerektiğini bulmak için daha fazla uğraşmanız ve zaman harcamanız gerekecek. Böyle bir ihtimali sezmiş olacaksınız ki içiniz de rahat etmiyor ve endişe duyuyorsunuz. Aslında bu güzel bir şey böylece, zaman kaybetmeden alternatif planlar yapmaya başlayabilirsiniz.

Rüyada Kürek bulmak yada satın almak

Rüyanızda bir kürek bulduğunuzda veya bir kürek satın aldığınızda, bu bir sırrı sembolize eder. Kimseyle paylaşmak istemediğiniz bir şey var. Bu sırrın varlığı ise size ağır geliyor ve rahatsızlık veriyor. Değiştiremeyeceğiniz şeylere enerji ve zaman harcamaktan vazgeçip, hayatınıza devam etmeye karar vereceksiniz.

kürek

Kaynak: pixabay.com

Rüyada Kürekle Bir Yeri Kazmak

Rüyanızda kürekle bir yeri kazmak, biriyle savaşacağınızı gösterir. Sevdiğiniz kişi yüzünden uzun süredir sessiz kalıyorsunuz ve haksızlığa uğruyorsunuz. Aklınızdan geçenleri söyleyeceksiniz ama aynı zamanda söylememeniz gereken pek çok şeyi de söyleyebilirsiniz. Bu rüya aynı zamanda kibirli veya inatçı olmayı bırakmanız gerektiğini de ortaya koyuyor.

Rüyasında kürekle toprağı kazdığını ya da bir yere toprak attığını gören kimse, daima aklını kullanarak ve çok çalışmaktan kaçınmayarak sorunlarını rahatlıkla çözer. Bir çukuru kürekle doldurmaya çalıştığını görense, gizli kalması gereken bir işte başarı sağlar. Ancak küreğin sapı kırılırsa başarısızlık söz konusu olur. Kırılan küreği onarmak, bir dostunuzun yardımınıza koşacağına delalettir. Yalnız rüyada görülen ateş küreğinin yorumu farklıdır. Kürekle ateş almak, kıskançlığa neden olacak bir başarı; kürekle kül almaksa bol para sahibi olmak demektir. Ayrıca fırına kürekle hamur soktuğunu gören kimse, yeni başlayacağı bir işte başarılı olur. Özellikle pişmiş ekmekleri kürekle çıkardığını gören, kişisel gayretiyle zengin olur.

Advertisement

Rüyada kürekle kar temizlemek, her zor durumla başa çıkabilecek bir kişi olduğunuzu gösterir. Zorluklardan korkmuyor ve asla kaçmıyorsunuz. Bu da size sonunda başarıyı mutlaka getirecektir.

kürek

Kaynak: pixabay.com

Rüyada Oyuncak Kürek Görmek

Oyuncak kürekle oynayan çocukları gördüğünüzde bu rüya, keyifli bir zaman geçireceğiniz anlamına gelir. Kürek kullanan yetişkinler görürseniz veya oyuncak kürekle siz oynarsanız, sağlıklı, eğlenceli ve güzel günlerin yakın olduğu anlamına gelir.

Rüyada kırık yada paslı kürek görmek

Rüyadaki kırık veya paslanmış kürek, yarınki planınızın gerçekleşmeyeceğini gösterir. Kötü kararlar verebilirsiniz. Size yardım edecek birini bulmalı, sevdiklerinizin tavsiyelerini dinlemelisiniz.

Rüyada Kürek Çekmek

Rüyada sandalda kürek çektiğini görmek, hayatınıza tek başına yön vereceğinize yorulur. Sandal veya kanodayken küreğin birinin kırılması aksiliğe, ikisinin birden kırılmasıysa hayatınıza dair aldığınız kararları tekrar gözden geçirmeniz gerektiğine dair bir uyarıdır. Küreklerin suya düşmesi ise hayatınızda beklenmedik tatsız sürprizlere işaret sayılır.


Leave A Reply