Rüyada Ölmüş Birini Gülerken Görmek Ne Anlama Gelir? Yorumu

0

Rüyada gülümseyen bir ceset görmek veya daha önce tanıdığınız ama ölmüş kişinin canlı ve güldüğünü görmek ne anlama gelir?

Rüyada Ölmüş Birini Gülerken Görmek

Rüyada Ölmüş Birini Gülerken Görmek

Bu rüya iki farklı şekilde görülebilir. Birincisi ihtimal bir korku filmi senaryosu gibi görünebilir. Rüya sahibi, yüzünde bir gülümseme ile gerçek bir ceset görür. Bu çok yaygın bir rüya değildir ve kesinlikle rahatsız edici bir rüyadır.

Bu rahatsız edici senaryonun arkasındaki anlam kişinin kim olduğuna ve gülümsemenin nasıl olduğuna bağlıdır.

İkinci ihtimalde ise gerçek hayatta ölmüş olan bir kimsenin rüyada canlı ve gülmesidir. Bu rüya ise daha yaygın olan ihtimaldir.

gülen yaşlı

Gülümseyen Ceset Rüyası

Eğer rüyada tanıdığınız, ölen bir kişinin gülümsediğini görürseniz, rüyanın yorumu gülümsemenin şekline bağlıdır. Eğer ifadesi sakin,gülümseme ince ve nazikse, bu rüya o kişi ile geçirdiğiniz iyi zamanlar hakkındaki kendi duygularınızı yansıtan bir rüyadır.

Ölen kişi hala sizi önemsiyor ve sizin için iyisini diliyor. Mutlu olmanızı ve hayatınıza devam etmenizi istiyor.

Bu tür rüyalar bir kabullenme rüyalarıdır. Ölüm ile ilgili üzücü duygularla daha kolay başa çıkmanıza yardımcı olacaktır.

Kötü bir şekilde gülümseyen ölü bir insanı rüyanızda görürseniz, rüya tamamen farklı bir anlama sahiptir. Eğer ölen kişi sevmediğiniz veya size rahatsızlık veren bir kimseyse, bu rüya o kişi hakkındaki karışık ve olumsuz duygularınızın bir yansımasıdır.

Rüyanızda rahatsız edici şekilde gülümseyen bir ölü insan gördüyseniz, hayatınızda yaptığınız seçimler ve mevcut durumunuzda sizi rahatsız eden şeyler hakkında düşünün. Bu rüya bu konular ile ilgili rahatsızlığınızın bir sonucudur.

gülen yaşlı

Rüyada Gerçekte Ölü Olan Kişiyi Canlı ve Gülümserken Görmek

Eğer kişi tanıdık ve sevdiğiniz biri ise, bu rüya o kişiye ait sahip olduğunuz iyi duyguların bir yansımasıdır. O kimseyi özlemiş olabilirsiniz. O kişi ile geçirdiğiniz mutlu zamanları özlüyor, anıyor olabilirsiniz.

Bu kimse anılarınızda ve rüyalarınızda güçlü bir şekilde mevcut ve hayatınıza devam etmenizi istiyor.

Bazen, kaybın ardından yıllar yıllar geçse bile kişi ölümü ve kaybı tam olarak kabullenemez. Kabullendiğini düşünse bile içinde öyle değildir. Rüyanızda iyi görünen ve gülümseyen kişi, bildiğiniz ve önemsediğiniz kişi size her şeyin iyi olduğunu ve gitmesine izin vermeniz gerektiğini söyler.

Gerçekte hoşlanmadığınız biri rüyanızda gülümsüyorsa ve o kişi gerçek hayatta ölmüşse, bu hala sizi rahatsız eden kötü ilişki anlamına gelir. Büyük olasılıkla bu kimsenin ölümüne üzülmediniz ve bu şekilde hissettiğinizden dolayı suçluluk hissediyorsunuz. Geçmişin yükünü bırakmalısın. Hislerinden dolayı da kimse suçlanamaz.


Leave A Reply