Rüyada Testi Görmek Ne Anlama Gelir? Testi Kırmak Testi Kebabı Almak

0
Advertisement

Rüyada Testi görmek ne anlama gelir, yorumu. Rüyada Testi taşımak, testiye su koymak, testi kırılması, testi kebabı görmek ne demektir?

Rüyada testi görmek

Kaynak: pixabay.com

Rüyada Testi Görmek Ne Demektir?

Rüyada Testi Görmek

Rüyada görülen testi kadına çağrışım yapar. Ayrıca bakırdan görülen testi, zengin, soylu, yüce bir kadın olarak tanımlanır. Bazen hamileliğe; bazen de, bekâr için evlenmeye, mal biriktirmeye yorumlanır. Kimi zaman,uzun ömre, borçtan kurtulmaya işaret sayılır. Bu rüyayı gören kimse erkek ise hayatında bulunan kadınların, eş, anne, kız kardeş gibi çok hayırlı insan olduğuna, olacağına işarettir.

testi

Kaynak: pixabay.com

Testiye Su Doldurmak

Bir kimse rüyada testiye su doldurduğunu görse, zengin olmasına, feraha çıkmasına işaret eder. Eğer bir erkek bu tür bir rüya görürse, bir kadınla cinsel ilişkiye gireceğine ve doğacak çocuğun erkek olacağına yorumlanır. Şayet hasta bir kimse aynı rüyayı görürse, şifa bulacağına, ömrünün uzayacağına hükmedilir.

Eğer borçlu olan bir kimse testiye su doldurup sağa sola serptiğini görürse, borçtan kurtulup ferahlayacağı kabul edilmektedir. Şayet testinin içinde bal veya süt olduğunu görür ise kısmetinin açılacağına ve bol para kazanacağına işaret sayılır.

testi

Kaynak: pixabay.com

Testinin Kırılması

Rüyada kırılan testinin içi boş ise uğraşıların ve çabaların başarısızlık ile sonuçlanması anlamına gelir. Eğer testinin için dolu ise bu içinde bulunan malzemeye göre yorumlanır. Örneğin su dolu bir testinin kırılması ferahlamak anlamına gelirken, yağ dolu bir testinin kırılması iş veya okul hayatında başarı işlerin tıkırında gitmesi olarak, altın gibi değerli eşyaların bulunduğu bir testinin kırılması zenginliğe yorumlanır. Kazançlarınızdan etrafınızı da nasiplendirmeniz mümkün olacaktır.Kırık ve eski bir testi, geçmişte kalan ancak hala rahatsızlık veren anıların işaretidir.

testi kebabı

Advertisement

Rüyada Testi Kebabı Yemek

Rüyada testi kebabı yediğinizi görmek, uzun zamandadır gitmeyi hayal ettiğiniz veya planladığınız bir yere seyahat olarak yorumlanır.

Rüyada Testi Satın Almak

Testi satın aldığını gören kişi, tasarruf yapmaya karar verir. Tasarruf yapması ve para biriktirmesi bu kişinin hayrına olacaktır. Testi satmak ise fuzuli harcamalar yaptığı ve bu harcamalardan kaçınması gerektiğine delalet eder.


Leave A Reply