Rüyada Zümrüt Taşı Görmek Ne Demektir? Zümrüt Takı, Zümrüdün Kırılması

0
Advertisement

Rüyada zümrüt görmek ne anlama gelir? Rüyada yüzük kolye gibi zümrüt takı takmak, zümrüdün kırılması, zümrüt hediye etmek ne anlama gelir? Zümrüt ile ilgili rüyaların yorumları.

Rüyada Zümrüt Görmek

Arka resim kaynak: pixabay.com

Rüyada Zümrüt Görmek

Zümrütler, özellikle vücuda mücevher parçaları olarak giyildiklerinde güzel görünürler. Kolyenize bir zümrüdü madalyon olarak takmanız veya parmak yüzüğünüzde kullanmanız fark etmez, önemli olan bu değerli taş parçasının size ve yıldızlarınıza uygun olmasıdır. Zümrütlerin en şaşırtıcı gerçeklerinden biri kırılmaya karşı dirençlerinin oldukça düşük olmasıdır. Onları belirli bir yükseklikten fırlatırsanız, kırılırlar ve parçalara ayrılırlar. Göründükleri kadar sert değiller.

Rüyalarda görülen zümrüt, mirası, kaybı, kazancı, başarısızlığı, rekabeti ve serveti temsil eder. Rüyanın yorumları ise zümrütü nasıl gördüğünüze bağlı olarak ayrıntılarda gizlidir.

zümrüt

Kaynak: pixabay.com

Rüyada Zümrüt Takı Takmak

Rüyanızda zümrüt gördüyseniz, bunun nasıl bir rüya olduğuna odaklanmaya çalışın. Rüyanızda bir zümrüt yüzük veya kolye takıyorsanız, bu rüya yakında zengin olabileceğinizin ama bu para ve servet sizinle çok uzun süre kalmayacağının bir göstergesidir. O sebepten elinize para geçtiği zaman harcamalarınıza dikkat etmeli, riskli yatırımlardan kaçınmalısınız.

Rüyada partnerinizin zümrüt taktığını gördüyseniz, sizden çok daha zengin birine olan ilgisini gösterir. Rüyada bir zümrüdün peşinden gitmek, uyanık hayatınızda ulaşılamaz bir şeyin peşinden koştuğunuz anlamına gelir.

zümrüt

Kaynak: pixabay.com

Rüyada Zümrüdün Kırılması

Rüyada zümrüt taşı kırıldıysa veya zümrüdü rüyada elinizden düşürürseniz, gerçek hayatınızda büyük miktarda para kaybedebilirsiniz. Panik yapmayın. Birkaç gün boyunca elinizden geldiğince çok para biriktirmeyi deneyin ve gelecekte gelişmeyi vaat etse bile bir şeye yatırım yapmayın. Tasarruf edin, riskten kaçının. Rüyada zümrüdün parçalara ayrılması, işe yaramayacağını bildiğiniz bir şeye yatırım yaptığınız anlamına gelir.

Advertisement

Rüyada zümrüt hediye etmek

Rüyada birine zümrüt hediye ederseniz, servetinizi bir başkasına vermenin bir göstergesidir. Uyanık hayatınızda birine yardım ediyorsunuz ancak siz çaresiz bir duruma düşerseniz yardım görmeyeceksiniz. O yüzden temkinli olmakta fayda var.

Rüyada hediye olarak zümrüt almak ise iki şekilde yorumlanabilir. Eğer zümrüdü aldığınız kişi tanıdığınız ve güvendiğiniz bir kimse ise, elinize para geçeceğine, mirasa, servete yorumlanır. Ancak hediyeyi veren tanımadık birisiyse veya güvenmediğiniz bir kimseyse ikiyüzlülük ve komplo göstergesidir. Bir başkası sizi tuzağa düşürmeye çalışıyor olabilir, dikkatli olun.


Leave A Reply