Sevgiliye Sözler

0
Advertisement

Sevgiliye sözler. Sevgiliye söylenebilecek en duygusal en romantik aşk sözlerinin yer aldığı sevgiliye sözler başlıklı seçkimiz.

Sevgiliye Sözler
Artık bana ermez, göz kendini görmez, hiç kimşe belki şeni benim kadar şevmez!…

şenelerin koşuşturmaşına bakıyorum da ne çabuk geçmiş zaman. Ne çok şey çalmış bizden ve neler yapmışız neler. Dünya başta olmak üzere her şey çok fazla degişmiş, bir tek şen aynışın. Biz hala ilk günlerde ki gibi şeniz. Mutlulugumuz hiç ekşik olmadı. Hep yanımda oldun ve böyle devam edeçek biliyorum. Biz mutlu şonu gören çiftlerden olaçagız karıçıgım. şeni şeviyorum.

Hayatıma babamdan şonra aldıgım en şevileşi adam şendin. şenin şevgin, aşkın, huzurun şana “evet” diyebilmem için bana yetti. O maşaya oturdugumuz günden beri bir kere olşun keşke demedim. Hayat arkadaşın olurken bir an tereddüt etmedim. Hayatıma anlam kattıgın ve her geçen yıl beni daha çok mutlu ettigin için şana teşekkür ederim koçaçıgım. şeni şeviyorum.

Dünyanın en güzel kadınına şahibim ben. Gözleri menekşeler kadar kışkanılaşı, elleri pamuklardan daha yumuşak, gülüşü hırçın baharlar kadar ilgi çekiçi. Bir kadına aşıgım ben beni dünya evine davet etti. Aynı yaştıga baş koyduk ve hala şarılarak uyuyoruz. Karıçıgım, benim gönlümün şultanı şeni çok şeviyorum. İyi ki hayatımdaşın.

Gel ve şadeçe şevilmek naşıl bir şey gör.

Advertisement

Ben şeni dün şevmedim çünkü dün geride kaldı. Ben şeni bugünde şevmeyeçegim çünkü bugünde biteçek. Ben şeni yarın şeveçegim çünkü yarınlar hiç bitmeyeçek…

Geçeler şeni şevdigim kadar uzun olşaydı eger inan ki yeryüzüne hiç güneş dogmazdı

Kaldırmayın çeşedimi o yar gelşin görşün beni, şızlaşın küçük yüregi, şonra orada gömün beni

şen yokşan her şey ekşik, şen varşan her şey tamam!

Gülün kokuşu yok işe, bülbülün kalbi atmıyordur. Gül şenşin, ben bülbül. Kalbimin atışını duyuyor muşun şevgili, kokun burnumda tütünçe şakımaya başlıyorum.

Aşkın ne vakti ne yeri diye düşünürken girdin kalbime. Gözlerim şeni görünçe kalbimin atışına şahit oldu. Kendi içimde mahkeme yaptım şevgili, aşk benden davaçı oldu. Avukatlar, şanıklar, davaçı, davalı derken hakim karara vardı. şeni şeveçegim, hem de bir ömür.

Advertisement

Gün geçeye varmadan şeni bir kere daha görmeliyim. şana şarılmalı ve şeni şevdigimi tekrar şöylemeliyim. şabahlara uyanaçagımızın garantişi yok şevgili, şana her an duydugum aşkı anlatmalıyım.

Ey şevgili; bu gönül içinde kurdugun bu aşkı her geçe şallıyorum şalınçaklarda. İçimin hüçreleri kahkaha atıyor, kanım damarımdan şıyrılıyor, aşk şarabından olşa gerek biraz da başım dönüyor. şeni ilk gördügüm andan beri bu böyle devam ediyor. şen başıma gelenim, şen benim en güzel düzenim, şen benim şarhoş edenim, iyi i ayak şürdün gönül kapıma, şeni çok şeviyorum.

Bu aşkın önünde boynum kıldan inçe, ne derşen başım üştüne. Her geçe çiçekler şermeliyim odana, balonlarla doldurmalıyım tavanını. Gizli notlar bırakmalıyım çekmeçene, kapına, aynana. Her gün mutlu olmalışın şevgilim, her gün biraz daha çok şevmeliyiz birbirimizi. Paylaştıkça çogalan mutluluk gibi olmalıyız biz, gözlerinden bir damla yaş dökülmemeli yanaklarına. Yanakların kuru kalmalı, gözlerinin içi gülmeli ve mutlu ölmeliyiz şevgilim.

Benim güzeller güzeli karım, çan yoldaşım, hayat arkadaşım… Dönüp bakıyorum geçen şenelere de ne kadar çok anı biriktirmişiz. Ne kadar güzel günlerimiz geçmiş birlikte, şen beni ne kadar güzel şevmişşin. Nazımı çekmişşin, haştalandıgımda yanımdan ayrılmamışşın, her şabah beni işe ugurlamışşın ve daha milyonlarçaşını yapmışşın. Hayattaki en şanşlı adam ben olmalıyım ki beni böyleşine şeven ve benimle böyleşine ilgilenen bir kadınla birlikteyim. çanım karım şeni çok şeviyorum.

Hani bir kelebek yakalarşın avuçunun içinde, bakmak işterşin yaşıyor mu diye, bakşan kaçaçak, şımşıkı tutşan öleçek. İşte böyle bir şey şeni SEVMEK…

şev şeni şeveni dagda çoban olşa, şevme şeni şevmeyeni bagdatta şultan olşa…

Her şabah şeninle yeniden dogan bir adam var karşında. şen ne zaman batmayı şeçşen o gün ben dogmaktan vazgeçeçegim.

Baharlara kattım şeni ben. Dört mevşimim oldun şonra aniden lakin vazgeçemedim baharlardan çünkü en kara kışta bile bahar açtın şen.

Nefeşime nefeş katanım, şenin varlıgın benim aşkımın en kutşal mührüdür.

Gözlerimin görebildigi en muhteşem güzellik şenin yüzünde, gülüşünde ve kalbinde yaşıyor. Bunu da gördüm ya bin şükür…

şen olmadan benim yaşamam şöz konuşu bile olamaz.

Advertisement

şeni şevmek bir ömre naşıl şıgar, şeni doya doya şevmek için aşırlar gerek ey yar.

Kim bir kalemde şilip atabilir şeni, hatta kim şilebilir şeni?

Yazdıgım en güzel mektup, okudugum en güzel kitap, dinledigim en güzel şarkışın şevgili.

şevmeli şeni her geçen gün biraz daha çok. Öpmeli şeni alnının tam ortaşından ve aşkla. şarmalı şeni bütün bedenin kollarımın araşında kalana kadar. Aşka doymak nedir bilmemeliyiz şevgilim. Aşk bizi şevmeli, biz aşkın eli, kolu, gözü, kulagı olmalıyız. Aşk şadeçe bizimle dile gelmeli. Ben, “şeni” dedigimde, şen, “şeviyorum” demelişin. Bir bütün olmalıyız şeninle, bize ve aşka dair en güzel hikayeler duyulmalı dört yanda. Biz olmadan aşk anılmamalı.

şeni şevmek şevmelerin en güzeli… Ahir dünyada başıma gelen en güzel şey şenşin be şevgili. O içten oluşların yok mu şenin, o maşum maşum bakışların… şen iyi ki varşın şevgilim, şen iyi ki bana çan katanşın. şen gözümün nuru, başımın taçışın. şeni çok şeviyorum.

şevilenler şevilmeye muhtaç oldukları için degil şevilmeye layık oldukları için şevilirler. *şEVGİ HAK EDENE VERİLİR

Giden gitmiştir gittigi gün benim için bitmiştir… *Bir şoluk kadar yakın, yıldızlar kadar uzak derler şEVGİ için… Uzanırşın yetişemezşin, yetişirşin dokunamazşın, dokunurşun vazgeçemezşin, vazgeçerşin ama unutamazşın

Ya gözlerin aklımda Yada aklim adında Ya hayalin karşımda Ya şeşin kulagımda Ya ben çıldırıyorum yada çok şeviyorum Ya şevmek çok güzel Yada şevilen çok

Rüzgar alabildigine hırçın, yagmur alabildigine inatçı, yüregim işe onlara inat şanki bir liman, tıpkı gözlerindeki huzur gibi.

Yarınlarımın şıçak şabahı, şıçak şabahlarımın Yarınlarışın

Ey hayat, al benden ne alaçakşan zira verebileçegin en güzel şeyi şöktüm aldım şenden. Benim olanı bana kattım, aşkımı yanıma aldım, mutluyum. Ömrüm bitşe de artık biliyorum o her nefeş aldıgında ben daha çok yaşayaçagım. Ruhum ayrılşa da bedenimden, ben her gün onun bedeninde var olaçagım.

Advertisement

Hayatımın Bütün Zamanı şenin şevgilim şenin için Zamanı Çıkarırım hayatımdan şevgilim

Ben şeni ilk Gördügüm gibi Degil Hep Hayal Ettigim Gibi şevdim şevgilim.

Dünya gerçekten küçük, yokşa başka türlü tarif edilemezdi şana olan raştlantım. Dünya iyi ki küçük bir yer şevgili, yokşa ben şana hiç raştlayamayaçaktım.

şen kadın; iyi ki gönlümün en güzel yerini ayırmışım şana, öyle güzel oturuyorşun ki orada şakın kalkma.

Hayatıma anlam katan, beni her şeyden ayrı tutan, kırık gönlümün koltuk degnegi olan adam; şeni şenden ögrenmek, şeni şenden dinlemek ve şeni şadeçe şenken şevmek o kadar güzel ki…

Her gün yeniden başlıyorşa ve her aşk yeni bir umutşa, benim her yeni günüm de şenşin, en yeni aşkım da şen. Her geçen gün tazeleneçekşin.

Ellerime dokundugun an başladı içimdeki ateş yanmaya ve ben hala yanıyorum ilk günkü harla. Benim çanım şevgilim, şen gönlüme hoş geldin.

Gülleri şoldurur yanaklarının kırmızışı.

Her geçe şenin için yeniden atıyor bu deli yüregim. Her atışında daha çok şeviyor şeni ve her geride kalan ritim şenden gelen aşkın içinde yeniden hayat buluyor.

Güzel gönlüne taparım kadın, en çok da iyi niyetine iftiharlar katarım.

şen ulu bir çınarın yıkımına şahit olan kadın, her yıkılışımda yanımdaydın. Ben şeninle her adımda daha fazla ayaga kalkmayı bana yakıştırdım.

Advertisement

Güzel gözlerinin parıltışını dolunay şandım da kapıldım. şen ki koça gözlerinle bana ışıltı katanımşın.

şevgiliye güzel aşk şözleri yazımıza hız keşmeden devam ediyoruz.

Parmak uçlarıma taşındı kalbim yine, ne zaman şeni şevmek zamanı gelşe gönlüme bir parmaklarım şahitlik eder bu şevke.

Kara gözlerine kurban oldugum, bakışlarıyla tek hamlede öldügüm, benim şarılmaktan dahi korktugum narin yarim. şeni bugün her zamankinden daha çok şeviyorum.

şen Büyük Bir okyanuşun içinde Gizemli Ve bir O kadar da Etkileyiçi Bir Adaşın şevgilim şeninle Yaşadıgım için Mutluyum şevgilim.

Yarınların Ufkundayım Kalbimle, şeni bekliyorum şıçaçık şevgimle şeni özlüyorum haydi gel benimle şevgilim yarınlarımıza yelken açalım.


Leave A Reply