Sevgiliyi Etkileyecek Özel Sözler

0
Advertisement

Sevgilinizi, aşkınızı, eşinizi, hayat arkadaşınızı etkileyecek en özel en duygusal en hoş aşk dolu özel sözlerden yapmış olduğumuz seçmeler.

En Güzel Aşk Sözleri
Aşk insana her şeyi yaptırmalı derler. Bende seninle tanıştıktan sonra senin için her şeyi yapmaya başladım. Sen benim demek ki bu hayattaki biricik AŞKIMSIN. Seni çok seviyorum. Sana aşığım…

Ben sevgiyi senin gözlerinde hissettim. Sana her baktıgımda kalbimde var olan heyecanın arttıgını ve nefes alamadıgımı hissediyorum. Ben seni severken yasadıgımı anlıyorum

Her güzel düsüncemde aklıma ilk gelen insan oldugun ve varlıgın ile bana huzuru doyasıya yasattıgın icin sana minnettarım.

İleride pisman olmayacagım bir ask yasamak istiyorum bu yüzden sevgimi ve askımı test etmek icin bir müddet düsünmek istiyorum. Bunun icin sevgine sevgime gönülden inanmam gerekir. Bu yüzden affına sıgınıyorum.

Özlem nedir biliyor musun? Sevgilisinin yanında olmadıgı bir dakika da bile icinin acımasıdır.

Advertisement

Dünya’da bir güzellik varsa senin bana olan sıcak bakısın ve icten gülüsündür. Ben o gülüsü her gece rüyalarımda görüyorum ve güne her uyandıgımda senin varlıgın ile mutlulugu en derinden yasıyorum.

Eskiden ask diye bir sey yok derdim. Ta ki seni görene kadar. Ask insanın umutla bekleyisi sevgisini en derinden hissetmesiymis. İste ben senin yanında iken askın güzelligini fark ettim ve sana âsık oldugumu anladım.

Bazen askı yemek, yemek kadar su icmek kadar hayat verir insana. Yoklugunda insan ac ve susuz ve tatsız yasar.

Duygular anlatılmaz yasanır derler ya ben iste o anı suan yasıyorum ve bitmesini hic istemiyorum. Bana kendin ile yasattıgın bu güzel beraberlikte hayatımın sonuna kadar yanım da olmaya hazır mısın?

Beni bu hayatta ancak sen teselli edebilir ve bana o güveni sen yasatabilirsiniz. Bunun icin demem o ki benim yanımda kalıcılıgın sonsuz olsun, ömrüm seninle bugünlerdeki kadar mutlu huzurlu olsun.

Kalbini kıracagımdan cok korkuyorum. Bu yüzden kelimeler bogazımda dügüm oluyor, icim ile savasıyor ve kavga ediyorum. Bütün bunları sebebi agır basan sevgimden kaynaklanıyor. Sen benim hic solmayacak cicegimsin.

Advertisement

Eger gercek bir sevgi varsa insanın hayatında onu ne kadar yıpratırsan yıprat o hep en taze sevgi olarak kalacak ve bu yaptıklarını esip gececektir. Ama eger bu askın icinde sevgi yoksa ne kadar zorlarsan zorla en kücük kavga da sonu hüsran olacaktır. Bu da sadece insanı yaralayacaktır. Bunun icin insanın hayatında hic tükenmeyen asklar olmalı ki sarıldıgında o sıcaklıgı her daim hissedebilsin.

Gül kadar güzel tek kokan sey sevginin yansımalarıdır. Sen bana hem bir gül kadar güzel bakıyor hem de varlıgın ile huzurun en güzel kokusunu hissettiriyorsun.


Yorum yapılmamış

Leave A Reply