Terazi Burcu Erkeğinin Özellikleri

0

Terazi burcu erkeğinin genel özellikleri nelerdir? Terazi burcu nasıl bir babadır? Terazi erkeğinde cinsellik ve diğer tüm özellikler.

Advertisement

Terazi Erkeği

Her şeyi kendi mantığına uydurmakta ustadır. Çekici ve kibar tavrı onun mantık oyunlarına karşı koymanızı zorlaştırır. Oldukça kararsızdırlar, karar verdikleri bir şeyde de kuşkuya kapıldıklarında kararlarını hemen değiştirebilirler.

Başkalarının duygularını incitmeyi sevmez ama kavgacı huyu tuttuğunda birçok kalp kırar. Genelde aşkı ve arkadaşlığı karıştırırlar. Geçmiş aşkları onlarda pek hasar bırakmaz, hatta çok çabuk unuturlar. İstediği kişiyi elde etmek içi her şeyi yapar, her hileye başvurur ama elde ettikten sonra ne yapacağını bilemez.

Terazi aşk için yaratılmış gibidir. Nazik ve çekici bir insandır. Ama derinliğinizde ondan istediklerinizi sezemez. Ne kadar sizi memnun etmek istese de gerçekten özlemini duyduğunuz şeyi anlayamaz. Her şeyin altında mantık arar.

Tipik terazi cimri değildir, cömerttir ve misafir sever. Sürekli konukları vardır ama yabancılardan oluşan kalabalıkları sevmez. Kapalı yerlerde kalmaktan ve karışıklıktan hoşlanmazlar. Evinin huzur içinde olmasını ister.

Advertisement

Terazi Erkeği İçin Cinsellik

Bu burcun erkekleri için kendine hayran ve hatta aşık ibaresini kullanmak yanlış olmaz. Centilmen, kurnaz ve çekicidirler. Terazi bayanı gibi uyuma çok önem verirler. Hayatındaki her şeyin dengeli olması çok önemlidir. Güzel kadınlarla sevişmek isterler. Aksi takdirde karanlıkta sevişmeyi tercih ederler.

Entelektüel, klas, duyarlı, zarif ve güzel kadınlardan hoşlanırlar. Flörtçü kadınlara bayılırlar. İlişkisinin monotonlaşması ve heyecanını yitirmesi en büyük kabusudur. Sürekli heyecanını ayakta tutacak kadınlar ararlar. Yatakta aktif rol üstlenmeyi severler.

Terazi Burçlu Babalar

Sakin ve adaletli bir babadır. Çocuklarınız da babalarının çekiciliğine kapılacaklar, tartışmalarından nefret edeceklerdir. Terazi erkeği dört gözle çocuğu olmasını beklemez. Ama çocukları olduktan sonra çocuklarına deli gibi düşkün bir baba olacaktır. Ama bu sevgi hiçbir zaman eşine duyduğu aşkın yerini almayacaktır. Teraziler için önce eş sonra çocuklar gelir.

Terazi Burcu Erkeğini İyi Tanıyor musunuz? Burç Testi

Advertisement


Leave A Reply