Yengeç Burcu Erkeğinin Özellikleri, Yengeç Burcu Erkeğini İyi Tanıyor musunuz? Burç Testi

0
Advertisement

Yengeç burcu erkeğinin genel özellikleri, yengeç burcu erkeğini ne kadar tanıyorsunuz test edin. Yengeç burcu nasıl bir babadır, Yengeç erkeğinde cinsellik ve diğer tüm özellikler.

Yengeç Erkeği

Sessiz sakin, nazik, mahzun, evcil ve hassas bir insandır. Yengeçleri tanımak uzun süre alabilir, herkese güvenmezler ve sır vermezler, hatta uzun süreli arkadaşlarının bile bilmediği sırları vardır. Görüntüde sert ve aşılmaz olduğu zamanlarda bile karakterinden taviz vermez. Kalbi yumuşak ve sevecendir. Genelde kaybetmekten korktuğu zaman kötü davranır. Paranın verdiği güveni sever, harcamaktan çok biriktirir, ödemelerinde çok dakiktir. Cimri sayılmaz ama lüks yaşamak adına para harcamayı sevmez.

Sanatın içine gömülmüş, resim, müzik ve diğer kültürel olaylara aşık yengeçler bile paranın değerini iyi bilir. Sanat yeteneğiyle başarılı olmasıyla birlikte mesleki sahada da en yüksek düzeydedirler. Yaşamındaki ciddilik giyim kuşamı için de geçerlidir. Bir yengeci spor giysiler içinde pek göremezsiniz. Bazen gezmek istese de yengeçler genelde evcildir.

Sıcak bir yuvaya ve annelerine çok düşkündürler. Annesi onun için sıcak bir yuva sağlamışsa evi terk etmesi uzun sürebilir. Aradığı insanı bulduğunda duygusal ve hassas bir yapıya bürünür, armağanlar verir, partnerini sevgiye boğar. Ama aradığı standartlar yüksektir. Evlenmek istediklerinde ise annelerinin onlara sağladığı rahatı sağlayacak bir eş arayışına gireceklerdir.

Kendisine şefkat gösterilmesini, üstüne düşülmesini, hasta olduğunda etrafında pervane olunmasını ister. Sevilip, okşanmak hoşlarına gider. Ayrıca iyi aşçıdır, iyi yemek yapar. Kültürlü bir insandır, hayattaki güzel şeylere düşkündür. Kolay ilişki kurmaktan çekinmesine rağmen kıskacına takıldığınızda kurtulamazsınız.

Advertisement
Yengeç Erkeği İçin Cinsellik

Biraz ana kuzusu olan yengeç erkekleri aşık olduğu kadınla sevişmekten hoşlanır. Duygusal, hassas ve pasif olmasına karşın yatakta aşık olduğu kadını mutlu etmek için aslan kesilir. Çok güçlü bir hafızası olduğundan partnerini nelerin heyecanlandırdığını unutmayarak her seviştiğinde aynı zevki almasını sağlar.

Yengeç kadını gibi erkeği için de mekan önemlidir. Güzel bir yemek, yumuşak bir yatak ve şömine karşısındaki seks hoşuna gider. Sadık ve dürüst bir eş arayan bayanlar için yengeç erkeği çok idealdir. Şehvetli, minyon ve sevimli bayanlardan hoşlanırlar. Ahlaksız ve vahşi sevişen kadınlardan korkarlar. Onlara, ailesinin ve arkadaşlarının sevgisini kazanarak ulaşabilirsiniz.

Yengeç Burçlu Babalar

Sabırlı yapıları nedeniyle mükemmel baba olurlar. Çocuklarının bütün problemleriyle yakından ilgilenirler. Yengeçler sevdiklerinin kendilerine dayanmadan ayakta durduklarını gördüklerinde diğer burçların aksine hüzünlenirler.

Çünkü o dayanak olma işini mutlulukla yapmaktadır, bu görevin bitmesi onu yalnızlaştırır, sevdiklerini kaybettiği andaki gibi hırçınlaşır, o aksi yengeç olur. Onun çocuklarının büyüdüğünü kavrayabilmesi zordur ama imkansız değildir. Mükemmel baba yengeç, çocuklarına karşı çok hassas davranacak, onlarla çocukluklarını paylaşacaktır.

Yengeç Burcu Erkeğini İyi Tanıyor musunuz? Burç Testi

Yengeç Burcu Erkeğini İyi Tanıyor musunuz? Burç Testi

Aşağıdaki sorulan dürüstlükle cevaplandırın. Her Evet için 3, her Bazen için 2 ve her Hayır için 1 puan verin. Sonra puanlarınızı toplayın.

Advertisement
 • 1. Sizi korumayı seviyor mu?
 • 2. Üzüntülü olduğu zamanlar içiyor mu?
 • 3. Hayali fazla mı geniş?
 • 4. Mutfakta bir dâhi olduğunu mu düşünüyor?
 • 5. Hastalık hastası mı?
 • 6. Annesine çok mu yakın?
 • 7. Duygusal mı?
 • 8. Dikkati çekmekten hoşlanıyor mu?
 • 9. En kısa ilişkileri bile ciddiye aldığı doğru mu?
 • 10. Feminizm aleyhtarı mı?
 • 11. Onu şaşırtmak kolay mı?
 • 12. Para konusunda biraz sıkı elli sayılır mı?
 • 13. Kendisine acıdığı oluyor mu?
 • 14. Ailesiyle anlaşmanız için gayret göstermenizde ısrar ediyor mu?
 • 15. Tatlı seviyor mu?
 • 16. Arkadaşlarınızla açık açık flört etmeyi yeğliyor mu?
 • 17. Sevişmek istemediğiniz zaman somurtuyor mu?
 • 18. Annesinin onu fazla şımarttığını mı düşünüyorsunuz?
 • 19. Seks dergileri alıyor mu?
 • 20. Çocukları çok mu seviyor?

CEVAPLAR

1 – 30 Puan:

Sevgiliniz Yengeç erkeğinin doğum anında İkizler, Terazi veya Kova gibi bir Hava burcundan etki almış olduğunu sanıyorum. Onun hiç de Yengece benzemediğini düşünüyorsanız bu burçlan inceleyin. Bu sayede onu daha iyi tanıyabilirsiniz belki. Sevgiliniz gerçek bir Yengeç olduğunda ısrar ediyorsa kendisini kısa süre önce tanıdınız demektir. Veya sizde sezgi denilen şey yok. Onu sıradan bir yabancı kadar tanıyorsunuz sadece.

31 – 50 Puan:

Yengeç burcundaki sevgilinizi iyi tanıyorsunuz ve bu sayede ömürlü bir ilişkiye girişmişsiniz. Fakat ona gerçekten bağlı değilseniz çok dikkatli davranın. Çünkü o size bağlanmak üzeredir. Hem bu çok başanlı bir ilişki de olabilir.

51 – 60 Puan:

Sizde mazoşistlik olduğu belli. Size bir paspas muamelesi yapılmasından hoşlanıyorsunuz. Bu erkek, Yengecin karanlık yönünde doğmuş. Kişiliğinizden vazgeçerek ona kul köle olmaya razı değilseniz, hemen bu ilişkiden sıyrılın. Sizi bırakırsa tabii.


Leave A Reply