Caillou Boyama Sayfaları – Okul Öncesi Kalyu Çizgi Film Boyama Etkinlikleri

0

Okul öncesi çocuklar için caillou boyama sayfaları. Caillou – Kalyu çizgi filmi sevenler için caillou boyama etkinlikleri.

Caillou Boyama Sayfaları

Caillou, 4 yaşında bir çocuk, ana karakter ve TV dizilerinin ve kitapların ana kahramanı, hepsi aynı isimde…

Advertisement

caillou boyama-sayfaları

Caillou meraklı bir çocuktur ve 3 ilgi alanından 2’si arabalar ve dinozorlardır. Caillou, “Caillou Can Count from 1 to 10” adlı şarkıda ve her ikisinde de piyano çalmasını içeren My First Piano Book adlı kitapta 3 ilgi alanından biri olarak piyano çalmayı da seviyor. Büyükannenin yaptığı davulunu çalmadan önce piyano çalmaya çalıştı.

caillou boyama-sayfaları

İlginç bir şekilde, Caillou, küçük kız kardeşi Rosie, Büyük Kardeş Caillou’da doğduğunda 2,5 yaşındaydı ve Sezon 1’in ilk 18 bölümünde 3 yaşındaydı, ancak “Caillou’nun Doğum Günü” bölümünden sonra 4 yaşına giriyor ve bu şekilde kalıyor.

Advertisement

caillou boyama-sayfaları

Babası, annesi ve en küçük kız kardeşi Rosie ile 17 Pine St’de 2 katlı mavi bir evde yaşıyor. Dedesi yakınlarda 2 katlı kırmızı bir evde yaşıyor.

caillou boyama-sayfaları

Caillou’nun küçük kız kardeşi Rosie’dir. O iki yaşında. Caillou ile hep aynı faaliyetlere katılmak ister. Dizinin sonraki sezonlarında daha konuşkan ve bağımsız hale geliyor.

caillou boyama-sayfaları

Mavi bir elbise, kırmızı çoraplar ve mavi Mary Jane ayakkabılar giyiyor. Rosie bazen Caillou ile kavga eder, ancak yine de birbirlerini severler. Kızıl saçlı tek aile üyesi gibi görünüyor.

Advertisement

caillou boyama-sayfaları

Caillou’nun annesi, çoğu zaman meşgul bir ev kadınıdır ama bir ofiste de çalıştığı görülmektedir. Caillou ara sıra annesine çeşitli işlerde yardım eder.

caillou boyama-sayfaları

Caillou’nun annesi genellikle Caillou ve arkadaşlarını el işi ve fırıncılık gibi etkinliklere dahil etmek için zaman ayırır. Ağırlıklı olarak sarı süslemeli kırmızı bir bluz, mavi kafa bandı, mavi ayak bileği uzunlukta pantolon ve yeşil tabanlı mavi ayakkabılar giyer.

caillou boyama-sayfaları

Caillou’nun babası zaman zaman evin etrafındaki projeler üzerinde çalışır. Kırmızı süslemeli yeşil bir kazak ve mavi pantolon giyer. “Şef Caillou” bölümünde bir zamanlar bir restoranda çalıştığını ve pizza yaptığını söylüyor.

caillou boyama-sayfaları

Caillou sözcüğü Fransızcada “çakıl taşı” demektir ve bu sözcük saçsız baş anlamında da kullanılır. Dizideki Caillou karakterinin saçı yoktur.

caillou boyama-sayfaları

Clementine, Caillou’nun yakın arkadaşıdır. Billy adında bir ağabeyi vardır. GoAnimate’de Caillou’nun müdürü olan annesi vardır. Babası da vardır. Ama çizgi filmde hiç görmedik.

Advertisement


Leave A Reply