Cuma Mesajları, Yazılı ve Resimli En Güzel ve Anlamlı Cuma Mesajları

0
Advertisement

Cuma mesajları. Mübarek Cuma günü için paylaşabileceğiniz kullanabileceğiniz resimli ve yazılı en güzel Cuma Mesajlarının yer aldığı sayfamız.

Cuma Mesajları

Yazılı ve Resimli En Güzel Cuma Mesajları

*** Her Cuma yüce Rabbim’in duaları kabul edeceği bir an vardır. Cuma gündüz vakitleri gece vakitlerinden daha pek bir kıymetlidir. Allah-ü Teala (c.c) hem Cumamızı hem de yaptığımız duaları kabul eder inşallah.

Cuma Mesajları

*** Rabbim hepimizi hayatından dua eksik olmayan, duayı hayatına taşımayı başarmış, yaptığı ameller ile başkalarından da hayır duaları alan ve yaptığı duaları kabul edilen kullarından ihsan etsin bizleri. Cumanız hayırlara vesile olsun.

Cuma Mesajları

Advertisement

*** İslam gibi bir dinimiz, Hz. Muhammed (s.a.v) gibi bir peygamberimiz ve mübarek bir Cuma günümüz var. Allah(c.c) dostu, cennetlik kullardan olup dinimize şükredip iman edenlerden yap bizleri Yarabbi. Herkese Hayırlı Cumalar olsun.

Cuma Mesajları

*** Tüm kainatın yaratıcısı yüce Rabbim seni unutmamıza senden uzaklaşmamız için bize imkanlar tanıma bizleri o yollardan o tarz şer odaklarından uzak tut. Senin adını anarak bizleri şer yollara sokmaya çalışan kullarının iç yüzünü göstermek nasip eyle. Her Cuma namazı vakti cemaat ile karşında olmamızı nasip et Allah‘ım. Hayırlı Cumalar.

Cuma Mesajları

*** Dünyaya ait işler bizlerin gözlerinde kırılmaya mahkum camdan şişeler, eşyalar gibidirler. Ey insanoğlu sen sırf bu dünya için mi yaratıldın da sadece bu dünyanın işleri peşinde koşarsın. Cumanız mübarek olsun…

Cuma Mesajları

Advertisement

*** Bu Cuma bir dua ettim ve gönderiyorum hepinize… Hayatınızda mutluluk, huzur, aile sıcaklığı, sağlık ve tüm dünya insanları içinde barış diledim. Allah’ın en hayırlı selamı üzerinize olsun Rabbim sizleri iman eden kullarından yapsın.

Cumanız Mübarek Olsun

*** Mübarek Cuma günü ibadet etmeyi Yüce Yaradan’a dua etmeyi unutmayın. Allah’ın (c.c) sonsuz hazinesinden isteyiniz. Şüphesiz ki kimine hayrı için kimine de şerri için hazinesinden verecektir.

Cuma Mesajları

*** Hayırda şerde Allah’tandır. Bu mübarek Cuma günü kalkan eller hatırına Rabbim tüm derdi olanın tüm dert arayanın dertlerine şifa ol. (Amin)

Hayırlı Cumalar

  • Cuma demek birazda içe dönüp kendine bakmak demek. İyi bir insan iyi bir yaşam için hayırlı cumalar dilerim.
  • Allah bu ülkeyi iyi görünüp de bu ülkeye zarar vermek isteyen tüm güçlerden korusun. Hayırlı Cumalar.


Leave A Reply