Geleneksel Tekstillerin Konservasyonu ve Restorasyonu (2 Yıllık) Bölümü Taban Puanları 2019

0
Advertisement

Geleneksel Tekstillerin Konservasyonu ve Restorasyonu 2 yıllık bölümün taban puanları. 2018 yılında yapılan TYT yerleştirmeleri sonrası ortaya çıkan son durumun yer aldığı tablo.

2019 Geleneksel Tekstillerin Konservasyonu ve Restorasyonu (2 Yıllık) Bölümü Taban Puanları

Aşağıda yer alan tabloda 2018 yılında yapılan YKS sınavları sonrası TYT puanı ile yapılan yerleştirme sonucunda Geleneksel Tekstillerin Konservasyonu ve Restorasyonu 2 yıllık bölümüne ait son taban puanları, genel kontenjan ve yerleştirilen öğrenci sayılarını öğrenebilirsiniz.

Geleneksel Tekstillerin Konservasyonu ve Restorasyonu

Aşağıda verilen tüm taban puanları verileri YÖK Atlastan alınmış olup 2019 yılında yapacağınız Geleneksel Tekstillerin Konservasyonu ve Restorasyonu bölümü tercihlerinde dikkate almanız gerekmektedir. Aşağıdaki listede ki sıralama Geleneksel Tekstillerin Konservasyonu ve Restorasyonu bölümü taban puanlarının büyükten küçüğe sıralanması ile oluşmuştur. Listenin en üstünde en yüksek taban puanına sahip üniversite bulunmaktadır.

Bölüm Adı / Üniversite Adı / Meslek Yüksekokulu / Genel Kont. / Yerleşen / Taban Puanları

Geleneksel Tekstillerin Konservasyonu ve Restorasyonu / AKSARAY ÜNİVERSİTESİ / Aksaray Teknik Bilimler Meslek Yüksekokulu / 30 / 1 / 194,55672

Advertisement

Bir Yorum Yazmak İster misiniz?