Kova Burcu İş Hayatı ve Diğer Burçlarla İş Ortaklığı

0

İş hayatında Kova burcu nasıldır? Kova burcu için kariyer, uygun meslek, ortaklık, diğer burçlarla iş hayatındaki uyumu.

İş Yaşamındaki Kova Burcu

Kova Burcu İçin Kariyer: Fen bilimci, fotoğrafçı, radyolog, yazar, haber sunuculuğu, psikolog, astrolog, yayıncılık yapabilir. Pek çoğu elektrikle, elektronikle, radyo ve televizyonculukla ilgilenir. Uzay programcılığı, biyokimya, astronomi, aktörlük, aktrislik gibi alanlara ilgi duyar.

Başarılı olmak için hayal gücünüzü ve renkli kişiliğinizi sergileyebileceğiniz bir alanda çalışmayı tercih edin. İş yerinde her zaman değişikliğe ihtiyacınız olduğunu unutmayın. İnsanlara yaklaşımınızda yanlış davranıp kötü bir etki bırakmayın. Başkalarının yapıcı önerilerini dinlemeyi reddetmeyin. İlginç olmayan konulara yönelmeyin.

Kova Patronu: Onun için çalışanlar, ilerici tavırlarına, orijinal ve üretken belleğine saygı duyarlar. Hayal gücü geniştir ve fikirleri çağının ilerisindedir. Kendine özel stili olan rasyonel ve entelektüel bir tiptir. Kendisinden bir istek veya zam için en uygun zaman, ilgilendiği yeni bir proje için heyecan ve istek duyduğu dönemdir.

Kova Çalışanı: Kova çalışanının en büyük hazinesi ufkunun genişliğidir. Buna tarafsızlığı, her türlü önyargı ve batıl inançtan arınmış geniş fikirliliği de eklenmelidir. Kendine uygun bir işe yerleştiği zaman uzun süre geri planda kalmayacaktır, çünkü o kendisini de ileri götürmek ister.

Kova Burcu ve Diğer Burçlar Arasındaki İş Ortaklığı

Kova-Koç: Gücünü koç ile birleştirmek isteyen kovanın onun kişisel özelliklerini göz önünde bulundurmasında yarar vardır. Ortaklık faydalıdır.

Kova-Boğa: Tipik bir boğa sistematik, materyalist ve tutucudur. Zayıf yönü ise inatçılığı ve rahatına düşkün olmasıdır. Ortaklık zararlıdır.

Kova-İkizler: Normal koşullarda zaman zaman esintiler görülürse de çok uyumlu bir ilişki kurabilirler. Kişilik çatışmaları en az düzeyde olacaktır. Ortaklık faydalıdır.

Kova-Yengeç: Olmayacak bir ortaklık değildir ama çok zor anların yaşanacağı da bir gerçektir. Ortaklık risklidir.

Kova-Aslan: Tipik bir aslan cömerttir, sıcak kalpli ve iyimserdir. Ortaklık denemeye değer.

Kova-Başak: Kova ile başağın uyuşmayacağı kesindir. Ortaklık zararlıdır.

Kova-Terazi: Tipik bir terazi güzele, armoniye ve adalete aşıktır. İlgisi sanata, karşıt cinse, güzel objelere yöneliktir. Ortaklık faydalıdır.

Kova-Akrep: Kova akreple ortaklığa kalkışmadan önce iki hatta üç kere düşünmelidir. Ortaklık risklidir.

Kova-Yay: Bu iki kişinin pek çok ortak yönü vardır. Ortaklık faydalıdır.

Kova-Oğlak: Tipik bir oğlak tutucudur, hedefleri vardır, çok zor şartların adamıdır. Ortaklık denemeye değer.

Kova-Kova: Kova açık fikirli, mantıklı, araştırmacı ve dürüsttür. Ortaklık faydalıdır.

Kova-Balık: Eğer kova balık ile işbirliği yapmakta kararlıysa gerçek bir balığın nazik, sanata yönelik, şefkatli ve karmaşık bir kişi olduğunu aklında tutmalıdır. Ortaklık denemeye değer.


Leave A Reply