Mevlid Kandili Sözleri

0
Advertisement

Mevlid Kandili münasebeti ile yapacak olduğunuz kutlama mesajlarında ve diğer bilimum sosyal medya hesabınızda teşkil edebilecek düzeyde Mevlid Kandili mesajları , sözleri.

Mevlid Kandili Sözleri

Bizleri yarabbi İslamiyetten uzaklaştıracak yapıların şerrinden koru… Mevlid Kandilimiz mübarek olsun…

Mevlid Kandili Sözleri

Mevlid Kandilinizi kutlar Yüce Rabbimden dilinden dua gönlünden Allah ve peygamber sevgisi eksik olmayan zulmedenlerin, yalancıların, Allah ile kandırmaya çalışanların karşısında bir mümin olmanızı dilerim…

Mevlid Kandili Sözleri

Advertisement

Avuçlar açılıp gözler yaşardığında sadece kendisi için dua edenlerden bizleri etme yarabbim. Tüm insanlığın selametini düşünen, hiç kimse arasında ayrımcılık yapmayan şeytani kişilerden uzak duran kullarından olmayı bize nasib et Yarabbim..

Mevlid Kandili Sözleri

Dullara, acizlere, yetimlere, öksüzlere, hastalara, hayırlı evlat yetiştirmek isteyen anne babalara güç, dayanacak sabır, şifa ve bunlara yardım etmek isteyenlere her türlü kötülük karşısında duracak azim vermesini yüce Rabbimden niyaz eder Mevlid Kandilinizin hayırlara vesile olmasını dilerim.

Mevlid Kandili Sözleri

Peygamber Efendimiz Hz. Muhammed (s.a.v) gibi bizleri de emin, dürüst ve bir insanın erişebileceği en yüksek ahlak seviyesine getirmeyi bu Mevlid Kandilinde seni düşünüp ellerini açıp dua eden tüm kullarına nasip et Yarabbim.

Bu gece ettiğiniz duaların varlığı ebedi olan tüm kainatın yaratıcı yüce Rabbime ulaşmasını niyaz eder bu vesile ile Mevlid Kandilizin mübarek olmasını dilerim.

Advertisement


Leave A Reply