Monster High Boyama Sayfaları – Sevenlerine Monster High Boyama Etkinlikleri

0
Advertisement

Canavar sevenlerin animasyonu Monster High boyama sayfaları. Çocuklar ve sevenleri için Monster High boyama etkinlikleri.

Monster High Boyama Sayfaları

Monster High Boyama Sayfaları

Kaynak: pixy.org

Monster High, Mattel tarafından yaratılan ve Temmuz 2010’da piyasaya sürülen bir Amerikan moda bebek franchise’ıdır. Karakterler, canavar filmlerinden, bilim kurgu korku oyunlarından, gerilim kurgusundan ve diğer çeşitli yaratıklardan ilham almıştır. Monster High, Garrett Sander tarafından, Kellee Riley ve illüstratör Glen Hanson’un illüstrasyonlarıyla oluşturuldu.

Monster High Boyama Sayfaları

Kaynak: pixy.org

New Salem kasabasında, ünlü canavarların genç çocukları, Monster High adlı canavarlar okuluna gider. Hikayeleri, TV dizileri / web dizileri ve filmlerin yanı sıra bebeklerle birlikte verilen günlükler aracılığıyla anlatılır.

Monster High, birçoğu lise öğrencisi olan çeşitli kurgusal karakterlere sahiptir. Kadın karakterler Ghoullar, erkek karakterler ise Mansters olarak sınıflandırılır.

Monster High Boyama Sayfaları

Kaynak: pixy.org

Frankie Stein, Frankenstein’ın canavarı ve gelinin kızıdır. Annesinin beyaz çizgili siyah saçları ve nane parçacıklı dondurmanın renginde açık, nane yeşili tenli olmasına rağmen, siyah çizgili beyaz saçları vardır.

Draculaura, Dracula’nın kızı bir vampirdir. Clawdeen’in ağabeyi Clawd Wolf ile ilişkisi var. Kan görünce bayılan bir vegan. Günlüklerde onun Jackson Jekyll ve Holt Hyde ile çıktığını gösteriyor. Dişleri var ve tipik olarak pembe, siyah ve beyaz giyiniyor.

Advertisement
Monster High Boyama Sayfaları

Kaynak: pixy.org

Clawdeen Wolf, Kurtadam’ın kızıdır. Tüylü, dışa dönük ve tatlı olarak tanımlanır. Clawdeen, modayı kıyafet ve giyim tasarımıyla sevdiği için bir modacı gibidir. Kurt kulakları birden fazla yerde delinmiştir. 2015 Monster High yeniden başlatılmasında Raythe için karşılıklı duygular geliştirir.

Monster High Boyama Sayfaları

Kaynak: pixy.org

Cleo de Nile, Mumya Firavunu Ramses de Nile’nin kızıdır ve dizinin başında 5842 yaşındadır. Korkunç ekibin kaptanıdır. Cleo, açık altın sargılar veya mumya sargılar ile aksesuar yapmayı tercih ediyor. Aynı zamanda sosyal sahnenin kraliçesidir ve Deuce Gorgon adında bir erkek arkadaşı vardır.

Monster High Boyama Sayfaları

Kaynak: pixy.org

Lagoona Blue, Deniz Canavarı ve bir deniz perisinin kızıdır. Lagoona “Down Under” dan ve Avustralya aksanıyla konuşuyor. Su hayvanlarıyla konuşabilir. Gillington “Gil” Webber ile ilişkisi var.

Zombilerin kızı Ghoulia Yelps, Cleo de Nile’ın kişisel asistanıdır. O çok zeki, ama sadece inlemelerden oluşan bir zombi dili konuşabiliyor. Kırmızı gözlük takıyor.


Leave A Reply