Rüyada Adam Görmek

0
Advertisement

Rüyada Adam görmek. Rüyada Adam görmek ne anlama gelir tabiri nedir? Rüyada Adam ile ilgili çeşitli kaynaklara dayanılarak ortaya çıkartılmış rüya tabiri. Rüyada Adam görmek ne demek?

Rüyada Adam Görmek Ne Demek?

Rüyada adam görmek: Çeşitli yorumlara işarettir. Bir adama yardım ettiğini görmek; hafif bir rahatsızlık geçirmeye, ihtiyar bir adamla tokalaşmak; ağır hastalığa delâlet eder. Genç ve güzel bir kız görmek iyi ve mes’ut bir evlenmeye delâlet eder.

Rüyada adam görmek: Çeşitli yorumlara işarettir. Adamla münakaşa etmek; evde bir tatsızlığa meydan vermeye, adamla dövüşmek; evde huzursuzluğun artmasına, adam öldürdüğünü görmek; büyük bir iftiraya uğramaya, bir adama yardım ettiğini görmek; kısa bir rahatsızlık geçirmeye / ihtiyar bir adamla tokalaşmak; ağır hastalığa delâlet eder.

Yakışıklı ve yüzlü olursa sevinç ve sağlığı, beyaz giyinmiş görürse ilerde mal ve mülke, siyah giyinmiş görürse büyük zarar ve hasara işarettir.

Rüyanızda bir adamla tartışmak eşiniz veya sevgilinizle aranızın açılmasıdır. Eğer hayatınızda böyle özel bir insan yoksa bu durumda aileniz ile olan ilişkilerinizde daha dikkatli olmalısınız.

Advertisement

Bir adam ile ağız kavgası yaptığınızı görmek,iş yerinde patronunuz, iş ortağınız veya ailenizle yaşacağınız uyumsuzluklar ve sorunlardır.

Rüyada bir adamla yemek yediğinizi görmek, paylaşmakta zorlandığınız bir insanı bu oğlunuz yada yakın arkadaşınız olabilir, yakın zamanda bir başka insanla paylaşmak zorunda kalabileceğinize işarettir.

Rüyada adam öldürmek içinizde biriktirdiğiniz öfkeyi taşımaktan zorlandığınızdan etrafınızdaki insanları kırmaya işarettir.Rüyada adam dövmek başarı göstergesidir.

Rüyada adam bıçaklamak; tatsızlıktır. Çevrenize verebileceğiniz bir zarardır.

Advertisement

Rüya TabirleriRüya Tabirleri İndeksi – Harf Seçiniz
ABCÇDEFG HIİJ KLMNOÖPRSŞTUÜV YZ


Leave A Reply