Rüyada Kristal Taşlar Görmek Ne Anlama Gelir? Parlak Kristaller, Kristal Küre Nedir?

0
Advertisement

Rüyanızda Kristal Görüyorsanız Bu Ne Anlama Gelir? Rüyada kristal taşlar görmek, çok renkli kristaller, kirli kristaller, kristal küre ne demektir, kristal rüyalarının yorumları.

rüyada kristal

Kaynak: pixabay.com

Rüyada Kristal Taşlar Görmek

Kristaller doğal şifa, maneviyat ve yer bilimi ile ilgilenen insanlar arasında önemli bir konu haline gelmiştir. Sezgi eğitiminin, meditasyonun ve daha fazlasının bir parçası olarak kullanılırlar. Metafizik dünyanın değerli bir parçası olduklarını söylemek yanlış olmaz.

Rüyanızda belirli bir kristal türünü görüyorsanız, bu kristal sizi onunla çalışmaya çağırıyor olabilir

Her şeyin bir enerjisi vardır ve buna kristaller de dahildir. Düzenli olarak belirli bir kristal türü hakkında rüya görüyorsanız (gül kuvars gibi), ruh rehberleriniz veya kristalin kendisi onun enerjisiyle çalışmanızı istiyor olabilir. Eğer denemek istiyorsanız, bir kristal alın ve meditasyon yapın. Nasıl hissettiğinize bakın. Günlük yaşamınızı atlatmanıza yardımcı olduğunu görebilirsiniz. Gül kuvarsı rüyası görmek genellikle yaşamınızda yukarı doğru bir gidişat göreceğiniz anlamına gelir. Bu aynı zamanda kalp çakranızla ilişkili bir taştır, bu nedenle aşk hayatınızda iyi şanslar bekleyin.

Bazen kristaller hakkında rüya görmek bir uyarı işareti olabilir

Genellikle, bir şifa biçimi olarak kristallerle bir şeyler yaptığımızı gördüğümüzde, bu vücudumuzun çok fazla olumsuzluk barındırıyor olabileceğimizi söyleme yoludur. Son zamanlarda duygularınız iyi miydi? Rüyanızda bir sürü kırık kristal fark ederseniz, bu hayatınızdan negatif enerjiyi detoks etmeniz gerektiğinin bir işareti olabilir. Benzer bir şekilde, sisli kristaller genellikle zihinsel berraklığınızı yeniden kazanmanız gerektiği veya ruh hali değişimlerinden muzdarip olduğunuz anlamına gelir.

Kirli ve kırık kristaller, önünüzde olumsuz zamanlar olabileceğine dair bir uyarı işaretidir

Kirli görünümlü bir kristal hayatınızda olumsuz titreşimlerin ortaya çıkacağının bir göstergesi olabilir. Bu, planlarınızda tıkanıklıklar göreceğinizi veya kötü alışkanlıklarınızın sizi olumsuz bir şekilde yakalayabileceğini gösteren bir alamettir.

Çok renkli bir kristalle ilgili bir rüya (beyaz ve mor renkli ametist kristali gibi) iyiye alamettir

Çok renkli kristaller, tıpkı rüyalarınızda gökkuşağı görmek gibi iyiye işarettir. Bu, başınıza alışılmadık derecede iyi bir şey geleceğinin, muhtemelen özgüveninizi yükseltecek bir şey olacağının göstergesidir. Kristaller genellikle duygularınız veya bilincinizle ilgili rüyalarla ilişkili bir işaret olduğundan, bunun canlandırıcı bir zaman olmasını bekleyebilirsiniz. Bu, özel biriyle tanışmaktan tutkularınızı paylaşan arkadaşlar bulmaya kadar her şey olabilir. Ne olursa olsun, ileride olumlu bir değişim bekleyin. Çok renkli bir kristalle ilgili bir rüya (beyaz ve mor renkli ametist kristali gibi) iyiye alamettir

Advertisement
Tamamen opak olan kristaller bir uyarı işareti olabilir

İnsanlar iyi bir kristali düşündüklerinde akıllarına “kristal berraklığında” ifadesi gelir. Tamamen opak bir kristal görmek bir uyarı işareti olabilir, özellikle de koyu gri veya çamurlu kahverengi gibi bulanık bir renkteyse. Bu rüyalar, sahip olmanız gerekenden daha katı bir inanç sistemine sahip olabileceğinizi düşündürme eğilimindedir. Son zamanlarda diğer insanların fikirlerini küçümsediniz mi? Son zamanlarda kişisel önyargılarınız sizi yanılttı mı? Dikkatli olun! Bu düşündüğünüzden daha büyük bir sorun.

kristal

Kaynak: pixabay.com

Pürüzsüz kristaller hakkında rüya görmek finansal konular için iyiye işarettir

Özgeçmişinizi parlatmak için çok mu çalışıyorsunuz? Mali durumunuzu yoluna koymak için kendinizi çok çalışırken mi buldunuz? Bu rüya mali konularda başarılı olacağınıza dair olumlu bir işaret. Aynı şey kariyer konuları için de söylenebilir. Rüyanızda berrak kuvars veya beyaz kristaller görüyorsanız, bu mükemmeliyetçiliğe özlem duyduğunuzun bir göstergesi olma eğilimindedir. Sıkı çalışmanız kesinlikle en iyinin en iyisi olma aşkınızın bir işaretidir.

Vücudunuzda büyüyen kristalleri görmek, enerjinizde bir tıkanıklığın işareti olabilir

Rüya çalışmasında yeniyseniz, rüyaların vücudunuzun aurası hakkında size nasıl bilgi verebileceğinin farkında olmanız gerekir. Auranızda tıkanıklıklar olduğunda, bu hem duygusal hem de fiziksel sağlığınızı etkileyebilir. Kristaller hakkında rüya görmek vücudunuzla ilgili bir soruna işaret edebilir. Örneğin, rüyanızda kalçalarınızdan çıkan bulanık bir kristal görüyorsanız, bu doğurganlığınız olduğu anlamına gelebilir. Ya da bilinçaltınızın yatak odası hayatınıza daha fazla dikkat etmenizi istediği anlamına gelebilir. Rüyanızı bir rüya günlüğüne yazmak ve ardından nelerin ele alınması gerektiğini görmek iyi bir egzersiz olacaktır. Eğer bu konuda kendinizi gerçekten kötü hissediyorsanız, bir doktora giderek bölgenizin değerlendirilmesini sağlayın.

Sisli kristaller kötü günlere işaret eder

Sisli hale gelen bir kristalle ilgili bir rüya olumsuz bir işaret olabilir. Bu genellikle mali sıkıntıya girebileceğiniz anlamına gelir. Eğer rüya bir kâbusun parçasıysa, o zaman kısa süre içinde bir şeyleri değiştirmezseniz mali durumunuzun harap olabileceği anlamına gelebilir. Dumanlı kuvars gibi bazı kristallerin doğal olarak sisli veya bulanık olduğunu unutmamak önemlidir. Rüyanızda dumanlı kuvars görmeniz başınıza felaketler geleceği anlamına gelmez. Sadece topraklanmış kalmanız ve ekstra endişeden kaçınmanız gerektiği anlamına gelir.

Kristallerle çevrili rüyalar, etrafınıza bakmanız gerektiğini gösterir

Kafalarını bulutlarda tutma eğiliminde olan insanlar için yaygın bir rüya, kristallerle çevrili olmakla ilgilidir. Kendinizi farklı türde kristallerle çevrili görüyorsanız, bu hayatın size sunduğu tüm fırsatlara bir göz atmanız gerektiği anlamına gelebilir. Bu, genellikle fırsatların farkına varmadan elinizden kayıp gitmesine izin verdiğinizde görülen bir rüyadır. Son zamanlarda durup gülleri koklamak için zaman ayırdınız mı? Zihninizin o kadar derinlerindeydiniz ki, hayatınız için doğru yolu bulmaya bile zahmet etmediniz mi? Uyanın artık. Şimdi hayatın size sunduğu her şeye gerçekten bir göz atmanın tam zamanı. Henüz farkına bile varmadığınız o kadar çok nimet var ki!

Rüyanızda kristal bir çatlak görmek çok kötüye alamettir.

Oldukça evrensel görünen bir şey, kristallerin iyileştirici özelliklere sahip olduğu inancıdır. Bu yüzden bir sürü farklı kültürden büyücüler ve şifacılar, belirli taşları taşımanın hastalıkları iyileştirmeye yardımcı olacağına inanırlardı. İnsanlar bu enerjileri alırlar. Bu nedenle rüyada kırık bir kristal görmek endişelenmek için bir neden olma eğilimindedir. Kırık bir kristal, hatta çatlayan bir kristal, hayatınızda büyük bir kayıp yaşayacağınızın işaretidir. Bu, sevdiğiniz birinin kaybından sizi yıllarca geriye götürecek büyük bir aşağılanmaya kadar her şey olabilir.

Advertisement

Ne yazık ki, bunun ne tür bir kayıp olacağını söylemek zordur. Bunun için meşhur bir kristal küre yoktur. Gerçekten yapabileceğiniz tek şey kendinizi hazırlamak ve her şeyi sağlama almaktır. Umutla, belki de bundan kaçınabilirsiniz.

Rüyanızda bir kristal küre aramıyorsanız, kristal küre rüyaları genellikle iyiye alamettir

Kristal küreler hayatınızda iyi bir şeyler olacağının harika bir göstergesidir. En azından, kristal bir küre görmekle ilgili bir rüya, ekstra iyi şansla aşılandığınız anlamına gelme eğilimindedir. Öte yandan, rüyanızda size kristal küre aramanızın söylendiğini görüyorsanız, işte o zaman işler tehlikeli bir hal alır. Bu, diğer insanların söyleyeceklerine biraz fazla takıntılı olduğunuzun bir işaretidir.

Kristal küre aramak, onaylanma ihtiyacınızın çok yüksek bir bedeli olabileceğinin işaretidir. Dışarıdan tavsiye almaya devam ettikçe, gerçek benliğinizden o kadar uzaklaşacaksınız.

Büyük kristaller görmek, gerçek benliğinizi dünyaya göstermeniz gerektiğini gösterir

Ortak aklın size statükoyu korumanızı söylediği bir dünyada gerçekten kendiniz olmak çok zor olabilir. Kendi fikrinizi dile getirmek yerine kalabalığa uymak için baskı altında hissediyor musunuz? Öyle hissetmeyin. Bu rüya size kendiniz olmanızı söylüyor. Sosyal hayatınızda bir şeylerle mücadele ediyorsanız, bu ne istediğiniz konusunda gerçek olmanız gerektiğinin açık bir göstergesidir. Ancak bu şekilde zirveye çıkabilirsiniz.


Leave A Reply