Rüyada Sivilce Görmek Ne Demektir? Yüzünüzde, Vücudunuzda veya Başkasında Sivilce

0
Advertisement

Rüyada sivilce görmek ne demektir? Sivilce rüyalarının tabiri nasıldır? Rüyada yüzünüzde veya vücudunuzda sivilce görmek, iltihaplı sivilce görmek, sivilce patlatmak ne demektir?

Rüyada Sivilce Görmek Ne Demektir

Kaynak: pixabay.com

Rüyada Yüzünüzde Sivilce Görmek

Rüyanızda yüzünüzde sivilce gördüyseniz eğer yetersiz ya da kötü beslendiğiniz anlamına gelebilir. Sizin için iyi olmayan ve kaçınmanız gereken yiyecekleri tüketiyor olabilirsiniz. Uzun zamandır bir diyetisyene gitmeyi ve sağlık durumunuzu kontrol etmeyi planlıyorsunuz ancak yeterince disiplinli olmadığınızdan eski yöntemlerle yaşamaya devam ediyorsunuz.

Rüyada Vücudunda Sivilce Olduğunu Görmek

Rüyanızda vücudunuzda sivilce varsa, streslisiniz demektir. Muhtemelen üstesinden gelmekte zorlandığınız sorunlarınız var. Fiziksel ve zihinsel sağlığınızı kötü etkileyen bu nedenler ile sürekli gergin bir şekilde yaşıyorsunuz. Çoğu zaman moraliniz bozulur ve bir çıkış yolu bulamadığınız bir çemberin içinde olduğunuzu hissediyor olabilirsiniz.

Rüyada Burnunuzda Sivilce Olduğunu Görmek

Rüyanızda burnunuzda sivilce gördüyseniz eğer birine yalan söyleyeceğiniz anlamına gelir. Beyaz bir yalan olması mümkündür. Ancak kendi yalanlarınıza kapılmamak ve garip bir duruma düşmemek için kime ne yallan söylediğinizi takip etmeniz gerekecektir. Eğer bir hata yaparsanız kendinize bunun için çok kızacaksınız. Bu sebeple sizin bundan sonra her zaman doğruyu söylemeye kararlı bir şekilde yönelmeniz gerebilecektir.

Sivilce

Kaynak: pixabay.com

Rüyada Başka Birinin Sivilcesi Olduğunu Görmek

Rüyanızda başka birinin sivilcesi varsa, başkalarının hayatına çok fazla karışıyorsunuz demektir. Muhtemelen size yakın olan insanlara tavsiyenize ihtiyaç duymasalar da tavsiye veriyorsunuz. Bu yüzden sizi dinlemediklerinde ve kendi başlarına hareket ettiklerinde sinirleniyorsunuz. Onlar için en iyisinin ne olduğunu bildiğinizden eminsiniz, ancak sizin başkalarına verdiğiniz tavsiyelere kendiniz dahi uymadığınızdan dolayı birçok hata yapıyorsunuz.

Rüyada İltihaplı Sivilcenizin Olduğunu Görmek

Rüyanızda kendinizde iltihaplı sivilce olduğunu gördüyseniz eğer kendinizi hafife alıyorsunuz demektir. Değerinizin farkında olmamanız, bu nedenle istediğiniz gibi yaşamaya ve iyi olduğunuz şeyleri yapmaya cesaret edememeniz olası gözükmektedir. Zaten düşük olan özgüveninizi etkileyecek bir başarısızlık yaşamaktan korkuyorsunuz.

Advertisement

Rüyada Başka Birinde İltihaplı Sivilcesi Olduğunu Görmek

Rüyanızda başkalarında cerahatli, iltihaplı sivilceler gördüyseniz eğer birinin sizden hoşlanmayacağına işaret edebilir. Sizi rahatsız edecek olan kişiler sizinle alay ediyormuş gibi hissedecek şekilde konuşacaklardır. Size karşı davranışlarını tamamen sadece sizi eleştirebilecek şekle sokacaklar ve hata yapmanızı bekleyeceklerdir. Dikkatli olun!

Rüyanda Sivilce Patlattığınızı Görmek

Bu şekilde bir rüya gördüyseniz eğer biraz değişikliğe ihtiyacınız olduğunu anlayabilirsiniz. Muhtemelen önce saç stilinizi değiştirecek, yeni kıyafetler alacak veya spor yapmaya başlayacaksınız. İlerleyen dönemde kendiniz üzerinde daha çok çalışacak, böylece planlarınızı ve isteklerinizi eksiksiz bir şekilde gerçekleştirmek için çaba sarf edeceksiniz.

Rüyada Başka İnsanlara Sivilce Bulaştırdığınızı Görmek

Bu tarz bir rüya gördüyseniz eğer, birinin sırrını tutacağınıza işarettir. Çevrenizden birinin size güvenmesi ve daha önce hiç kimseye söylemediği bir şeyi öğrenmeniz olasıdır. Anlayış dolu olacaksınız ve bu sırrın sahibi hakkında fikrinizin asla değişmeyeceğinizi göreceksiniz. Bu durum ise o kişi ile ilişkinizi her zamankinden daha güçlü bir hale getirecektir.

Sivilce

Kaynak: pixabay.com

Rüyada Sivilce Tedavisi Görmek

Rüyanızda sivilce tedavisi olduğunuzu gördüyseniz eğer, kendinize bundan sonra daha fazla güveneceğiniz anlamına gelecektir. Özellikle kendinizle gurur duymanızı sağlayacak iş ya da özel yaşamda başarılara imza atmanız mümkün olacaktır. Gülümsemeyi bırakmayacaksınız ve iyi bir ruh halinde olacaksınız, böylece çevrenizdeki insanlarda sizin bu durumunuza eşlik edecek ve çok mutlu bir yaşam süreceksiniz.


Leave A Reply