Yılların Eskitemediği Aşklar ve Ünlülerin Beynimize Kazınmış Birliktelikleri – 2

0
Advertisement

Yılların eskitemediği ve kısa sürse bile aklımıza kazınmış birlikteliklerin bulunduğu serimizin ikinci kısmı. Saman alevi gibi olsa da bazıları unutulmuyor

1. BUĞRA GÜLSOY – NİLÜFER GÜRBÜZ – 3 YIL

BUĞRA GÜLSOY – NİLÜFER GÜRBÜZ – 3 YIL

Kuzey Güney dizisinden beri ayrı bir zaafımız olan Buğra Gülsoy 2018’de Nilüfer Gürbüz’le evlendi. Biz de kendilerine potansiyel efsane çift yakıştırmasını yaptık. Niye mi? Bir kere kızımız İzmirli tanınmış bir ailenin kızı ve yaşça Buğra Gülsoy’dan çok genç. Nilüfer Gürbüz’ün doğal güzelliği çok çarpıcı, ancak göz renginin Buğra Gülsoy’un bir zamanlar evli olduğu Burcu Kara’yla aynı olması dikkatimizden kaçmadı. Neyse, geleceğin efsane çifti olacaklarını düşünmemizin nedeni Buğra Gülsoy gibi herkesin peşinde koştuğu bir adamı kendi peşinden koşturan Nilüfer Gürbüz’ün o farklı enerjisi. Alıştığımız ünlülerden çok değişik bir yapıya sahip olan Nilüfer hanım kızımız Nisan 2019’da doğum yaptı. Çiftimizin artık bir oğlu var.

2. BERRAK TÜZÜNATAÇ – BERK SUYABATMAZ – 1 YIL

BERRAK TÜZÜNATAÇ – BERK SUYABATMAZ – 1 YIL

Bir garip, karmaşık, anlaşılması zır aşk hikayesi onlarınki, bu yüzden sarmal efsanesi diyelim biz onlara. Niye mi? Çünkü sarmala bağlamış gibiler. Efendim seneler önce Berrak Tüzünataç ve Berk Suyabatmaz bir süre aşk yaşıyorlar, sonra da ayrılıyorlar. Berk Suyabatmaz gidiyor 2018’de bir seneliğine Burcu Esmersoy’la evleniyor, ondan boşandıktan sonra da Berrak Tüzünataç’la yeni bir aşka yelken açıyor. Bunu duyan Burcu Esmersoy da yeni çiftimizi kutluyor, “Berrak’la arkadaşız zaten” diyor, hatta evlenirlerse eski eşinin düğününe gideceğini söylüyor. Berrak karşı atak yapıyor “Burcu arkadaşım değil” diyor. Haydi buyurun buradan yakın bakalım. Berrak Tüzünataç ve Berk Suyabatmaz ise gayet keyifle gezilere gidiyorlar, dünyayı geziyorlar ve kimin ne dediğini umursamıyorlar.

Advertisement

3. İDİL FIRAT – MERT FIRAT – 2 YIL

İDİL FIRAT – MERT FIRAT – 2 YIL

Yalnız bu çift nasıl ışık hızıyla tanışıp, sözlenip evlendi belli değil. Bu yüzden kendilerine bomba efsane çift diyoruz. Mert Fırat yıllarca Hande Doğandemir’le bir küsüp bir barışırken, son ayrılmasından sonra 2 ay içinde İdil Fırat’la sözleniverdi. Aynı Justin Bieber’ın Selena Gomez’e yaptığı gibi oldu. O da gidip hızla Hailey’le evlenmişti. Hayır yani nedir anlamıyoruz, yıllarca birini oyalayıp sonra bir anda ilk karşılarına çıkan kızla evlenmeleri gerektiğine mi inanıyorlar acaba? İdil Fırat’ın babası Önder Fırat bu evliliğe ilk başta karşı çıkmış ve düğünlerine bile gitmemişti. Yakın zamanda yeni barıştılar. İşte gördüğünüz gibi en başından beri bomba haberlerle dolu bir hikaye onlarınki.

4. ASLI TÜRKEL KIZMAZ – İLKER KIZMAZ – 6 YIL

ASLI TÜRKEL KIZMAZ – İLKER KIZMAZ – 6 YIL

En tatlı en komik oldukları için efsane olan çiftimiz karşınızda. İlker Kızmaz’ı bilen bilir, Aşk-ı Memnu’nun Nihat’ıdır o. Şimdilerdeyse “Ya İstiklal Ya Ölüm” dizisinde Gazi Mustafa Kemal’i başarıyla canlandırıyor. Aslı Türkel ise reklam, prodüksiyon gibi meziyetleri olan bir kızımız ama asıl mesleği sosyal medya videolarıyla takipçilerini güldürmek diyebiliriz. Hemen her konuda video çeken, ünlü konuklarla sohbet eden Aslı Türkel Kızmaz’ın komikliğinin arkasında üstün zekası var bizce. İlker Kızmaz’la birbirlerine olan aşkları ise dillere destan. 2014’de İzmir civarındaki Teos Antik Kenti’nde rüya gibi bir düğünle evlenen çiftin bir de kızları var. Aradan geçen yıllara inat hala birbirlerine büyük bir aşkla bakan çiftimizin komik videolarını görüp de tatlı tatlı gülümsememeniz mümkün değil.

Advertisement

5. ATA DEMİRER – ÖZGE BORAK – 2 YIL

ATA DEMİRER – ÖZGE BORAK – 2 YIL

Artık hiç yan yana gelmiyor olabilirler. Bir evlenip boşanmış olabilirler. Ama biz onları çift olarak çok sevmiştik ve bizce çok yakışıyorlardı. Zaten onları birlikte görmeyi özledikçe açıyoruz Eyvah Eyvah film serisinden herhangi birini, görüyoruz yine aşık hallerini oh işte. Ata Demirer ve Özge Borak efsane çiftler listemize “keşke hiç bitmeseydi” dediklerimiz kategorisinden giriyorlar. 2012’de evlenip 2014’te boşandılar. Ata Demirer 2018’de yaptığı bir röportajda Özge Borak’a aşık olduğu için evlendiğini ve o günlerin çok güzel olduğunu söyleyerek içimizi sızlatmıştır. Özge Borak ise evlendiklerinde söylediği “Ata benim miladımdır” sözünün hala arkasında olduğunu söyleyerek zaten sızlayan içimizi iyice titretmişti. “Ah be, keşke” demekten başka bir şey gelmiyor elimizden!

6. ENGİN ALTAN DÜZYATAN – NESLİŞAH ALKOÇLAR – 6 YIL

ENGİN ALTAN DÜZYATAN – NESLİŞAH ALKOÇLAR – 6 YIL

“Ters köşe yapan efsane çift” kategorisinden listemize hızlı bir giriş yapan Engin Altan Düzyatan ve Neslişah Alkoçlar 2014 yılında evlendikleri gece sosyal medyada 1 numara olan isim Özge Özpirinçci’ydi. Engin Altan Düzyatan ve Özge Özpirinçci tam tamına 5 yıl süren bir ilişki yaşamışlardı, hatta nişanlanmışlardı ama sonra ayrılmışlardı. Onlar ayrıldıktan 5 ay sonra Neslişah Alkoçlar’la tanışan Engin Altan Düzyatan ruh eşini bulduğunu anlamış ve kısa sürede evlenmişlerdi. Ama toplum bu olayı hazmedemedi ve sanki iyilik yapıyormuşçasına düğün gecesi Özge Özpirinçci’yi mağdur kız konumuna düşürdü. Köprünün altından ne sular aktı ama unutulmadı bu olaylar.

Advertisement

7. SILA – HAZER AMANİ – 1 YIL

SILA – HAZER AMANİ – 1 YIL

Yeni efsane çiftimiz Sıla ve Hazar Amani’yi sunarız efendim. Güzeller güzeli ve kalın sesli şarkıcı Sıla’nın yaşadığı sansasyonel ilişkileri takip etmekten başı dönenlere gelsin bu yazımız. Sabaha karşı Hazer Amani’nin arabasında görüntülendiğinde iş için bir araya geldiklerini iddia etseler de kısa süre sonra Hazer Amani’nin boşanması kafalardaki soruları yanıtlar gibiydi, yasak aşk olarak başlamıştı ilişkileri. Zaten tanışmalarının birinci yıldönümünde, yani Ocak 2020’de evlendiler. Düğün yapmak yerine Nişantaşı’ndaki kendi evlerinde sade bir nikah yapan çiftin şahitlerinden biri de ünlü şovmen Beyaz’dı. Bu kadar kısa sürede evlenmelerinin nedeni olarak Sıla’nın gebe olma ihtimalini konuşanlar aradan geçen sürede tahminlerinde ne kadar yanıldıklarını anlamış oldular tabii.

8. CEMAL HÜNAL – LALE CANGAL – 14 YIL

CEMAL HÜNAL – LALE CANGAL – 14 YIL

Tanışıyorlar, Cemal Hünal “bir gün senin kocan olacağım” diyor, Lale Cangal “hadi canım sen de oradan” diye basıyor kahkahayı. Derken ilişkileri başlıyor, 3 yıl görüştükten sonra Cemal Hünal evlenme teklif ediyor. Lale Cangal kabul ediyor, 2 yıl da nişanlı olarak devam ediyorlar. 2011 yılında Polonezköy’de bir kır düğününde evleniyorlar. Gerçek hayatında hiç de “Issız Adam” olmayan Cemal Hünal ilişkilerinde dominant tarafın Lale Cangal olduğunu söylüyor. Bu arada bir oğulları oluyor. Köy hayatına geçiş yapıyorlar. Kuşlar, köpekler ve çocuk bakımını birlikte yapan çift hala birbirlerine deliler gibi aşık. Yılların eskitemediği aşkları ve doğayla iç içe yaşam tarzlarıyla efsane çiftler arasında olmasınlar mı?

Advertisement

9. SEDEF AVCI – KIVANÇ KASABALI – 19 YIL

SEDEF AVCI – KIVANÇ KASABALI – 19 YIL

2001 yılındaki güzellik yarışmasında Sedef Avcı’nın kavalyesi olması kaderin tatlı bir cilvesi olsa gerek, bu iki güzel insan ilk kez o yarışma sırasında göz göze gelmiş. Yarışma bittikten sonra da hala devam eden o müthiş aşk hikayesi başlamış. İkisi de hem oyuncu hem manken olan çiftimizin 20 yıla yaklaşan mutlu beraberlikleri onları efsane çiftler listesinde çok değerleri bir konuma yerleştiriyor. Can adında bir de oğulları olan çiftimize bu kadar uzun süredir aşkı nasıl canlı tuttukları sorulduğunda bunun için özel bir çaba sarf etmediklerini, sadece saygı ve özveride dengeyi bulduklarını öğreniyoruz. Bir de Can 2013’te doğduğundan beri anı yaşamayı öğrenmişler ve çocuklarıyla her anın keyfini çıkarıyorlarmış.


Leave A Reply