Yolculuk İle İlgili Rüyalar ve Anlamları, Seyahat Konulu Rüyaların Yorumları

0
Advertisement

Rüyada yolculuk yapmak, seyahat etmek görmek ne anlama gelir? Yolculuk, seyahat ile ilgili rüyalar, anlamları, açıklamaları.

seyahat

Yolculuk İle İlgili Rüyalar ve Anlamları

İnsanoğlunun bedenini gezdirirken ruhunu zenginleştiren yolculuk serüveni hiç bitmedi, hiç de bitmeyecek! Yeni coğrafyalar, yeni kültürler ve yeni insanlar… Aynı zamanda yolculuğu olanaklı kılan çeşit çeşit araçlar ve onların büyülü dünyası… Rüyalarımızda da yolculuğa çıkarız, işte rüyalarınızda ki seyahat simgelerinin gizleri…

Bagaj: Bir yük olarak taşman ancak zorunlu da olan şeyleri içerir. Rüyada bagaj görmek taşınan tatsız ve yüklü kaygılar anlamına gelir. Hiç de hoşlanmadığınız insanlar size yük olacaktır. Kendi bagajınızı taşıyorsanız, kendi sıkıntılarınızla o kadar dolusunuz ki başkalarının üzüntülerine göremiyorsunuz demektir. Bagajı kaybetmek talihsiz dedikodulara veya aile kavgalarına işaret eder.

Bisiklet: Yokuş yukarı bisiklete bindiğinizde, bu parlak bir umudun göstergesi, yokuş aşağı bisikletle indiğinizde, eğer bisiklete binen kişi bir kadınsa iyiliği ve sağlığı hakkında kaygı ve onun için şansızlığın yakında olabileceğinin belirtisidir. Erkek içinse iş hayatında başarısızlık anlamına gelebilir.

Helikopter: Bir helikopterin üzerinizde uçtuğunu gördüyseniz, bu büyük bir olasılıkla bir ziyaretçinin kısa zaman içinde büyük bir hızla size geleceğini belirtmektedir. Eğer helikopter tehlikeli bir şekilde hareket ediyorsa, ziyaretçinin tehditkar biri olacağını belli etmektedir. Eğer olağan dışı bir helikopter sesi duyarsanız, kısa zaman içinde kısa bir yolculuğa çıkacağınız anlamına gelir.

Advertisement

Kaza: Rüyada kan görülmemesi şartıyla kaza yapan kişi güzelliklerin ve iyiliklerin haberini alır. Kaza normal hayatta içerdiği ve getirdiği olumsuzluklara karşın rüyada olumlu değişiklik, iyi haber anlamına gelir. Bu rüyadan sonra kişi olgunlaşarak hayatıyla ilgili doğru kararlar alacaktır.

Liman: Rüyada görülen liman tıpkı şiirlerdeki gibi büyük huzur ve mutluluk olarak yorumlanır. Rüyada limana sığınan kişi bir yakınından iyilik görür. Eğer deniz dalgalı ise ve limana sığınılıyorsa, kişi hareketli bir yaşamı geride bırakarak sakin ve huzurlu bir yaşama adım atar.

Mağara: Bu tip rüyalar bilinmeyen, esrarengiz haberlerin habercisi olarak yorumlanabilir. Rüyasında karanlık bir mağaraya giren kişi, gizli bir haber duyacak ve bu haberin ardından sıkılacak ve hatta duyduğuna pişman olacak demektir. Mağara karanlık, ancak girişi aydınlık ise bir şey öğrenerek bu işten çıkar sağlayabilir. Aydınlıktan karanlık bir mağaraya girilirse, herkese yaklaşılmaması gerektiğinin habercisidir.

Otobüs: Rüyanızda otobüsle gidiyorsanız, bu hedefleriniz ve amaçlarınız için yaptığınız işte yavaşladığınızı ve durmaya başladığınızın göstergesidir. Eğer bu otobüs tıka basa doluysa ve siz de ayakta duruyorsanız, başarılı olmak için çıktığınız yolda kendinizi büyük bir kalabalık arasında bulacaksınız. Eğer yanlış otobüsle dolaştığınızı sanıyorsanız, bu da hayatınızda yanlış yönü ya da yolu seçtiğinizi belirtir, işaret eder. Doğru yolu bulmak için durumunuzu gözden geçirin.

Otomobil: Rüyanızda otomobil görüyorsanız, hemen yolculuğa çıkmaya hazırlanın. Bu araçlardan birini kaçırmak, beklentilerinizi geliştirme teşebbüslerinde başarısız olacağınızı belirtmektedir. Bir otomobilden inmek ise, kendinizi kutlayacak şekilde ilginç bir dalavere işini başarmak anlamına gelmektedir.

Otomobil Kullanmak: Rüyanızda otomobil kullandığınızı görüyorsanız, savurganlığınızın haksızca eleştirildiğini düşünüyorsunuz ve hoşunuza gitmeyen bir takım şeyleri yapmak zorunda kalacaksınız. Bir taksi kullandığınızı görmek, sıradan bir işi ve çok az derecede yükselme göstereceğinizi ifade etmektedir. Eğer rüyanızda kamyonet kullanıyorsanız, güçlüklerle karşılaşacağınızı ve bazı dönemlerde talihsiz durumlarla karşı karşıya kalacağınızı belirtmektedir. Eğer başkaları tarafından kullanılan araçlardaysanız, büyük kar sağlayacaksınız ve zorlukları aşmak için her zaman bir yol bulacaksınız. Eğer erkekseniz, bir kadınla ilişkiye gireceksiniz ve ilişkiniz hızla yol alacak. Eğer kadınsanız, erkekleri elde ettikten sonra onların kalbine daha az değer vereceksiniz.

Advertisement

Seyahat Etmek: Rüyada seyahat etmek, hem kârlı bir iş durumunu, hem de eğlenceyi birlikte ifade eder. Bilinmeyen engebeli yerlerden geçmek tehlikeli düşmanlara, belki de bir hastalığa alamettir. Dağlar ve tepeler yeşil ve verimliyse, hep müreffeh bir hayat sürecek ve mutlu olacaksınız anlamına gelir.

Tren: Rüyanızda otomobil taşıyan bir tren hareket ediyorsa, kısa zaman içinde yolculuğa çıkmak için bir sebebiniz olacaktır. Trenin içindeyken, demiryolu olmamasına rağmen trenin yavaşça hareket ettiğini görüyorsanız, belli bir olay nedeni ile üzerine çok meraklanacak ve bu olaydan kazanç sağlayacaksınız. Rüyanızda taşımacılık için kullanılan bir tren görürseniz, bu bir değişikliğin kehaneti olup, sizin işinizde yükseleceğinizi ya da terfi edeceğinizi ifade eder. Eğer yanlış trende bulunduğunuzu zannediyorsanız, bu yanlış yolu seçtiğiniz ve hayatınızla ilgili durumu yeniden gözden geçirmeniz gerektiğine işaret eder.

Turist: Rüyanızda bir turist olduğunuzu görürseniz, bunun anlamı sizi bulunduğunuz yerden alıp götürecek zevk alabileceğiniz hoş bir olayla karşılaşacaksınız demektir. Rüyanızda yabancı turistler gördüyseniz, bu durum oturmamış bir iş ve aşkta kaygıyı belirtmektedir. Dikkatli olun!

Uçak: Rüyanızda gökyüzünde bir uçağın uçtuğunu ve sonradan aniden ortadan kaybolduğunu görürseniz, mutsuz olduğunuz bir durumdan kaçmaya çalışacağınız anlamını çıkarabilirsiniz. Eğer rüyanızda uçağın hareket ettiğini görüyorsanız, kısa süre içinde yolculuğa çıkmak için bir sebebiniz olacağı anlamına gelmektedir. Eğer bir uçağın içinde uçtuğunuzu görürseniz, geleceğe yönelik önemli bir adım atacaksınız. Rüyanızda bir uçak kazası geçirdiğinizi gördüyseniz, planlarınızda sizi çok rahatsız edecek ve meraklandıracak karanlık döneme gireceğinizi belirtmektedir.


Leave A Reply