1 Nisan Şakası Örnekleri, Herkese Uygun Şaka Örnekleri

0
Advertisement

En güzel ve en ilginç 1 Nisan günü yapabileceğiniz şakalar. 1 Nisan şakası örneklerinin yer aldığı birbirinden farklı 5 adet 1 Nisan şakası.

1 Nisan Şakası Örnekleri

1 Nisan Şakası Örnekleri

1 Nisan Şakası (1) : Bir karton kutu bulunur ve bu kutu içerisine ağzına kadar su dolu balonlar yerleştirilir. Kutu şaka yapılmak istenen kişinin üzerine atılır ve balon içindeki su kurbanımızın üstüne akar. Kaçmanızı tavsiye ederiz.

1 Nisan Şakası (2) : Bir paket ortasında beyaz krema bulunan bisküvi alınır. Birkaç tanesi alınır ve içerisindeki krema boşaltılıp yerlerine diş macunu sıkılır. Daha sonra kurbanımızın karşısına geçip ağzını sulandıracak gibi normal bisküvilerden yeriz. Şakaya maruz kalacak kişi tabii ki sizden birkaç bisküvi ister ve sizde diş macunlu bisküvilerden ikram edip hemen oradan kahkahalarla kaçabilirsiniz.

1 Nisan Şakası (3) : Bir nevi dürbün görevi görebilecek bir boru bulunur ve ağız kısmı siyaha boyanır. (ayakkabı boyası makbuldur). Daha sonrada kurbanımızın yanında gözünüzü değdirmeden bir yere bakıp “Aaaa ne ilginç” deyip keklenmesini ve boru ile gözlerinin çevresinin boyanmasını zevkle izleyebilirsiniz. Ayakkabı boyası yerine eğer beceriniz var ise reçel ile de yapabilirsiniz.

1 Nisan Şakası (4) : Bu şaka meşhurdur o sebeple bu şakayı bilmeyen biraz saf birini bulmanız gerekiyor. Birer bardak çay konur ve kurbana bir beceri deneyine var mısın denir. Kurbanda muhtemelen var der ve iki baş parmağını masaya koymasını söyleyin ve hemen sıcak bardak çayı iki parmağın tam üstüne koyun ve olacakları keyifle izleyin. ya çayı devirip yanacak ya da çay bardağından kurtulmak için türlü şebeklikler yapacaktır. Favorimdir ancak kaynar ısıda ki çayı kullanmayınız.

Advertisement

1 Nisan Şakası (5) : Bir mandalina alın ve hemen altını küçük bir madeni para kadarlık bir büyüklükte çıkartın. (1 Nisan günü mandalina bulmak neredeyse imkansızdır ama yine de yazıyoruz) Ama dikkatli çıkartın çünkü geriye koyacağız. Daha sonra mandalinanın içi bir ince bıçak ya da çay kaşığı gibi bir şey yardımı ile boşaltılır.

Ardından mandalina içerisine un, reçel, mayonez v.s. doldurulur ve mandalinanın altı itina ile kapatılır bir bant yardımı ile de sağlamlaştırılır. Daha sonra kurbana mandalina ikram edilir ve kurbanın eli ile uygulayacağı basınç sonrası üstü başı batacaktır. Sizde kaçacaksınız tabii ki…


Leave A Reply