Kurban Bayramı Sözleri

0
Advertisement

Kurban Bayramı sözleri. Mübarek Kurban bayramını kutlamak için kullanabileceğiniz en güzel Kurban Bayramı Sözlerinin yer aldığı sayfamız.

Bu dünyada nerede mazlum var ise yüce Rabbim onları korusun. Bu kurban bayramın da dostluk, kardeşlik, sevgi ve en önemlisi insanlık dolu günlerin tüm İslam ve insanlık alemine yayılması dileklerimi sunarım.

kurbanKurban bayramında bir ekmegi paylastık sizinle simdi kurban bayramında da yine sizlerle olmanın mutlulugu icindeyim Allah hepimize uzun ömürler versin ve nice kurban aylarına ve bayramlarına birlikte girelim amin…

Kardesligin dogdugu, sevgilerin birlestigi, belki durgun, belki yorgun, yine de mutlu, yine de umutlu, yine de sevgi dolu nice bayramlara…

Bugün sevinc günü, kederleri bir yana bırakıp mutlu olalım. Bayramı doya doya yasayalım. Hayırlı bayramlar! Her seye kadir olan yüce Allah, bizleri, dogru yoldan ve sevdiklerimizden ayırmasın! Hayırlı ve bereketli iyi bayramlar dilegiyle.

Bayramınız kutlu, yüreginiz umutlu, umutlarınız atlı, sevdanız kanatlı, mutlulugunuz katlı, sofranız tatlı, mekânınız tahtlı, ömrünüz bahtlı olsun.

Advertisement

Bir avuc dua, bir kucak sevgi, sıcak bir mesaj kapatır mesafeleri, birlestirir gönülleri, bir sıcak gülümseme, bir ufak hediye daha da yaklastırır bizi birbirimize kalbiniz nur, eviniz huzur dolsun… Kurban Bayramı’nız bereketli olsun!

Her seye kadir olan yüce Allah, bizleri, dogru yoldan ve sevdiklerimizden ayırmasın! Hayırlı ve bereketli kurban bayramları dilegiyle…

Kurban geldi evimize bereket getirdi sofralarımıza yine, kurban bitse de bu ay, bayramda yanınızdayız her an, Kurban Bayragımızı kutlarız.

Dualarım sizinle bir daha ki Kurban Bayramında güzel anılara imza atmak dilegi ile Kurban Bayramı’nız hayırlı olsun.

Güzellik, birlik, beraberlik dolu, her zaman bir öncekinden daha güzel ve mutlu bir Kurban Bayramı diliyoruz. Büyüklerimizin ellerinden kücüklerimizin gözlerinden öpüyoruz.

Meleklere her zaman sizinle olsun bu mübarek ayda mübarek bayramınız hayırlı olsun Kurban Bayramı’nız kutlu olsun.

Advertisement

Kurban geldi evimize bereket getirdi sofralarımıza yine, kurban bitse de bu ay, bayramda yanınızdayız her an, kurban bayramınızı kutlarız.

Gülerek bitti mübarek kurban ayı, simdi ellerim havada dua ediyorum yaratanıma bu mübarek kurban bayramında herkes mutlu olur insallah dualarım Allah’ıma.

En güzel anıları birlikte paylasmak dilegi ile en güzel hatıraları bu bayramda tazelemek dilegi ile mübarek kurban bayramınızı kutlarız.

Evinize gül kokusu essin kalplerinize Allah iyilik versin bu bayramda da erlerimiz her zamanki gibi mutlulukla birlessin. Kurban Bayramınızı kutlarım

Bugün bayram! Mübarek Kurban Bayramı… Tüm inananlar birbirlerine daha cok yakınlassın, dargınlıklar ortadan kalksın, kardeslik ve dostluk duyguları daha da kuvvetlensin. Tüm insanlar nese ve mutluluk denizinde yüzsün. Bugün sevinc günü, kederleri bir yana bırakıp mutlu olalım. Kurban Bayramı’nı doya doya yasayalım.
Hayırlı bayramlar! Her seye kadir olan yüce Allah, bizleri, dogru yoldan ve sevdiklerimizden ayırmasın! Hayırlı ve bereketli kurban bayramları dilegiyle…

Güzel düsünceler nefeslere dolarsa güzel dualar olur, dua ise yüce Allah’a gider nur olur, gökyüzünde bulusan dualarımızın nurlanması ümidiyle Kurban bayramınızı kutlarım.

Adaletin terazisi, varlıgın yaratıcısı, merhametin tek göstergesi olan yüce yaratan Allah, hayırlı dualarda bulunan müminlerinin dualarını kabul eder, bu hayırlı bayramda da dualarımız yüce Allah’a. Mübarek Kurban Bayramınız hayırlara vesile olur insallah.

Bugün Kurban Bayramı, kurbanlar kesilecek sevap niyetiyle etler dagıtılacak herkese. Yürekler bir olacak gönüllere kilitlenecek. Gökler rahmet bereketiyle yagmurlar bosaltacak yeryüzüne. Bugün hepimizin yüregi senlenip bayram sevinciyle cosacak. Hepimizin Kurban Bayramı kutlu olsun.

Bayramlar, insanların birbirleriyle olan dargınlıklarını unuttukları, barıstıkları, kardesce kucaklastıkları günlerdir. Kurban Bayramı’nız mübarek olsun.

Her ilkbaharda gelinciklerin en güzel baslangıcları müjdelemesi gibi, bu bayramın da sana ve ailene mutluluk ve nese getirmesi dilegimle. Kardesligin dogdugu, sevgilerin birlestigi, belki durgun, belki yorgun, yine de mutlu, yine de umutlu, yine de sevgi dolu nice bayramlara.

Küskünlerin barıstıgı, sevenlerin bir araya geldigi, rahmet ve sefkat dolu günlerin en degerlilerinden olan mübarek Kurban Bayramı’nız kutlu olsun.

Advertisement

Bir bayram gülüsü savur göklere, eski zamanlara gülücükler getirsin, öyle icten öyle samimi, gözyaslarını bile tebessüme cevirsin yüregine damla damla umut, günlerine bin tatlı mutluluk dolsun sevdiklerin hep yanında olsun, yüzün ve gülün hic solmasın kurban bayramın kutlu olsun.

Benim ömrümde ırmaklar vardır sularında hayallerimi yüzdürdügüm, benim ömrümde sevdiklerim vardır bayramlar ayrı gecince üzüldügüm. Kurban bayramın mübarek olsun.

Hep bir arada, sevgi dolu ve huzurlu nice bayramlar gecirmek dilegiyle, Kurban Bayramı’nız kutlu olsun! Mübarek Kurban Bayramı tüm ulusumuza kutlu olsun. Allah tüm inananlara nice huzurlu, bereketli bayramlar nasip etsin.

Yüregine damla damla umut, günlerine bin tatlı mutluluk dolsun. Sevdiklerin hep yanında olsun, yüzün ve gülün hic solmasın. Kurban bayramın mübarek olsun. İyi bayramlar.

Her seye kadir olan yüce Allah, bizleri, dogru yoldan ve sevdiklerimizden ayırmasın! Hayırlı ve bereketli bayramlar dilegiyle.

Yüregine damla damla umut, günlerine bin tatlı mutluluk dolsun. Sevdiklerin hep yanında olsun, yüzün ve gülün hic solmasın. Kurban Bayramın kutlu olsun…

Mübarek Kurban Bayramı sana ve ailene bol mutluluk bol huzur ve refah bir hayat getirsin, bu bayramın güzelligini ve bereketini evine getirsin kalbine iman nefesine güc versin. Kurban Bayramı’nız mübarek olsun.

Bugün dualarınızı her zamankinden daha cok yapın, koruyucu meleklerini avuclarınızın icine cicekler döksün, kalplerinize bedeninize ilham versin, bayramları en hayırlı sekilde gecirmeyi nasip etsin bizlere, Kurban Bayramınızı kutlarım efendim.

Sevinc ve huzur dolu bir umutla geldi Kurban Bayramı, bu güzel ayın mübarek bayramı bizlere mutluluk, huzur, güzellikler nasip etsin, bütün Müslümanlara hayırlı Kurban Bayramı diliyorum.

Mutluluk, huzur, hayırlarla dolu bugünden daha güzel yarınlar diliyorum mübarek Kurban Bayramınızı kutluyorum.

Benim ömrümde ırmaklar vardır sularında hayallerimi yüzdürdügüm, benim ömrümde sevdiklerim vardır bayramlar ayrı gecince üzüldügüm. Bayramınız mübarek olsun!

Advertisement

Yazın zaman icinde eski kurban sofralarında yeniden görüsmek dilegi ile 11 ayın sultanı Kurban ayınızın size güzellikler ve bereketler getirmesini ve bayramda mutluluklar icinde yogunlasmanızı diliyorum.

Soguk evimize kurban girdi ısıttı icimizi ısıttı sofralarımızı, kurban bitti bayramı geldi evimiz mutlu ve sevinc dolu Kurban Bayramınızı kutlarız.

Dua kapılarının agzına kadar acık, bela ve kötülüklerin arındırıldıgı bu güzel günde bayramınızı tüm sevdiklerinizle birlikte hayırlı ve mutlu gecirmeniz dilegiyle Mübarek Kurban Bayramınızı kutlarım.

Heyecan ve özlemle beklenen kutsal Kurban Bayramı geldi, hos geldin. Mübarek bayram ulusumuza saglık, huzur, mutluluk, bolluk ve bereket getirsin. Hayırlı bayramlar dilegiyle.

Kurban Bayramı’nızın büyük bir mutlulukla gelmesi ve tüm ailenizi sevince bogup evinize bereket getirmesi dilegiyle iyi bayramlar.

Güzellik, birlik, beraberlik dolu, her zaman bir öncekinden daha güzel ve mutlu bir Kurban Bayramı diliyoruz. Büyüklerimizin ellerinden kücüklerimizin gözlerinden öpüyoruz. İyi bayramlar.

Bizim hayatımızda nehirler vardır, köpüklerinde umutlarımızı yüzdürdügümüz ve bizim ömrümüzde güzel insanlar vardır, görünmeyince ölesiye özledigimiz. Kurban bayramın kutlu olsun.

Kurban Bayramı’nın ulusumuzun diriligine, mazlumların kurtulusuna, insanlıgın huzur, barıs ve hidayetine vesile olmasını dileriz.

Kurban Bayramı’nız kutlu, yüreginiz umutlu, umutlarınız atlı, sevdanız kanatlı, mutlulugunuz katlı, sofranız tatlı, mekânınız tahtlı, ömrünüz bahtlı, yuvanız bereketli olsun damagınızı, ruhunuzu ve cevrenizi tatlandıran, gercekten güzel ve bereketli bir bayram dileriz.

Sevgi söze dolarsa dua olur, dua Allah’a ulasırsa nur olur, aynı yolda birlesen dualarımızın Nur’a dönüsüp rabbimize ulasması dilegi ile kurban bayramın kutlu olsun.

Öyle bir bayram gülüsü savur ki göklere, eski zamanlara, gülücükler getirsin. Öylesine icten samimi, gözyaslarını bile tebessüme cevirsin. Mutlu bayramlar.

Advertisement

Bayramlar, milli ve dini duyguların, inancların, örf ve adetlerin uygulandıgı bir toplumda millet olma suurunun sekillendigi, kuvvetlendigi günlerdir. Sevgi dolu ve huzurlu nice bayramlar gecirmek dilegiyle.

Hüznümüzü, acımızı, yalnızlıgımızı paylastıgımız; birlik ve beraberligimizi, kardeslik ve dostlugumuzu en sıcak sekilde hissedecegimiz mübarek kurban bayramınızı tebrik eder, mutluluklar dilerim.

Hep bir arada, sevgi dolu ve huzurlu nice bayramlar gecirmek dilegiyle, Kurban Bayramı’nız kutlu olsun! Mübarek Kurban Bayramı tüm ulusumuza kutlu olsun. Allah tüm inananlara nice huzurlu, bereketli bayramlar nasip etsin.

Gönüller bir olsun bu mübarek ayda düsüncelerimiz hem fikir olsun Allah’ın yolunda, hayırlara vesile olsun bu mutlu gün tüm Müslümanlara Kurban Bayramı’nız mübarek olsun canım dostlarıma.

Bugün sevinc günü, kederleri bir yana bırakıp mutlu olalım. Kurban Bayramını doya doya yasayalım. Hayırlı bayramlar! Her seye kadir olan yüce Allah, bizleri, dogru yoldan ve sevdiklerimizden ayırmasın! Hayırlı ve bereketli Kurban Bayramları dilegiyle…

En güzel anıları birlikte paylasmak dilegi ile en güzel hatıraları bu bayramda tazelemek dilegi ile mübarek kurban bayramınızı kutlarız.

Kurban Bayramınızın da böyle bir neseyle gelmesi ve tüm ailenizi sevince bogup evinize bereket getirmesi dilegimizle… İyi bayramlar!

İslam’ın nurlu günesi kalbine dolsun, makamın cennet Hz. Muhammed komsun olsun, günlerin mutluluk, gönlün saadetle dolsun Kurban Bayramın mübarek olsun.

Bayramlar berekettir, umuttur, özlemdir. Yarınlar niyettir. Kestiginiz kurban ve dualarınız kabul olsun, sevdikleriniz hep sizinle olsun. Kurban Bayramı’nız mübarek olsun.

Gecenin güzel yüzü yüregine dokunsun, kâbuslar senden uzakta melekler basucunda olsun, günes öyle bir geceye dogsun ki, duaların kabul ve Kurban Bayramın mübarek olsun!

Delice esen seher yeli, en günesli günler, en parlak gecedir bayramlar. Yüreklerde bir esinti ve barıs paylasımına en sıcak “merhabadır” bayramlar. Kurban Bayramı’nız kutlu, her sey gönlünüzce olsun.

Advertisement

Kâinatın yaratıcısı ve âlemlerin rabbi yüce Allah’a sonsuz sükürler olsun! Kurban Bayramı bereketiyle, bolluguyla gelsin, tüm insanlık icin hayırlara vesile olsun.

Varlıgı ebedi olan, merhamet sahibi, adaletli yüce Allah kendisine dua edenleri geri cevirmez dualarınızın rabbin yüce katına iletilmesine vesile olan Kurban Bayramı’nız mübarek olsun.

Zamana ve mekâna sıgmayan bir bereketle bereketlenmek ve bagıslanmıs olmanın o serefli makamına erismis olmak temennisiyle Kurban Bayramı’nız mübarek olsun.

Allah’ın rahmeti üzerine olsun. Sana gelen her iyilik Allah’tandır, bütün kötülükler nefsindendir. Mekânın cennet, yuvan huzurlu, kalbin Allah ile dolu kurban bayramın mübarek olsun.

Bugün ellerinizi her zamankinden daha cok acın avucunuza melekler gül koysun, yüreginiz cossun Kurban Bayramı’nız hayırlara vesile olsun.

Bu kurbanda birlikte aynı sofrada yer almasak da bayramda yanınızda olacagız mutlaka. Kurban Bayramı’nız mübarek olsun.

Evinize gül kokusu essin kalplerinize Allah iyilik versin bu bayramda da ellerimiz her zamanki gibi mutlulukla birlessin. Kurban Bayramınızı kutlarım…

Mübarek kurban bayramınızı tebrik eder hayırlara vesile olmasını dileriz. Bu hayırlı günde dualarınız kabul olsun. Dualarınızı eksik etmeyin…

Hayırlı dualarım tüm Müslümanlara bu güzel ayda bitti sonunda, gelecek Kurban Ayı’nda da sizleri görmekten mutluluk duyarım her seferinde bayramınız mübarek olsun.

Bu mübarek bayramda kalplerinizde barıs gözlerinizde umut etrafınızda sevgi olsun Kurban Bayramı’nız mübarek olsun.

Kâinatın yaratıcısı ve âlemlerin rabbi yüce Allah’a sonsuz sükürler olsun! Kurban Bayramı bereketiyle, bolluguyla gelsin, tüm insanlık icin hayırlara vesile olsun

Advertisement


Leave A Reply