Meksikada Bulunan Garip Yaratık

26

Meksika’da bulunan garip yaratık. Meksika’da bulunan ve DNA’sı tespit edilemeyen bu canlının videosunun yer aldığı sayfamız.

Meksikada bir çiftçi tarafından öldürülen garip bir yaratık büyük tartışmalara sebep oldu. Almanyada testlerden geçen bu yaratık bilim adamlarını şok etti. Çünkü bu yaratığın DNA sı yok. Bir kısım ufo uzmanı ise yaratığın uzaylı olduğunu savunuyor. Kimilerine göre ise DNA sı var ancak tesbit için uygun ortam yok. Uzaylı veya değil ama sıradışı. Videoyu izleyip siz karar verin.

Advertisement
Video’yu izleyip siz karar verin…


26 yorum

 1. Gökhan Hani on

  Metafizik uzmanı ve psikanalist-yazar Gökhan Hani açıkladı…
  Meksikada görülen bu varlık Kuran-ı kerim’in El-keyf Süresinde açıklanan Yecüc ve mecüc olma ihtimali var.Hz.Zülkarneyn tarafından yecüc ve mecüc ırkları iki dağ arasına sıkıştırılarak o dağın üzerine demir kütleler ve bakır eritmiş olduğu bilgisidir.Dünya tarihinde ilk defa bu tarz bir varlığın insana benzediği gerçekliğinden hareket ederek diş yapısı,eklem düzenekleri ve bakışında buluna zeka olarak yecüc ve mecüc ırkının olduğu görülmektedir.Zaten 2007 de ilk defa 70 cm uzunluğunda görülen insana benzeyen bir yaratığın daha görüldüğü fakat onun kaçtığı bilgisininde yer aldığıdır.Ekranda görülen bu yaratık yecüc ve mecüc soyundan olduğu sahih hadisler tarafından da desteklenmektedir.İnsana benzeyen fakat fesatçılık ve bozguncu olmalarından dolayı H.z Zülkayneynin gittiği ülkede iki dağ arasına sıkıştırılmış fakat öldürülmemişlerdir.Kıyamete yakın bir zamanda iki dağ arasından topyekün çıkacakları ve su bulmak için saldıracağı gerçekliğini bu konuda araştırma yapan yada bilgisi olan kişiler tarafından bilinmektedir.Meksikanın coğrafi yapısı incelendiğinde görülecektir ki iki ye ayrılmış volkanik dağlar ayrıca büyük çöller olduğu bilgisidir.Hz.zürkaynen yecüc ve mecüc kavmini birbirine yapışık iki volkanik dağ arasına yada orta boşluklarına yecüc ve mecüc kavmini hapsetmiştir.Görülen bu yaratık asla ufo değildir.Ufolar yer yaratıkları olmadığı gibi vucut yapıları kristalize olduklarından yeryüzünde yaşamaları imkansızdır.Bu görülen yaratık incelendiğinde köstebek misali ayak yapısından dağlara çıkan ve inen bir eklem yapısı olduğu gözlenebilir.Yecüc ve mecüc kavmi insana benzeyen ve kıyamete yakın çıkarak çöllerde su aramaya gececeği hadisi aynı zamanda resimde görülen yaratığın 2007 yılında ondan daha büyük olarak görülen fakat kaçan yaratığın yavrusu olabileceği anlamı da vardır.Hadisler incelendiğinde bir gecede binlerce kez üreyen yaratıkların yani yecüc ve mecüclerin varlığından söz edilir.Bu yaratığın yecüc ve mecüc olma ihtimali yüksektir.
  Bu çalışma sadece Metafizik uzmanı ve psikanalist-yazar Gökhan Hani nin çalışmasıdır.Tüm medyada yayınlanabilir.

 2. Olabilirki belki bir cin suret değiştirmiş iken öldürülmüştür.Cinler kedi köpek hatta insan suretine girebilirler. Suret değiştirip bu aleme geçmişken öldürülmüş olabilir. NE olduğunu bilmiyorum ancak olabilir.

 3. sayın gökhan hani kaç kere uzaylı gördünüz hadi onu geçtik babası oldunu nerden anladınız kaçan uzaylının bunlar müslüman mı kurana inanıyorlar mı? 50 cm boyundaki bu yecüc mecücler nsl bizle top yekün savaşabilir cok merak ediyorum. yecüc mecücler gece saldırır mı. cinsiyetleri varmı. arapça biliyorlar mı hz.Zülkarneyn ne zaman meksikaya gitti. gittiyse nasıl geri döndü.

 4. Bu bence maymun iskeleti den baska bişey olamaz.bunun büyük halinide gösteriyolar.tıpkı bi maymuna benziyor.kuyruğu fln var.

 5. • Peygamberimiz (sav) “Birer, ikişer karış boyundadırlar, en uzunları üçer karıştır…”12 hadisiyle onların kısa boylu olduklarına işaret etmiştir. ” Ye’cûc ve Me’cûc denilen kimseler,Hz.Nûh (a.s.)’ın oğlu Yâfes’in soyundandır.Yüzleri yassı,gözleri küçük,kulakları çok büyük,boyları kısadır.Herbirinin bin çocuğu olur.Arkasında kaldıkları seddi her gün oyarlar; sed,gece eskisi gibi olur.Hepsi kâfirdirler.Sed arkasından çıkınca insanlara saldırırlar. ”
  (yûsuf nebhânî)
  Beyler bence bu yaratik yecüc mecüc soyundandir,bazi hadisleri yukarida yazdim,70cm ölctüm tam üc karis yapiyor.

 6. Ünsal ARAN on

  ARKADAŞLAR BU GÖRÜLEN CANLI HERŞEY OLABİLİR…BU SEBEPLE BENCE HİÇBİR YORUM YAPMAYALI DERİM SİZLERE

 7. Erman Ölmez on

  Yecüc ve Mecüc, kıyamet alametlerinden biridir. Yecüc ve Mecüc hakkında değişik görüşler vardır. Yecüc ve Mecüc’ün kısa boylu, insana benzer yaratıklar olduğuna dair görüşler vardır. Bir kısım görüş ise uzaylı olduklarına dairdir. Zülkarneyn’in yardım ettiği kavim hemen hemen hiçbir sözden anlamaması ve Hak zamanı geldiğinde önündeki setler kaldırılması sonrası her tepeden saldırmaları uzaylı olma ihtimalini gündeme getirmektedir. Kalabalık bir topluluk olduğu hakkında yaygın bir fikir vardır.

 8. hadiste en büyüğü 3 karıştır denilio ama bu yaratığın en küçüğü 3 karış bu bir, ikincisi bu yaratık bir insan soyundan değil olsa idi dnası çözülürdü bilim adamları dnası yok yada bulamıoruz dior. lütfen her b*ku dine bağlamayalım daha mantıklı düşünelim. bu belkide mustasyona ugramış yada evrim geçirmiş bir canlı yada klişeleşmiş ufo simasından farklı bir ufoda olablir nasıl zenciler cinlilerden farklı ise göz ve baldır kaslarıda norm insanlardan farklıdır.yani belki marstan gelmiştir. belkide bilip duymadımız bir yerden belkide yer altından bilmedimiz bir yerinden gelmiştir.bu yaratık muhtemelen mutasyonunu tamamlayamaış bir maymun kertenkele arası bi canlı yada bir uzaylı….

 9. kim diyor en kücügü, bu senin gördügün yaratik 50cm diye bahsediliyor,ayni ciftcinin karisinin gördügü ve kacan yaratik 70cm deniyor ayrica bu yaratik insana benzedigi icin bu kadar yaygara yapiliyor dna sininda cözüldügünü duydum yakinda ne oldugu anlasilir, dini konularda zayif oldugun anlasiliyor ama benim inancim tamdir peygamberimiz bir sey dediyse mutlaka dogrudur ömründe kendi zararinada olsa yalan söylememis biridir ona inanmayanlar bile emin insan demislerdir.velhasil bu benim tahminim di degilse bile ahir zamanda yasiyoruz yecüc mecüc olayida ile mutlaka olacaktir

 10. herkez bişiler sölüyor ortaya herkez bir idda atıp insanların kafasını karıştırıyor gerçek olan şudur ki insanların asla çözemıcegi ve gücünun yetemıce konular en dogrusu Allah’a dua etmek ve imanla ölmek eger o yarattık yecüc ve mecüc olsaydı kuranda onlar için birden bir topluluk halinde çıkıp saldıracakları fakat ndnse tek tek grunmeleri ayrıca aynı yerde grnmesı az önce dedim gibi insanların aklın eremıce şeyler

 11. harun unüs on

  arkadaşlar hadisleri incelerseniz bu garip yaratığın yecüc mecüc olma olasılığı çok yüksek. ANLAYACAĞINIZ KIYAMETE ÇOK YAKLAŞTIK…

 12. arkadaşlar lütfen bu kadar abartmayın allah bu kainatı bu gezegenleri boşunamı yarattı yecüç ve mecüç olasılığı imkansız. 1-dünyadaki bilinen tüm canlıların dna’sı biliniyor 2-yecüç ve mecüç’te insan soyundan olduğu için dna’sı mutlaka bizimle benzerlik taşıyor olacaktı 3-ayrıca bu kavmin cok saldırgan ve vahşi olduğu söylenmiyormu niye insanlara saldırmıyoda kaçmayı tercih ediyor.4-ayrıca bu yaratık yecüç mecüç ise mehdi İSA as. dünyada demekki çünkü kıyamete çok yakın zamanda bu kavmin çıkacağı yazıyor.

 13. İnternette değişik sitelerde bu yaratık denilen şeyin farklı farklı pozları çekilmiş. 2007’de yaşamı sona eren herhangi bir canlının kafasını,kolunu,bacağını sağa sola istediğiniz gibi çevirerek istediğiniz şekle sokabilir misiniz acaba? Bu yaratık kurumadı mı hiç? Hala ıslak mı duruyor acaba? Ki bu kadar rahat pozlar verdirilip kolunu bacağını çekiştirip ellerinde kalmıyor. Düşünmek lazım…

 14. hipoglisemi on

  ya açıkçası fazla abartılacak bi durum yok bilim çoğu şeyin üstesinden gelecektir.eğer bu bir tür ise zaten incelenmesi uzun zaman alacaktır. ve dünya üzerinde henüz türünün ne oldugu belli olmayan hatta görürlmemiş yüzbinlerce tür oldugu biliniyor..çok yakın zamanda 200bin yıldır insan eli değmemiş bir yanardağ kraterinde 33 yeni tür ortaya çıktı…bu yaratığında ne oldugu ortaya çıkacaktır bu kadar abartmaya gerek yok =)) yani bu ne yecüc ne mecüc..:))

 15. bnce bu yaratık uzaylı kafa yapısı hiç bi hayvanınkine bnzmyr we 21 aralık 2012 de dünya elektromanyetik bi alana qirecek bu yüzden uzaylılar dünyayı incelemek içn sık sık bizi ziyaret ediyorlar

 16. dinçer fındıkoglu on

  arkadaşlar irm in yorumu en doğru olanı,21 aralık 2012 de içinde bulunduğumuz galaksimiz tümüyle foton kuşağına giriyor.güneşimiz büyük hasar görücek,kısacası dünya gezegeni çok büyük elektro manyetik ışınıma maruz kalıcak.yaratık bir uzaylıdır.zeta lıdır.bu konuda akaşa yayınlarından,;kryon;serisini ve ;ramtha 1 ve 2;yi okursanız hayat ve evrenle ilgili bilmediğiniz hiçbir konunun kalmıyacağını garanti ededebilirim.konuyla ilgili arkadaşlar bana face ten ulaşabilirler.

 17. insan oğlu tarih boyunca açıklayamadığı herşeyi dine bağlamıştır ve zamanla bunlar açıklanmıştır buda açıklanır

 18. iddia edilen canli benim ve cok kisinin bildigi basbayagi “PARMAK MAYMUN” internette kucuk bir arastirma ve karsilastirma yapin goroceksiniz ki bu bir parmak maymunu.

 19. arkadaşler allah derki sizin hic bilmediğiniz yerde yaşayan var dır nasıl biz oksıjenle hayatımızı dewam ettiriyorsak onlarda başka bi maddeyle yaşamını surdürr ler uzaylıihtimali olabilir

 20. arkadaşlar benım dusuncelerım ..bence artık yoksu olmus sundan olmus dınen su olmalıydı felan fılan ..kuran_ı kerım dehersey acıklanmıs bu tevrattada ıncıldede zeburdada ta ilk kıtap tan berı bıze vahıy edıldı ve dendıkı enson peygamber efendımıze oku oda okudu ve yazdı bızlere allahım emırlerını buyruklarını ve yasaklarını yazdı.ılk peygamber den buyana allah bıze hep emır ve buyruklarını yolladı sadece ınsan oğluna neden çunku bız okumayı yazmayı bılıyoruz bazı hayvanlara sadece düşünmeyı verdı konuşmayı degıl bızde okumaktansa ordan burdan surdan sunun agzından sunun dılınde safsata seyler duyarak acaba kıyamet nezaman kopaca nezaman olecek su harammı bu harammı sevgılı musluman kardeslerım bızler neyın arastırmasına gırıyoruzkı dahaye cuc ve me cuc tam anlamıyla ne oldugunu bılmıyoruz neden kıyamet buna dayatılmış bızler he rmusluman bence kuran_ı kerımı harfı harfıne oğrenmelıyız ben bıle tam olrak bılmıyorum ama bılırsek bence allaın yaratmıs oldugu dunyada nelrın dogru nelerın yalan oldugunu bılırız onagore yasarız kendı elımızle dunyamızı kırletım cıvısını sokup sora savrulunca allahın gazabı dıyoruz olmaz bence bız allahın emırlerını yerıne getırseydık bu duruma gelmezdık dunya ve ınsan olarak untmayalımkı bız ınsanoğlunun ılk atası hz.ademdır onunda atası dunyadır ..çünkü ilk insan dunya katmanlarından meydana geldı camur ve balcıktan içimizdekı ruhta allahın hıkmetı yanı bız kendı elımızle babamızı anamızı dunyamızı ölduruyoruz..degerlı musluman kardeslerım..allahın kudretı ustunuzden eksılmesın

 21. Videoda ve fotoğraflarda görülen ceset sincap maymununa aittir.Tarafımca açıklanan bu bilgi 25 Ağustos 2009 tarihinden beri Sirius Forumunda yer almaktadır.Ancak Sirius Derneği Başkanı aylar boyunca bu gerçeğe gözünü ve kulağını tıkamış olarak televizyon televizyon dolaşıp cesedin Dünya dışı bir varlığa ait olduğu iddiasında bulunmuştur.
  Üstelik bunu yaparken defalarca kendi dedikleri ile çelişmişti.önce DNA’sı bulunamadı demişti sonra DNA’sı bulundu ama Dünya Dışı bir varlık olduğu anlaşıldı dedi en sonda DNA’sı %100 insan DNA’sı ama gördüğünüz gibi insana benzemiyor demeye getirdi.
  Oysa gerçek benim en başında belirttiğim gibiydi yani ceset bir sincap maymununa aitti.
  Ceseti Meksikalı Ufocu Jaime Maussana veren kişi Urso Moreno Ruiz bu gerçeği en sonunda itiraf etmek zorunda kaldı.
  Tabi bunu kibir içinde bilim dünyasını ne biçim kandırdım ama biçiminde söyledi ama olsun gerçek ortaya çıkmış oldu böylelikle.
  Şimdi Sirius Derneği Başkanı Haktan Akdoğan tıpkı bu bir uzaylıdır iddiasını ortaya koyduğu zamanda ki gibi televizyon televizyon dolaşıp cesetin bir sincap maymununa ait olduğu gerçeğini açıklamalı ve kamuoyunu yanılttığı içinde Özür dilemelidir.

Leave A Reply