Rüyada Oy Kullanmak, Oy Verdiğini Görmek, Seçim Görmek Nedir?

0
Advertisement

Rüyada oy vermeye gitmek, oy kullanmak, seçimlere katılmak, sandıkta görevli olmak ne anlama gelir? Oy ve seçim ile ilgili rüyaların anlamları, yorumları.

Rüyada Oy Kullanmak

Arka resim Kaynak: pixabay.com

Rüyada Oy, Seçim Görmek

Rüyada insanlar oy verirken orada bulunduğunuzu gördüyseniz, önemli bir karar alacağınıza delalettir. Çalıştığınız şirket büyük ihtimalle herkesi olumsuz etkileyecek büyük değişiklikler yaşayacak. Belirsiz bir durumda olacak ve bir süre buna katlanmak mı yoksa her şeyden vazgeçip yeni bir iş aramaya başlamak mı gerektiğini bilemeyeceksiniz.

Rüyada oy vermek

Rüyada oy vermek, sorumluluk almayacağınız anlamına gelir. Muhtemelen herkes size artık büyümenin ve yaşınıza uygun sorumluluklar almanın zamanının geldiğini söylüyordur. Ancak, daha çok gölgede kalmayı ve kendinizi başarısızlıktan ve bunun gibi hayal kırıklıklarından korumayı tercih ediyorsunuz. Bu özelliğin kötü yanı, günleriniz tek tip ve boş geçmesidir. Mutlu olmak için pek fazla nedeninizin olmamasıdır.

Rüyada bir seçimde kendinize oy verdiğinizi görmek, sözlerinizi ve yeteneklerinizi abartacağınız anlamına gelir. Sizin için aşırı özgüvenli olmak, daha önce hiç yapmadığınız şeyleri yapabileceğinizi söylemek ve başarıları küçümsemek tehlikesi söz konusu. Bu size yarardan çok zarar getirecektir çünkü insanlar sizin sorumsuz ve profesyonel olmadığınızı düşünebilirler. Gelecekte sizinle çalışmak istemeyeceklerdir. Bu nedenle daha ayağı yere basan vaatlerde bulunmak ve hayalperest görünmekten uzak kalmak sizin yararınıza olacaktır.

seçim

Kaynak: pixabay.com

Rüyada insanların size oy verdiğini görmek

Rüyada başka birinin size oy verdiğini görmek, bazı tutum ve fikirlerini yaşam tarzınızla çeliştiği için biriyle çalışmayı reddedeceğiniz anlamına gelir. İtibarınızı paradan daha fazla önemsediğinizi kanıtlayacaksınız. Kendinize sadık kalacaksınız, ancak banka hesabınız da boş kalacak. Yine de sözünüzün arkasında durduğunuz ve inanmadığınız şeylerin reklamını yapmadığınız için pişman olmayacaksınız. Tutamayacağınız sözler de vermiyorsunuz.

Rüyada Seçimi kazanmak

Rüyada bir seçimi kazandığınızı görmek, gerçek hayatta diğer insanlar üzerinde sosyal ve politik bir etkiye sahip olacağınız anlamına gelir. Kısa sürede iyi bir itibar kazanacaksınız, bu da diğer insanların fikirlerinizi daha fazla takdir etmesini sağlayacaktır. Bundan dolayı belirli bir güç kazanacaksınız, ve bu, bazı planlarınızı gerçekleştirmenize yardımcı olacak. Şöhretin kararlarınızı bulandırmasına izin vermeyin çünkü kibirli ve kaba olursanız şu anda sahip olduğunuz desteği kaybedebilirsiniz.

Advertisement

Rüyada Seçimi kaybetmek

Rüyada bir seçimi kaybettiğinizi görmek, muhtemelen işinizde sizi utandıracak büyük bir hata yapacağınız anlamına gelir. Bu, daha önce yüzlerce kez iyi yaptığınız bir şeyle ilgilidir, ancak şimdi ilk kez hata yaptınız. Neyse ki, nasıl düzelteceğinizi bileceksiniz, ancak davanıza aşina olan patronlarınız ve meslektaşlarınız yüzünden utanacaksınız.

Rüyada oy kullanmaya geç kalmak

Rüyada oy kullanmaya geç kalmak, başarı için güzel bir fırsatı kaçıracağınıza işarettir. Muhtemelen karlı ama riskli bir işi reddedeceksiniz ya da kariyerinizi yurt dışı yerine memleketinizde inşa etmeye karar vereceksiniz. Sadece birkaç yıl sonra bir hata yaptığınızı anlayacaksınız, ancak herhangi bir şeyi değiştirmek için çok geç olacak. Bu durumlarda sadece duygularınızı değil, mantığınızı ve içgüdülerinizi de dinlemek önemlidir.

seçim

Kaynak: pixabay.com

Rüyada oy kullanamamak

Rüyada oy hakkınızın olmadığını ve oy kullanamadığınızı gördüyseniz, muhtemelen yanlış kişinin ayağına basacaksınız demektir. Örneğin, bir trafik ihlali yaparsanız polisle tartışmayın çünkü bu daha büyük sorunlara yol açar. Haklı olduğunuzu düşünseniz bile, bunu kanunla doğrudan çatışmadan kanıtlamanın daha iyi bir yolu var.

Rüyada Oy kullanırken biriyle tartışmak

Bu rüya, gerçek dünyadaki bir tartışmanın veya kavganın sonucudur. Muhtemelen inatçı biriyle tartıştınız. İkiniz de haklı olduğunuzu kanıtlamak istediniz ve durum bir kavgaya dönüştü. Bunların hepsi sizde derin izler bıraktı, siz de bunu rüyanıza aktardınız. Bu size siyasi ve dini tercihleri ​​asla tartışmamanız gerektiği yolunda bir ders olmalıdır.

Rüyada oy verme sürecini kontrol etmek

Sandık kurulu üyesi olduğunuz bir rüya, size sunulan fırsatlara yakından bakmanın zamanının geldiğini gösteriyor. Genellikle iş hayatınızdaki başarı ile alakalıdır ancak bazı duyguların da bunlarla ilgili olması mümkündür, özellikle şu anda iki kişiden hoşlanıyorsanız ve kimi seçeceğinize karar veremiyorsanız. Hayatının geri kalanını etkileyebilecek bir karar vermek için fazla zamanınız yok, o yüzden her şeyi iyi düşünün ve bir an evvel karar verin.

Advertisement


Leave A Reply