Rüyada Su Görmek Ne Anlama Gelir? Su Dökmek, Soğuk Su Görmek, Su Vermek

0

Rüyada su görmek ne demektir? Rüyada soğuk, ılık, temiz yada bulanık su görmek ne anlama gelir? Rüyada su dökmek, su almak, satmak anlamı, yorumları.

rüyada su

Arka resim kaynak: pixabay.com

Rüyada su içmek

Rüyanın anlamı, içinde içtiğiniz suyun türüne göre değişebilir. Belirli durumların daha detaylı yorumlarını bu sayfamızda bulabilirsiniz.

Rüyada soğuk su görmek

Rüyada soğuk su görmek sevinci sembolize eder. Önümüzdeki dönemde başınıza güzel ve hoş şeyler gelebilir ve mutlu olacaksınız. Uzun süredir başınızı ağrıtan tüm sorunları çözecek ve sonunda rahatlayıp keyfini çıkarabileceksiniz.

Rüyada ılık su görmek

Rüyada ılık su görmek, hastalığa karşı uyarıdır. İlerleyen dönemde kendinizi iyi hissetmeyebilirsiniz ve belirli doktor talimatlarına bağlı kalmanız gerekebilir. İlacınızı almayı atlamamalı ve kendinizi yormamalısınız.

Rüyada birine su vermek

Rüyada birine su vermek, sadık biri olduğunuza işarettir. Arkadaşlarınız için her şeyi yaparsınız ve sizin yanında kimsenin onlar hakkında kötü konuşmasına asla izin vermezsiniz. Sevdiğiniz insanların kusurları olduğunu bilirsiniz ama biri onları eleştirdiğinde bile onları savunursunuz.

Rüyada bulanık su görmek

Rüyada bulanık su görmek, sorunlara işaret eder. Uzun zamandır bir şeyler yapmayı planlıyorsunuz ama her seferinde sizi en başa geri getiren engellerle karşılaşıyorsunuz. O şeyi asla yapamayacağını hissediyorsunuz ve kendini daha da strese sokuyorsun.

su içmek

Kaynak: pixabay.com

Rüyada temiz su görmek

Rüyada temiz su görürseniz, küçük bir şey alacağınıza delalettir. Bir teste katılabilir veya piyango oynayabilirsiniz. Daha önce hiç böyle bir şey yapmadığınız için acemi şansınız olacak.

Rüyada derin su görmek

Rüyada derin su görmek tehlikeye işaret eder. Birisi size veya sevdiklerinize zarar vermeye çalışabilir. Size daha dikkatli ve güvensiz olmayı öğretecek travmatik bir deneyim yaşayabilirsiniz.

Rüyada suda yürümek

Rüyada suyun içinde yürüdüğünüzü gördüyseniz, kimsenin sizi durduramayacağı anlamına gelir. Korkusuzsunuz ve sözünüzü tutmak için ne gerekiyorsa yapıyorsunuz. Aynı özelliği diğer insanlarda da takdir ediyor ve fikrini kolayca değiştiren kişilerle takılmaktan kaçınmaya çalışıyorsunuz. Suyun üzerinde yürüdüğünüzü gördüyseniz, hiçbir şeyden korkmadığınızı gösterir. Vicdanınız rahat ve herkesin gözünün içine bakabilirsiniz. Dürüstsünüz ve söylediklerinize bağlısınız, böylece kimse sizi ikiyüzlü olduğunla suçlayamaz.

Rüyada borudan su fışkırdığını görmek

Rüyada borulardan su fışkırdığını görmek, çalkantılı bir aşk hayatını sembolize eder. Muhtemelen birçok talibiniz var ve kimi seçeceğinizi bilmiyorsun. Hata yapmaktan korkuyorsunuz, bu yüzden bir süre bekar kalabilirsiniz.

Rüyada gölde veya denizde su görmek

Rüyada göl veya deniz görmek, başkaları tarafından küçük görülse de gözünüzde büyük görünen bir sorunun üstesinden geleceğinize delalettir. Rüyada su dolu bir dere görmek , ufak bir sorunun üstesinden geleceğinize delalettir.

yüzmek

Kaynak: pixabay.com

Rüyada suda yüzmek

Bu rüya, belirsiz problemlerden sorunsuz bir şekilde geçeceğinize ve çevrenizdeki insanları etkileyeceğinize delalet eder.

Rüyada suda kendini seyretmek

Rüyada suda kendinizi izlemek, bazen benmerkezci olduğunuz anlamına gelir. Tüm dünyanın sizin etrafınızda dönmediğini ve her zaman haklı olmadığınızı anlamalısınız. İnsanların size söylediklerini dinlemeli ve sonra görüşlerinizi belirtmelisiniz.

Rüyada su dökülmesini görmek

Rüyada su dökmek, birlikte yaşadığınız kişinin sahip olduğu değerin farkında olmadığınız anlamına gelir. Bazen eşinizi veya aile üyenizi hafife alır ve hayal kırıklıklarınızı onlardan çıkarırsınız. Ancak o kişi sizi sevdiği için sizinle kalıyor. Rüyada başkasının su döktüğünü görmek, kendinizi ihmal edilmiş hissettiğinize işarettir. Size öyle geliyor ki sevdiğiniz kişi sizi hiç anlamıyor ve sizden daha fazla herkesi umursuyor. Sevdiğiniz kişiyle bu konuda hiç açık konuşmadıysanız, bir şeylerin değişmesini bekleyemezsiniz.

Rüyada bir bardaktan diğerine su dökmek, sıkıldığınız anlamına gelir. Bir telaşa düştünüz ve her gün senin için aynı. Değişen bir şeyin hayalini kuruyorsunuz, ama gerçekleşmesi için hiçbir şey yapmıyorsunuz. Her boş anınızı TV karşısında geçirmeye devam ederseniz, önemli ve heyecan verici hiçbir şey olmayacak. Rüyada birinin bir bardaktan diğerine su döktüğünü görmek, eşiniz veya bir arkadaşınızın tembelleşmesi nedeniyle kendinizi kötü hissettiğinize ve artık dışarı çıkıp eğlenmediğinize delalettir. Her girişimi, gerçekleştirmeye çalışmadan önce bile başarısızlığa uğratırlar. Arkadaş çevrenizi genişletmeniz gerekebilir.

Rüyada su satın almak

Şişelerde, bidonlarda veya fıçılarda su satın aldığınızı görmek, bir noktada iflasla yüzleşmek istemiyorsanız, daha rasyonel harcamanız gerektiği anlamına gelir. Şimdi paranızın olması, sonsuza kadar süreceği anlamına gelmez. Bu nedenle, satın almaya karar vermeden önce kendinize gerçekten bir şeye ihtiyacınız olup olmadığını sormalısınız.

Rüyada su sattığını görmek

Rüyada su satmak, yakında nasıl zengin olunacağına dair bir fikir edinebileceğiniz anlamına gelir. Uzun zamandır işinizi veya hobinizi nasıl geliştireceğinizi düşünüyorsunuz, bilgi ve tecrübeniz sayesinde sizi hayalinizdeki ticari başarıya ulaştıracak bir projeye başlayacaksınız.

Rüyada suya düştüğünü görmek

Rüyada suya düştüğünü görmek, dikkat eksikliğinin başınızı belaya sokabileceğine işarettir. Bir sözleşme imzalamayı planlıyorsanız dikkatli olmalısınız. Belgedeki her kelimeyi okuduğunuzdan emin olun ve daha da önemlisi, sizi neye mecbur ettiğini anlamalısınız. Rüyada birinin suya düştüğünü görmek , bir arkadaşınızın veya bir tanıdığınızın sizden yaşadıkları bir sorunla ilgili tavsiye veya öneri isteyeceğine delalettir. Elinizden geldiğince onlara yardım edeceksiniz.


Leave A Reply