Sahne ve Dekor Tasarımı (2 Yıllık) Bölümü Taban Puanları 2019

0

Sahne ve Dekor Tasarımı 2 yıllık bölümün taban puanları. 2018 yılında yapılan TYT yerleştirmeleri sonrası ortaya çıkan son durumun yer aldığı tablo.

2019 Sahne ve Dekor Tasarımı (2 Yıllık) Bölümü Taban Puanları

Aşağıda yer alan tabloda 2018 yılında yapılan YKS sınavları sonrası TYT puanı ile yapılan yerleştirme sonucunda Sahne ve Dekor Tasarımı 2 yıllık bölümüne ait son taban puanları, genel kontenjan ve yerleştirilen öğrenci sayılarını öğrenebilirsiniz.


Sahne ve Dekor Tasarımı

Aşağıda verilen tüm taban puanları verileri YÖK Atlastan alınmış olup 2019 yılında yapacağınız Sahne ve Dekor Tasarımı bölümü tercihlerinde dikkate almanız gerekmektedir. Aşağıdaki listede ki sıralama Sahne ve Dekor Tasarımı bölümü taban puanlarının büyükten küçüğe sıralanması ile oluşmuştur. Listenin en üstünde en yüksek taban puanına sahip üniversite bulunmaktadır.

Bölüm Adı / Üniversite Adı / Meslek Yüksekokulu / Genel Kont. / Yerleşen / Taban Puanları

Sahne ve Dekor Tasarımı / AKDENİZ ÜNİVERSİTESİ (ANTALYA) / Serik Gülsün- Süleyman Süral Meslek Yüksekokulu / 25 / 26 / 221,04107

Sahne ve Dekor Tasarımı (KKTC Uyruklu) / AKDENİZ ÜNİVERSİTESİ (ANTALYA) / Serik Gülsün- Süleyman Süral Meslek Yüksekokulu / 1 / 0 / —


Bir Yorum Yazmak İster misiniz?