Rüyada Saat Görmek

0

Rüyada Saat görmek tabiri, anlamı, yorumu. Rüyada Saat görmek ne anlama gelir, Saat ile ilgili rüya yorumları

Rüya TabirleriS Harfiyle Başlayan Rüya TabirleriABCÇDEFG HIİJ KLMNOÖPRSŞTUÜV YZ

Genel olarak özel hayatınızı temsil eder. Rüyada kol saati, köstekli saat vb. özel işlerinize; masa ve duvar saati ise yuva, aileyle ve genel işlerinizle ilgili konulara işarettir. Düzgün işleyen saat, özel hayatınızın sorunsuz olduğunu yansıtır.

Ancak saatin durması, genel ve özel işlerinizde ortaya çıkacak tersliklerden dolayı yaşanacak büyük sıkıntıları açıklar. Özellikle kol saatinin durması, büyük bir sağlık sorununa delalettir. Ayrıca rüyada saatin ileri gittiğini görmek, hayatınızla ilgili güzel gelişmeler; geri kaldığını görmekse, işlerin istediğiniz gibi gelişmeyeceği anlamına gelir.

Yeni bir kol saati taktığını görmek, özel hayatınızdaki olumlu değişiklikleri anlatır. Bu değişiklikler evlilik, aşk ve kısmetle ilgili olabilir. Rüyasında bir dükkanda saat beğendiğini gören kimse, türlü fırsatla karşılaşacağının haberini alır. Bu rüya, bekar bir erkek için ailesinin uygun gördüğü kişiyle evliliktir. Eğer bileğine biri tarafından saat takıldığını görürse, sevdiği insanın bir yakınıyla evlenecektir. Fakat güzel bir saat çaldığını görürse, aşık olduğu kimseyle hayatını birleştirir. Kol saatinin vb.nin bozulması ya da zarar görmesi, duygularla ilgili üzüntü veya sağlıkla ilgili bir sorundur.

Rüyada saatinin kaybolduğunu görmek de, işlerle ilgili ya da özel hayatınızda beklenmedik bir zarara uğramaktır.


Bir Yorum Yazmak İster misiniz?