Terazi Burcu İş Hayatı ve Diğer Burçlarla İş Ortaklığı

0

İş hayatında Terazi burcu nasıldır? Terazi burcu için kariyer, uygun meslek, ortaklık, diğer burçlarla iş hayatındaki uyumu.

İş Yaşamındaki Terazi Burcu

Terazi Burcu için Kariyer: Ressam, şair, müzisyen, sanat uzmanı, eksper, stilist, güzellik uzmanı, sanat danışmanı, mimar, hakim, satıcı, diplomat, kuaför, teknisyen, dişçilik, giyim sanayiinde desinatör, terzi, şapkacı ve kuaför terazi için uygun mesleklerdir.

Advertisement

Şirket sözcüsü olabilirler. Başarılı olmak için verdiğiniz kararlara uyun.

Yeteneklerinizi en üst seviyeye çıkarttığınızdan emin olun. Harekete geçmek konusunda geç kalıp büyük fırsatları elinizden kaçırmamaya özen gösterin. Yapacağınız işin neresinden başlayacağınızı uzun uzun düşünüp, zamanınızı boşa harcamayın.

Terazi Patronu: İyi bir terazi yanında çalışmaktan keyif alınabilecek zarif, büyüleyici bir kişidir. Doğal bir nezaketi, diplomatik davranışları ve içten bir mutlu kılma isteği vardır. Çok mantıklıdır. Olayları her açıdan değerlendirebilir. Zayıf yönü ise karar vermekten kaçınmasıdır.

Terazi Çalışanı: Terazi için başarılı bir iş yaşantısı ortaklıktır. İş ararken güzel, yaratıcı ve sanatsal bir iş olmasını ister. Güçlü bir Terazi hedeflerine ulaşmak için yeteri kadar çalışacaktır. Evli teraziler, bekar terazilerden daha başarılıdır. Bu burcun zayıf karakterli olanları işyerinde flört etmeye veya arkadaşlarının eşleri ile yara alabilecek ilişkiler yaşamaya kalkıştıkları için asla ilerleyemezler.

Advertisement

Terazi Burcu ve Diğer Burçlar Arasındaki İş Ortaklığı

Terazi-Koç: Bu ortaklıkta, iş alanında çok iyi sonuçlar alabilecek bir zıtların çekimi söz konusudur. Ortaklık denemeye değer.

Terazi-Boğa: Tipik bir boğa iyi yürekli, sistematik ve sabırlıdır. Ortaklık risklidir.

Terazi-İkizler: Bu mükemmel bir ortaklık olur. Ortaklık faydalıdır.

Terazi-Yengeç: Tipik yengeç koruyucu, duyarlı ve hayal gücü güçlü bir kişidir. Ortaklık zararlıdır.

Terazi-Aslan: Uzaktan bakıldığında bu ilginç bir birleşim olabilir. Ortaklık faydalıdır.

Advertisement

Terazi-Başak: Tipik bir başak sistemli, analitik, eleştiriyi seven bir kişidir. Ortaklık faydalıdır.

Terazi-Terazi: Aynı burçtan iki kişinin işbirliği arkadaşlık düzeyinde olduğu zaman iyi olabilir ama iş ortaklığı söz konusu olduğunda çok zor bir iştir. Ortaklık denemeye değer.

Terazi-Akrep: Terazi, tipik bir akrebin gergin, ihtiraslı ve kararlı bir kişi olduğunu aklında tutmalıdır. Ortaklık risklidir.

Terazi-Yay: Tipik bir yay açık fikirli, özgür ve araştırmacı bir kişidir. Ortaklık faydalıdır.

Terazi-Oğlak: Karşılıklı bir gereksinme bu iki kişiyi bir araya getirebilir. Ortaklık zararlıdır.

Terazi-Kova: Son derece başarılı olacak mükemmel bir ortaklıktır. Ortaklık faydalıdır.

Terazi-Balık: Burada Zodyak’ın en kararsız iki kişisinin işbirliğinden söz ediyoruz. Ortaklık zararlıdır.


Leave A Reply